Protestuodami prieš žmonių skurdinimą, Graikijos aktyvistai... užmūrijo banką (video)
aktyvizmas

graikai uzmurijo banka        Vasario 24-ąją, visuotinio Graikijos streiko dieną, grupė Graikijos politinių ir socialinių teisių tinklo narių užmūrijo „Eurobank“ filialo įėjimą Atėnų Patissios rajone. Tai buvo simbolinis pasipriešinimo aktas prieš bankų lupikavimą ir plėšikišką Stabilumo ir plėtros programą, kurią Graikijos vyriausybė priėmė norėdama atimti iš žmonių socialinius užkariavimus, pasiektus per daugelį dešimtmečių.

 

Graikijos politinių ir socialinių teisių tinklas, surengęs banko užmūrijimo akciją, reikalauja atsisakyti šios „stabilumo“ programos, kuri grobsto žmonių gyvenimus – mažina darbo užmokestį ir pensijas, didina nedarbą, mokesčius ir pensinio amžiaus ribą. „Mes, kurie visus šiuos metus dengėme plėtros išlaidas (t.y. krovėme darbdavių pelną), dabar turime apmokėti ir krizės išlaidas, kad gintume „nacionalinį interesą“ (t.y. darbdavių interesą)“, – sakoma tinklo išplatintame pareiškime.

 

Vietoje valstybinės „stabilumo“ programos aktyvistai siūlo apkrauti mokesčiais didžiąsias korporacijas, bankus ir turtingus žmones, atsisakyti šalies ginklavimosi programų, konfiskuoti bažnyčių turtą.  

 
 

Pagal http://indy.gr parengė N.K.

2010 03 03

 

 

Komentarai  

 
0 # Kažkokie nerviniai išgyvenimai ar kaipViktoras Butas Y-m-d H:i
Užmūrino ir neapiplėšė. Keista, keista. Šiadien vėl į treniruote nenuėjau. kas čia daros
 
 
0 # Skirta apsišaukėliui Butui naudojančiam mano vardąViktoras Butas Y-m-d H:i
Vėl apsimyžusi vėpla, mano šlove naudojasi
 
 
0 # Skirta apsišaukėliui ButuiViktoras Butas Y-m-d H:i
toks kvailas ir taip apsisamatyt tik aš galiu
 
 
0 # asdfasdf Y-m-d H:i
pas mus seima uzmuryt reik.