Atviras Kuzbaso gyventojų sąjungos kreipimasis: gegužės 22-ąją kviečiame į visuotines gyventojų sueigas
aktyvizmas

mezhdurechensk        Tuo metu, kai mūsų sąskaita kiti pelnosi milijardus dolerių ir už juos statosi sau rūmus bei vilas, kuriose paskui ilsisi mūsų premjeras, mes šimtais žūstame šachtose, mūsų žmonės žūsta dėl kelių kapeikų. Pastarieji įvykiai Meždurečenske tapo mums paskutiniu lašu – ilgiau kentėti nebegalime.

 

Mes nebūsime vergais, darbiniais gyvuliais, su kuriais galima nesiskaityti, kaip to norėtųsi kai kuriems valdžią turintiems žmonėms. Mes pavargome nuo vergijos ir pažeminimų. Pakaks!

 

Mes kreipiamės į prezidentą Medvedevą. Jeigu, žinoma, būtent jis mūsų prezidentas, o ne kas nors kitas. Kreipiamės į Kuzbaso gyventojus ir į visą Rusijos liaudį.

 

Mūsų reikalavimai tokie:

 

1. Artimiausiomis dienomis paleisti areštuotosius Meždurečenske, nutraukti bet kokį persekiojimą. Nutraukti miesto gyventojų įžeidinėjimus ir šmeižtą pagrindinėse žiniasklaidos priemonėse.

 

2. Tris kartus pakelti atlyginimus visose rentabiliose regiono šachtose, pradedant minimalia alga, ne mažesne kaip 45 000 rublių. Būtent dėl mažų atlyginimų nesilaikoma saugumo technikos, dėl to šimtais žūsta mūsų žmonės.

 

3. Nutraukti persekiojimus už nepriklausomą profsąjunginę veiklą ginant darbininkų interesus. Kaltus dėl persekiojimų reikia griežtai bausti.

 

4. Išvesti iš Meždurečensko vidaus reikalų ministerijos pajėgas, atgabentas iš kitų miestų.

 

5. Įvesti kiekviename mieste kasmėnesinį masinį liaudies susitikimą su miesto administracijos galva, kad ši atsiskaitytų liaudžiai, ką nuveikė per praėjusį mėnesį, asmeniškai atsakytų į klausimus, priimtų peticijas ir piliečių skundus.

 

Kiti sprendimai mūsų netenkins. Laukiame Jūsų sprendimo, pone Rusijos prezidente. Atsakymo laukiame iki penktadienio gegužės 21 dienos ryto.

 

Neįvykdžius mūsų reikalavimų, mes būsime priversti kalbėti ir veikti politinėmis, o ne socialinėmis priemonėmis.

 

Dabar kreipiamės į žemiečius. Kad išgirstume šalies valdžios sprendimus, mes renkamės gegužės 22 dieną, šeštadienį, prie savo miestų administracijų. Lygiai 16:00 val.

 

Sąrašas miestų, kuriuose mes buriame visuotines piliečių sueigas ir kuriuose veikia mūsų iniciatyvinės grupės: Kemerovas, Novokuzneckas, Prokopjevskas, Leninskas-Kuzneckis, Meždurečenskas, Anžero-Sudženskas, Belovas, Berezovskis, Kaltanas, Kiseliovskas, Myskai, Osinikai, Polysajevas.

 

Mes kviečiame ateiti į sueigą ne tik šachtininkus ir jų artimuosius, bet ir visus, kam nenusispjauti į bendrą padėtį mūsų žemėje. Tegu valdininkai išeina ir atsako mums į mūsų reikalavimus. O mus patenkins tik visų reikalavimų įvykdymas.

 

Iš karto perspėjame ministrą Nurgalijevą ir gubernatorių Tulejevą – nepatariame „juokauti” su mumis taip, kaip Meždurečenske gegužės 14 dienos vakarą. Žinome, kad dažnai mūsų negirdi. Ir vietoj pokalbių atsiveža OMON’ą. Todėl:

 

1) Kreipiamės į visas šalies partijas ir visuomenines struktūras. Prašome jūsų paramos. Bent jau oficialaus pareiškimo, kad jūs palaikote mūsų reikalavimus ir esate pasiruošę su kitomis partijomis padėti mums gintis. Nepareikšta Jūsų oficiali pozicija iki gegužės 21 dienos reikš, kad jūs iš tikro esate prieš liaudį. Apie tai bus pranešta visai šaliai. Kol kas matome, kad tik vienos partijos atstovė pabandė mums padėti, kiti tyli. Mums prireiks informacinės ir juridinės pagalbos, jos jau reikia mūsų broliams, areštuotiems Meždurečenske.

 

2) Prašome neparsidavusias masinės informavimo priemones:

– papasakoti apie mūsų reikalavimus,

– atsiųsti savo atstovus gegužės 22 dieną,

– publikuoti apie mus teisingą informaciją, o ne tą melą, kuris matomas televizorių ekranuose.

 

3) Kreipiamės į visus Rusijos gyventojus, nes esame informaciškai blokuojami. Mūsų forumus ir grupes socialiniuose tiknkluose užblokavo Federalinė saugumo tarnyba, o tie, kurie išliko, pilni apmokamų samdinių, valstybinių struktūrų darbuotojų ir milicininkų, kurie apsimeta paprastais gyventojais ir apgaudinėja žmones bei šalį savo melu. Pasakokite tiesą savo draugams internete, pasakokite apie įvykius pas mus, kad šalis žinotų, kas čia vyksta ir kad mūsų negalėtų sutraiškyti. Šiandien sutraiškys mus, rytoj – jus.

 

4) Kreipiamės į mūsų regiono gyventojus. Sudarinėkite sąrašus tų valdininkų ir milicininkų, kurie persekios mūsų liaudies savigyną. Skelbkite juos internete, kabinkite gatvėse. Visas miestas turi žinoti jų pavardes. Šeimoms tų, kurie mušė moteris Meždurečenske, turi būti gėda už savo tėvus, brolius ir sūnus. Jeigu žinote, ką siuntė mušti žmonių į kitus miestus, rinkite informaciją ir apie juos. Savarankiškai gaminkite atsišaukimus su mūsų reikalavimais ir informacija apie gegužės 22-osios sueigų vietas, kabinkite juos gatvėse ir namų laiptinėse. Pasakokite apie sueigas pažįstamiems ir draugams.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Netikėkite niekuo, jei bus sakoma, kad mūsų akcija atšaukta, netgi jei kalbėtų mūsų vardu. Netikėkite ir kitokiu melagingu šmeižtu, kuris jau užtvindė nupirktą žiniasklaidą. Rinkite lėšas į bendras kasas, kurios bus skirtos sulaikytųjų brolių pagalbai, perduokite jų giminėms. Nepasiduokite valdžios nupirktų pseudoaktyvistų agitacijai. Savarankiškai pasisiūkite baltos spalvos raiščius, kuriuos užsirišite gegužės 22 dieną. Kurkite savarankiškas Kuzbaso gyventojų sąjungos kuopeles

 

Susitiksime gegužės 22 dieną mūsų miestų gatvėse.

Už Laisvę ir Teisingumą!

 

Centrinis Kuzbaso gyventojų sąjungos štabas

Novokuznecko miestas

2010 metų gegužės 16 diena

 

Rusijos valdžia uždarinėja internetinius portalus, kurie publikuoja šį kreipimąsį. Neleiskite jiems užčiaupti Kuzbaso gyventojų! Kuo plačiau skleiskite šį kreipimąsi!

 
a.lt info
2010 05 17

 

 

Komentarai  

 
0 # ar...mazylis Y-m-d H:i
Ar anarchistai piketuos prie Rusijos ambasados?