2011-ųjų sausį startuos „Zeitgeist: Judame pirmyn"
švietimas

zeitgeist moving forward       „Zeitgeist: Judame pirmyn” („Zeitgeist: Moving Forward“), režisierius – Peteris Josephas. Tai pilnametražis dokumentinis filmas, kuriame pateikiamas reikalingo perėjimo iš esamos socioekonominės monetarinės politikos modelio, valdančio viso pasaulio visuomenę, pavyzdys.


        Filmo tema – nuo kultūrinio reliatyvizmo ir tradicinių ideologijų problemų iki svarbiausių empirinių gyvenimo pagrindų, būtinų žmogiškam ir socialiniam išlikimui, ekstrapoliuojant šiuos nekintamus gamtos dėsnius į naują, tvarią, socialinę paradigmą, vadinamą „išteklių ekonomika”.

 

        Anonsas anglų kalba su lietuviškais subtitrais

 

 

Zeitgeist.lt, 2010 10 09

 

 

 

 

Komentarai  

 
0 # nevertaAder Y-m-d H:i
tie Zeitgesit filmukai išties nieko ypatingo. deja.
 
 
0 # OGreddy Y-m-d H:i
Oo! kulturinis reliatyvizmas, idomu labai. :-)
 
 
0 # -glow Y-m-d H:i
Jie įvardija daug problemų, bet viskas, ką gali pasiūlyt jų sprendimui - tai tas utopinis projektas. Gražu, tik deja, absoliučiai nerealistiška.
 
 
0 # Apie skeptikus.Nocturne Y-m-d H:i
Skepticizmas gimsta dėl emocinių priežasčių. Daugelis skeptikų jaučia, kad kažkas yra ne taip, bet dėl giliai įleistų šaknų sistemoje, bet kokia kaina bando išsaugoti status quo. Jie taip prisirišę prie savo tiesų, kad net pradeda tapatintis su jomis, todėl nuomonės pakeitimas vienu ar kitu klausimu jiems ima grėsti “savo asmenybės išdavyste”. Juos siutina ir varo į neviltį vien mintis, kad visą gyvenimą jie galėjo klysti. Religija, ekonomika, demokratijos iliuzija, įvairiausi -izmai (kapitalizmas, fašizmas, socializmas…) yra ta doktrina, kurios laužymas daugeliui sukelia tiesioginį skausmą ir kančias.

Tam, kad žmogaus mintis evoliucionuotų, privalu atpažinti ir peržengti savo individualią doktriną.
 
 
0 # Conspiracy nutsalcharkov Y-m-d H:i
Conspiracy theorists... and Zeitgeist - The Atheist Experience #679 http://www.youtube.com/watch?v=l7w7hOv47Y4