Artėja Kovo 8-oji – moterų kovos ir solidarumo diena
aktyvizmas

kovo_8Moterys švaisto begalę laiko besistengdamos sekti paskui seksualios lėlytės įvaizdį. Įvaizdį, kurį sukūrė patriarchalinė visuomenė. Įvaizdį, kuris mus nukreipia nuo realių problemų. Per 100 metų, nuo tada, kai buvo pradėta švęsti Tarptautinė moterų diena, mūsų revoliucingumas išnyko be pėdsakų. Merginos, mes viską prašikome!

 

Šiandien iš mūsų kovos liko tik pavadinimas. Mus bando užčiaupti gėlėmis ir saldainiais. Sako, kad mes silpnos ir trapios. Reklaminiai skydai diktuoja, kaip mes turime atrodyti.

 

Tačiau nepaisydamos viso to šlamšto, mes liekame savimi. Mes tęsiame kovą – ne tik prieš seksizmą, bet ir prieš bet kokias diskriminacijos formas.

 

Išnaudojimas neturi hierarchijos. Bet koks išnaudojimas yra baisus ir destruktyvus. Kad sėkmingai panaikintume vieną išnaudojimo būdą, mes turime panaikinti juos visus.

 

Kovo 8-oji – moterų kovos ir solidarumo diena.

 


 

Vertė dp

2011 03 05

 

Komentarai  

 
0 # bbaa Y-m-d H:i
moterys, bulves skuskit ir megztinius megzkit. Net pacios nepastebesit kaip geriau bus!
 
 
0 # eejozekas Y-m-d H:i
Nešvankybės trinamos. Red.
 
 
0 # ..ir kas daugiau belieka moterims...ofu www.lastvote.org Y-m-d H:i
..kai vyrai virtę..."dykumo je" per "megafoną" klykaujančiais bailiais.....
 
 
0 # Meilėflumen Y-m-d H:i
Ir dar taip seksualu kai patinas tave užkariauja, įsako, parneša laimikį, intelektualiai apšviečia! Jis man primena mano tėtį, kai dirželiu mane auklėjo! Juk taip miela jaustis pažeidžiamai kaip vaikystėje... Juk aš ne žmogus, aš viso labo maža mergytė...aš privalau jam patikti...tėčiu i.