2011 m. kovo 11-oji: valdžia ir policija nacionalistų pusėje (video, foto)
aktyvizmas
2011_kovo_11_policija_neonaciai_0       Lietuvos valdžia draudžia prieš ją nukreiptus taikius mitingus ir demonstracijas, tačiau leidžia laisvai žygiuoti neapykantą skleidžiantiems ultranacionalistams. Policija skina kelią agresyviems nacionalistams, leidžia jiems smurtauti ir šiurkščiai „pakuoja“ jų oponentus. Tautinės valstybės valdžia ir policija visada bus nacionalistų pusėje. Šlykščią neapykantą kurstantį nacionalizmą turėsime įveikti mes patys.

 

Šioje filmuotoje medžiagoje užfiksuotas epizodas parodo, kad policija leido smurtauti nacionalistų kolonoje žengusiems žmonėms ir ėmėsi neadekvačių jėgos veiksmų prieš jų oponentus.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

1:39-1:48 min. matome, kaip nacionalistų gretose žygiavęs žmogus (tai garsus Garliavos „kovotojas prieš pedofiliją“ Vitalijus Keršis) puolė ramiai ant šaligatvio stovėjusius žmones, laikiusius transparantą „Visuomenė be neonacių“. Policininkų ir žurnalistų akyse suplėšęs transparantą, jis buvo... palydėtas atgal į gatvę, į parlamentaro K. Uokos glėbį.

 

1:49-2:05 min. matome, kad policija anaiptol nepuolė vytis užpuoliko V. Keršio, o  atakavo transparantą laikiusį žmogų (su akiniais ir kepure). Bent penki policininkai prispaudė jį prie sienos, surakino antrankiais ir, užlaužę rankas, grubiai nutempė į iš paskos sekusį automobilį.

 

2011_kovo_11_policija_neonaciai

 

a.lt info

2011 03 13

 

Komentarai  

 
0 # Ką?Dos Y-m-d H:i
Tai mentai patys yra profašistinės struktūros dalis, ko daugiau iš jų galima tikėtis? Šiaip tai čia normali medžiaga bylai, matosi, kad filmuotojų daug būta ir dokumentinės medžiagos pakaks. Gal visai neblogai būtų iš kietasprandžio ir mentūros vieną kitą tūkstantuką nusunkti.

Ai jo, dar policijos fiurerį atstatydint.

Hm, o gal vis tik neverta purvintis, o ir babkių šitam reikalui nemažų reiks.
 
 
0 # antifomsnepiskit proto Y-m-d H:i
cha cha antifa kaip kokį skudurą mentai taršo :-)))) bet pripažinkit jei ne tie jūsų keikiami mentai būtų jums oj kaip liūdna man atrodo :-)))
 
 
0 # Emo is Cool - AntiFa is GayMan patinka Emo : Y-m-d H:i
AntiFa ir kiti panasaus lygio mudakai
CIULPKITE BYBI ! :-)

Ai... man patinka Blink 182 ir as neklausau Diktaturos :-)
 
 
0 # antifasimonas Y-m-d H:i
nagi naivu tikėtis iš esteblišmento paramos; neonaciai ir jie (valdžia/teisės auga) - viena komanda. tai dvi kojos, prilaikančios viena kitą.

neonaciai sėja baimę, terorizuoja ir ideologiškai remia valstybę (valdžią), dėl to ji niekada neatsisuks prieš savo ištikimąjį ginklanešį.

policija nestovi tiesos pusėje (kaip mums nuo mažens į galvą kala oficialioji propaganda), policija VISAD stovi valdžios pusėje ir valdžia VIENINTELĖ sprendžia, kas teisinga, o kas ne.

tai sakau, gal laikas užbaigti šitą cirką? ;-)
 
 
0 # nagi, zmones,bzimbzim Y-m-d H:i
Gal užtenka būti paranojikais? :-) Nors man anarchistinės idėjos labai artimos, bet netikiu, tiesiog netikiu, kad tas policininkas,(k iti tik atėjo padėti, nesigilinę)tikr ai suiminėdamas tą žmogų,(pagarba jam) negalvojo: "aha, naciai valdžiai naudingi, o tas anarchoprimityv istas gali gali kvestionuoti įstatymus, valdžią ir pan. geriau suimsiu jį". Tas policininkas tiesiog pasielgė instinktyviai. Tų kiaušingalvių mitingas buvo sakncionuotas, o protestuotojai jau nuo pat pradžių pradžių "buvo ten, kur, pagal tuos išvardintus straipsnius, negalima būti". Tai aišku, kad pirmiau puls prie žmogaus, kuris atėjęs kelia konfrontacija vyriausybės pritartai eiseinai. Ir nereikia čia kurti jokių koncipracinių teorijų. Tiesiog žmogiška policininko klaida. Kai belekiek metų praleidi gyvendamas pagal įstatymus, aišku, kad tokiu ekstra atveju suveiks ne ideologiniai įsitikinimai, o įgyti refleksai. Nors kartais pažvelkit į pareigūnus kaip į žmones, o ne instituciją.
 
 
0 # irvejopamusalas Y-m-d H:i
dar mačiau kažkokiam įraše bičą su lazdą, kuri mikliai perduodama prie mentų už nugaros esančiam kitam, reikia stebėt rankas. labai įdomus momentas. labai gerai būt, jei įdėtumėt su pastabdymais, raudonom žymėm ir pan. įdomus, svarbus momenc.
 
 
0 # to antifaFA Y-m-d H:i
cha cha cha parodė per "protestą" antifa savo veidelius, net juokas suėmė, matyt jūs bandėt mus prajuokit kad numirtumėm iš juoko :-))))
 
 
0 # h8Sa†aN Y-m-d H:i
Tie patys pankai už jus protingesni ir nesivelia į tokias nesąmones kaip kad jūs. Nieks jūsų nemyli, niekam neįdomūs, kaip chamiakai kokie, kasparėlis, ir tas net su vėžimėliu neatvyko, manau būtų policijos valia, ir ta jūsų negintų: ))
 
 
0 # .Satanyzmas Y-m-d H:i
Ok, pamodeliuojam (su biškiu humoro).
Į įvykusį mitingą prieš kasos aparatus ateina "fašiai" su transparantais:
"Lietuva - be Paleckizmo"
"Nužudyk savyje turgų"
"Mes palaikome Kubilių"
"Kubilizmui - taip"
et cetera
ir proletariatas juos vieningai užpuola. Kaip manote, kas nukeliautų komisariatan - užpultieji ar užpuolę? Tas pats galioja ir seksualinių mažumų paradui. Man yr gana akivaizdu, kad provokatoriai - niekur nereikalingi. Kita vertus, nors jie ir juokingapgailėt inai atrodė, pagarbos nusipelno ;-)
Dėl tos pačios priežasties nesuprantu ir tokių provokacijų tikslo (prie to pačio, nesupratau, ir "pasipriešinimo " per gėjų paradą esmės). Kas paaiškins?
 
 
0 # asdfasdf Y-m-d H:i
Tais ir toliau kolegos pseudo-anarchis tai, skelbkime toleranciją (pakantumą) ir žodžio bei minties laisvę, bet tik tada kada tas žodis mūsų.

VIVA LE Anarchistinė diktatūra, kas galioja mums negalioja kitaminčiams!
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
Kad ziuriu cia keli tie patys nacionalistinia i trolliai. Lietuvaite ir vienas ar du rasineje. nes visu sakiniai banalus ir galima sakyti vienodi.
prasideda, kad pasijuokem,pama tem jusu veidus ir pns. baigiasi, kad nevykeliai, mudakai ir pns.
Lietuvaite tai is vis nesuprantu ka cia daro ir ka bando irodyti.

siaip is kitos puses visai gerai, kad raso, gi atvirai matoma ksenonofobija ir nepakantumas kitoms nuomonems(nesva rbu, kad tu lietuvis, todel gaunasi bala zino koks ju tas nacionalizmas, kuris vienus lietuvius myli labiau uz kitus), dar latentinis homoseksualizma s, istorijos neismanymas ir panasus dalykai
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
"ais ir toliau kolegos pseudo-anarchis tai, skelbkime toleranciją (pakantumą) ir žodžio bei minties laisvę, bet tik tada kada tas žodis mūsų.

VIVA LE Anarchistinė diktatūra, kas galioja mums negalioja kitaminčiams!"

tai gerai padestyk man koks yra tikrasis anarchizmas, oo sensejau!
a tu biski aklas? tai prasau parasyk, koks yra tas true anarchizmas, tu pradejai teigti, kad cia visur pseudo anarchistai, tai teigianciuju pusei ir guli argumentavimo nasta.

pseudo is vis bala zino is kur isdygo, nebent esi tas pats asdf.
 
 
0 # neskaiciau niekoneskaiciau Y-m-d H:i
neonaciai tai i gejus labai panasus. nu i zekus, kalinius homoseksualistu s. o komunistai tai cool tokie;
 
 
0 # !!slavik Y-m-d H:i
eina nahui. virai einam kovoty?
 
 
0 # 'Guest Y-m-d H:i
http://www.youtube.com/watch?v=N1vYuHpGKlI
 
 
0 # Valdzia? Y-m-d H:i
Valdzios vienintelis tikslas yra islaikyti esama padeti. Geriausiai tai sekasi kirsinant valdinius tarpusavyje, kas eityniu metu ir buvo matoma.
Valdzia yra vaiduoklis,info rmacinis darinys, ir kovoti pries ja eitynemis, riausemis ir pan yra klaida. Tai tas pats, kaip bandyti isnaikinti tarakonus ar uodus peticijomis:-)
Ji laikosi tik deka to, kad mes to vaiduoklio bijom, laikydami ji tikru.
Atsisakykime dvieju prietaru, dalyvavimo rinkimuose ir pinigu vartojimo, ir pamatysime, kas bus:-)
 
 
0 # aiškina kažką ŽygeiviuiAntrametis Y-m-d H:i
Nacizmas yra vokiška fašizmo forma vyravusi 1933-1945m Vokietijoje, ypač nacionalsociali stų darbininkų partijos vadovaujamos Adolfo teorinėje ir praktinėje veikloje, kur buvo remiamasi rasiniu nacionalizmu, nacionalistine plėtra ir totalitarine ir autoritarinės valstybės vykdoma ekonomikos kontrole, kuri, aišku, buvo neatsiejama nuo stipraus lyderio kulto, na ir pan.

Neo reiškia naujas, atnaujintas, tur būt. Kaip aš suprantu, neonaciai yra tie, kurie bando pritaikyti nacistinės ideologijos ir praktikos elementus šiandienai ir tuo prisidengdami, ne visada sąmoningai, bando atgaivinti tai, ką jau seniai laikas išmest į istorijos šiukšlyną. Bandoma rasti pozityvių dalykų, tarkime, sakoma, kad prie nacių nebuvo bedarbystės, o kodėl? O todėl, kad buvo tvarka. Jo, "tvarka ir teisingumas" yra per žiogo šuolį nuo neonacizmo. Mano diedukas vis prisimena, kad vokiečiai kvepėjo, o rusai smirdėjo. Taip ir buvo, bet kas iš to. Gerai kvepiantys idiotai man įspūdžio nedaro. Bedarbystė šiandien daug kam yra rimta problema ir tokioje terpėje tvarkos ir griežtos vado rankos kultas randa geras sąlygas. Arba, pavyzdžiui, stumiama idėja, kad būtų geriau, jei valstybė, aišku, parinkus tinkamus žmones, nes dabartiniai- per skysti dirbti tą darbą, dar padidintų savo kontrolę. Blet, jau tos kontrolės tiek, kad vidurius pučia, bet ne, dar daugiau reikia. Šiandien vėl radijukas pagavo "Marijos radiją", šiaip neklausau, bet ta laida užkabino, nes kažkokia šustra ir labai dalykiška moterytė aiškino, kad tinkamas, jos požiūriu, lytiškumo ugdymas yra skaistumo ugdymas. Nu ir ten aišku lazdavojo visas lytinio švietimo programas, o šalia sėdintis kunigėlis irgi kažką vebleno apie "mergystės plėvę" ir pan. Nu vienžo, tragikomedija kaip reikalas, bet ta moteris yra iš kažkokio šeimos centro ar panašiai, gauna babkes savo programoms, vaikšto po mokyklas ir, iš tono jaučiasi, kad turi autoritetą primest savo požiūrį. Nu nesvarbu, ką čia norėjau pasakyt, ai va, ji, žinoma, kas penktam sakinyje minėjo tautinę šeimą, tautinės šeimos modelį, tradicijas, ir kaip viskas būtų gerai, jei taip ir būtų. Nu tai va, galvoju, grynas neonacizmas papuoštas gražios ir tvirtos šeimos plunksnelėmis. Kiti dar vadina neonacizmą baltaodžių nacionalizmu.
 
 
0 # darDos Y-m-d H:i
Nacizmas asmenį ir jo poreikius nedvejodamas aukoja ant tautos, rasės altoriaus. Naciai- vardan miglotų pusiau ezoterinių misijų. Dabartiniai Lt patriotai>nacio nalistai>neonac iai irgi pasiryžę sudeginti šventoje tautinio altoriaus liepsnoje visus ir viską, kas netelpa į jų tautinį-neonaci stinį valstybės modelį.
 
 
0 # ATS: 2011 m. kovo 11-oji: valdžia ir policija nacionalistų pusėje (video, foto)okidoki Y-m-d H:i
as tau senas pankas pasakysiu ira vertybes kuriu neimanoma pakeist taip kad tas tik y gera su laiku ateina kovojom pries sovietus o jus uzka pries savo tauta bjauru