2011 m. kovo 11-osios eitynės: neonaciai buvo ginkluoti teleskopinėmis lazdomis (video)
aktyvizmas

teleskopine_lazda_0Per 2001 m. kovo 11-osios eitynes kai kurie neonaciai buvo ginkluoti teleskopinėmis lazdomis. Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip vienas iš neonacių nešasi teleskopinę lazdą, o vėliau ją perduoda kitam.

 

Teleskopinės lazdos yra smogti pritaikyti ginklai. Jos priskirtos D kategorijos nešaunamiesiems ginklams ir yra skirtos naudoti teisėtvarkos pareigūnams ir apsaugos darbuotojams.

 

Vyresni nei 18 metų piliečiai turi teisę tokią lazdą įsigyti, tačiau neturi teisės jos nešiotis arba vežiotis savigynos tikslais. Teleskopinę lazdą, ją įpakavus, leidžiama tik pervežti iš vienos laikymo vietos į kitą.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Keli eitynių kadrai, kuriuose užfiksuota teleskopinė lazda:

 

teleskopine_lazda_1

 

teleskopine_lazda_2

 

a.lt info

2011 03 16

 

Komentarai  

 
0 # ssss Y-m-d H:i
asilai jus, gal nemate teleskpo esat, cia paprasciausias strypas pas juos
 
 
0 # :DLietuva Lietuviams Y-m-d H:i
Ar akys tolerastams dar neišvarvėjo? :-)
 
 
0 # šypsena veideeitynių dalyvis Y-m-d H:i
Ten buvo vėliavos kotas, perdarytas iš meškerykočio:-) Niekaip nepritempsit iki teleskopo:-)))
 
 
0 # ssss Y-m-d H:i
nu va - pagaliau kazkas paaiskino. Apsisikot anarkistai
 
 
0 # pseudopseudo Y-m-d H:i
Nuo kada anarchistai taip gerai įstatymus moka?
Nuo kada valdžios sukurtoms taisyklėms paklūsta?

Ar jau dabar įstatymai ir taisyklės yra gerai kai jos palankios jums?

Beto neivienas iš "tos lazdos" negavo galvon - tai nėra ko ir verkt.
 
 
0 # nepilietis Y-m-d H:i
ten ne teleskopinė lazda. Gi aiškiai matyti. anarchija.lt skeidžia melą, nes tikisi, kad atsiras durnelių, kurie patikės sukurpta melaginga istorija.
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
tai idomu, pasirode straipsnis ir galima sakyt vien tik fasiai rasineja ir nieks netrina...tikek imes ir patriotai.lt kada nors tokio sulauksim, taip sakant viltis mirsta paskutine
 
 
0 # aleliujaaleliuja Y-m-d H:i
Viltis - durnių motina, ?!? :-)
 
 
0 # Expandable Batonekspertas Y-m-d H:i
Savo forma ir dydžiu šis strypas visiškai panašus į teleskopinę lazdą (Expandable Baton). Papildomas įrodymas - skinai ją "nepastebimai" perdavinėjo vienas kitam a la slėpdami nuo mentų.
 
 
0 # "ekspertui"Sa†aN Y-m-d H:i
batone tu batone, jei nežinai kaip atrodo teleskopinė lazda, apsilankyk ginklų parduotuvėj
 
 
0 # Atsipeikekit? Y-m-d H:i
Eitynes, piketai, demonstracijos, peticijos...
Tai tik atitraukimas nuo tikroves, kartu su politika, reklama,krepsin iu per TV, TV, sekso skandalais, su gejais, kitais baznycios tarnais, nusikaltimu kronika...
Svarbu yra energetika, aplinka ir ekonomika.
O valdzia bijo tik, kad liausimes balsuoti ir moketi mokescius:-)
Visi gi auksciau mineti dalykai ir yra valdzios naudojami, kad blaskytu jusu demesi ir dar ir tarpusavy sukirsintu. Kas puikiai eityniu metu ir gerokai po ju valdziai ir pavyko:-)
 
 
0 # !!!slavik Y-m-d H:i
Nešvankybės trinamos. Red.
 
 
0 # Argi Tautos (visuomenės, bendruomenės) jėga - šikime vienas ant kito?NeTiesa.lt Y-m-d H:i
Visų pirma, niekas niekam tos "lazdos, meškerykočio ar bile ko kito" neperdavinėjo - pasižiūrėkit atidžiau:

Ją visą laiką nešasi bičelis su arklio šūdo spalvos striuke. Tai matosi ir jūsų nuotraukose - jei tik neakli.

Antra. Tas žmogelis eina eisenos pakrašty - ten kur pilna policininkų, kurie iškart supakuotų už bet kokį šūdą "išvaizda panašų" į trauminį ginklą.

Ir galų gale trečia: kaip teisingai pastebėjo 13-ame komentare - ATSIPEIKĖKIT, valdžiažmogiai naudojasi proga ir pjudo tarpusavyje žmones - o jūs kaip debilai ir klausotę jų komandos "FAS!"

Ir puolate vieni ant kitų.

Zajabys' - tikslas pasiektas - banda avinų bliauna vienas ant kito, o tuo metu piemuo kuo ramiausiai juos po vieną kerpa ir skerdžia.
 
 
0 # juokinatJuokinat Y-m-d H:i
Ten net ne teleskopas, o paprasciausia lazda.
 
 
0 # YoAndzeiku Y-m-d H:i
100 pudovai, cia ne teleskopke :-) a i px, lai nesiojasi, koks skirtumas? kad per galva duos, na duos tai bus duota, atgal pystelt tadu jei atskelsi ir vsio, mano sakyciau tokia nuomone. o kad direct action raik daryt, tai ir 100 pudovai. gerai paskaiciavus, reikia 100 zmogeliu, keliu supuvusiu masinikiu ir molotofkiu :D o jeiteisetai, tai zygiuot gretose ir baubt antisemitinius, neonacistinius lozungus - 100 procentu, butu daug prastesnis atsiliepimas apie mr. lietuvinikus. :D tik vat patriotizmas man cia nesiderina visiskai su c18 flazhokais :d
 
 
0 # aaaaaaaaaa Y-m-d H:i
"fashistai" su pagaliuku.
anarchistai su molotovais.
kas blogiau?
 
 
0 # paranojajuokas Y-m-d H:i
Žmonėms, kurie atvyko iš kitų miestų buvo patogu vežantis vėliavą paimti ne tikrą medinį kotą, o storos teleskopinės meškerės kotą, arba teleskopinį vamzdį, ant kurio kabinama dušo užuolaida ir kurį galima nusipirkti bet kurioje statybinių prekių parduotuvėje. Būtent tokį daiktą ir nešasi. Jums paranoja mieli anarchistai, man, kaip 40-metei pankei gėda už jus...
Geriau ruoškite pasiaiškinimus dėl raginimų dažais išteplioti V.Kudirkos paminklą...
 
 
0 # edubce-kliurka Y-m-d H:i
nu bet gi yra viena diena metuose, kuri ir anarkopederasta ms lyg kaledos kokios :D. kiek veiklos ir dziaugsmo po to. visa savaite tik bruzda, kuria peticijas ir straipsnius... sventes baigesi vaikai.. iki kitu metu kovo 11 ;-)
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
as sakau tiesiog nuostabus kontrastas, pabandytum patriotai.lt taip pablevyzgot fasiais vadinti, ksenofobais, rasistais dar kuo nors tai arba banas arba garantuotas pranesimo istrynimas.
o cia ir anarchopederast asi leidziama vadinti ir ziurekit kiek lankytoju.
taigi manau puikiai parodoma, kad net ir "patriotiskai nusiteike" nori laisves ir cia ja ir randa. ir tuo paciu irodoma, kad a.lt leidzia kitai nuomonei gyvuot, o jau patriotai.lt vis valymus daro, nors is esmes toli dar iki a.lt blevyzgu, kurios cia yra is tu paciu patriotu puses
 
 
0 # naturlihtuberstormfiureris Y-m-d H:i
ateinu cia nusisikt . kad ir istrina, bet zinau jog perskaito, nervuojasi, ir dar labiau pasiryzta pries fashizma kovoti :-).invalidai jus, negalima pykti gi ant tokiu :* :DDD
 
 
0 # eeslavik Y-m-d H:i
Keiksmai trinami. Red.
 
 
0 # Rašinys iš fantastikosViktoras Butas Y-m-d H:i
Baikit juokus, gal užteks menamų keiksmažodžių. Kam lazdos jai prieš jų kumščius nėra kam šokt.(Ir nereik) Man primena gera filmą, mano mėgiama tematika ir jo muziką http://www.youtube.com/watch?v=v34hQQz7GvY
 
 
0 # ghmzjauns Y-m-d H:i
nu ka zinau, man is patriotu puses gyresi reginiais kaip eityniu dalyviai(na, bent vienas) teleskopa tikrai turejo.
 
 
0 # Tai, kadMAaaa Y-m-d H:i
Ale kad tikrai ne ne teleskopas, nu ne tas ku D kategorijos ginklas skaitosi. Jūs atkreipkit dėmesį kokio jis ilgio. Teleskopai(tie negerieji) būnas trumpesni.