Ėmė veikti lietuviškas antifašizmo tinklaraštis „Antifa Lietuva“
aktyvizmas

antifa_Lietuva_logo_svastika2011 m. kovo 11-ąją surengtos tradicinės ultranacionalistų eitynės konsolidavo tuos Lietuvos gyventojus, kurie pasisako už pagarbą visų tautybių, rasių ir tikėjimų žmonėms. Diskutuodami socialiniame „Facebook” tinkle, jie nutarė įkurti antifašistinį tinklalapį „Antifašistinė Lietuva”, sutrumpintai – „Antifa Lietuva”.

 

Prieš 20 metų Sąjūdžio sukelta „aksominio” nacionalizmo banga ima virsti grėsmingu neonacizmo cunamiu. Užsidėjęs madingą euroskepticizmo bei tautinės kultūros puoselėjimo kaukę, ultradešinysis lietuviškasis nacionalizmas pastaruoju metu perauga į atvirą rasizmą ir ksenofobiją.

 

Tūkstantiniai neonacių maršai, skanduojantys „Lietuva – lietuviams!”, smurto bei agresijos prieš kitataučius demonstravimas, ultradešiniųjų radikalų įsiliejimas į aukščiausius valdžios ešelonus – visa tai leidžia daryti išvadą, kad 20 metų Lietuvos valdžios propaguojamas patriotizmas jau peraugo į kraštutinę savo formą, artimą fašizmui.

 

Lietuvos valdžia draudžia prieš jos politiką nukreiptus taikius mitingus ir demonstracijas, tačiau leidžia laisvai žygiuoti neapykantą skleidžiantiems ultranacionalistams. Policija skina kelią agresyviems skinheadams, leidžia jiems smurtauti ir šiurkščiai „pakuoja“ jų oponentus. Tautinės valstybės valdžia ir policija visada bus nacionalistų pusėje. Šlykščią neapykantą kurstantį nacionalizmą turėsime įveikti mes patys.

 

Tinklaraštis „Antifa Lietuva“ siekia užkirsti kelią lietuviškojo neonacizmo užuomazgoms. Tai daroma viešinant neonacių veiklos faktus, propaguojant tautinę ir rasinę santaiką, agituojant už toleranciją, pakantumą bei solidarumą. Tinklaraščio kūrėju gali tapti bet kuris žmogus, pasinaudojęs „Prisidėk“ skiltimi ir atsiuntęs įdomios informacijos.

 

Parodyk paramą Antifa.lt įsidėdamas į savo moderuojamą tinklapį ar tinklaraštį vieną skydelių, pateiktų „Paramos“ skiltyje.

 

Antifa Lietuva“ informacija

2011 03 22

 

antifa_Lietuva_logo_graffiti

 

Komentarai  

 
0 # keistaComandante Y-m-d H:i
Keista, prieš kokią savaitę buvau mIRC'e pats išreiškęs mintį kurti tinklalapį su tokiu pat adresu ir kiek pamenu, tuo metu jis dar nebuvo užregistruotas. Ar tik nebus, kad kažkas nugirdo ir įgyvendino idėją už mane? :-) O gal čia atsitiktinai taip gavosi? :-)
 
 
0 # :)juozas Y-m-d H:i
aas esu nacis, nu ir ka jus man? :D
 
 
0 # ?Tadas Y-m-d H:i
drąsuoli Comandante o ar nepritrėstum i kelnes jei reikėtu tą patį pasakyti "naciui" Juozui i akis?
 
 
0 # SupriešinimasZeitgeist Y-m-d H:i
Kas stengėsi supriešinti Lietuvos žmones, pasiekė savo.
Ir eitynių dalyviai, ir minėto tinklapio kūrėjai prie to prisidėjo.
Verčiau aplankykit ZEITGEIST.LT
THEZEITGEISTMOVEMENT.COM
 
 
0 # flumenuiTadas Y-m-d H:i
o pats nesugebėtum atkalti? todėl reikia už marozų nugarų sleptis?
 
 
0 # flumenuiTadas Y-m-d H:i
tik per internetą?
 
 
0 # oho, tai netraškučiaineo Y-m-d H:i
Geros razborkės vyksta :D
 
 
0 # loooljuozas Y-m-d H:i
taigi didieji kovotojai... uz ekranu arba uz policininku nugaru :D. bet nors linksma skaityt :D
 
 
0 # ANTIFA - FAILLietuvis Y-m-d H:i
"ir šiurkščiai „pakuoja“ jų oponentus" Visų pirma, tai tų oponentų buvo 5-10 prieš tūkstantį žmonių, tai čia jau ne opozicija, o kažkokia mažuma. Visų antra, tai jei opozicija pažeidinėja įstatymus, tai ir būna pakuojama. Būti opozicija irgi reikia mokėti.O ne bet ką bet kur ir bet kaip daryti.
 
 
0 # ahahujanfa.lt Y-m-d H:i
bet ir vieni ir kiti- dvasiniai pederastai :D
 
 
0 # jjodziundzius Y-m-d H:i
kur? - tau i iseinamaja. kaip? - rakum. tinka?:D
 
 
0 # lioliolekas Y-m-d H:i
:d neisismaginkit balandeliai, nes tuoj is virsininko bart gausit, kad apie gamaseksulystus negraziai snekat :D :D
 
 
0 # anti-nasanti-panti Y-m-d H:i
Anti Anti - CHA CHA CHA :D :D
Žaidžiam smėlio dėžėje ...
 
 
0 # .Satanyzmas Y-m-d H:i
Nu blec, "naciai" šituose komentaruose atrodo dar kvailiau už pačią iniciatyvą (kuri pareikalavo ne daugiau penkių minučių mygtukų spaudymo(.
 
 
0 # Ar tikrai turime Lietuvoje tikru antifašistu ir nacionalsociali stų?voiceofdeath Y-m-d H:i
Keistai atrodo kai lietuviški "antifa" ir "naciai" "kovoja" vieini su kitais ypač žinant kad ir vieni ir kiti yra tiesiog per daug alaus vartojantys individai su sustabarejusiu mastymu ,priimantys viena ar kita idialogija kaip apsoliučia tiesa. Tiek viena tiek kita "banda" net nebando pasakyti kažko naujo ,niekas jau neanalizuoja,ne kvescionuoja socialdarvinzmo ar komunizmo ideju ,daugiau niekas neskaito F.Engelso ar H.Spencerio veikalų, dabar madinga buti bandos dalimi.

Linkiu Antifa ir Naciu bandoms susijungti pasivadinti faantifa ar panašiai nes jus "brangieji draugai" ir "kraujo broliai" realiai vienija tos pačios idejos alus,snukdaužys ir šimtmečios senumo idelogijos.