„Antifa Lietuva” publikacija sudrausmino neonacį Ričardą Čekutį
aktyvizmas
ltjs_forumas_0       Š.m. kovo 22 dieną „Antifa Lietuva” tinklaraščio publikacijoje „Ričardas Čekutis – nuo Kudirkos „Varpo“ iki Goebbeldo” buvo paviešinti antisemitiniai, rasistiniai ir ksenofobiniai kovo 11-osios neonacių maršo organizatoriaus Ričardo Čekučio pasisakymai socialiniame „Facebook” tinkle.

 

Į šią publikaciją operatyviai sureagavo idėjiniai R. Čekučio bičiuliai, savo veiklą planuojantys uždaruose pokalbių forumuose – portalo „patriotai.lt” diskusijų forume ir Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) forume.

 

Kovo 23 d. popietę Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) forume tūlas Modestas Šernas patalpino nuoroda į „Antifa Lietuva” publikaciją. Netrukus ši nuoroda susilaukė komentarų: 

 

Rokas Sinkevičius: Jeigu Čekutis elgiasi neatsakingai kaip mažvaikis, tai jie ir rašo, ko jiems nerašyti“. 

Marius Kundrotas: „Jau daviau beržinės košės, nors ir aš ne šventasis“. 

Tomas Skorupskis: „Taip, savu laiku ir pats išsakiau jam kritiką, nepaklausė, matom rezultatus“.

 

LTJS_1


„Antifa Lietuva“ redkolegija, matydama tokią teigiamą neonacių reakciją, ir toliau viešins informaciją, demaskuojančią jų užmojus bei veiklos faktus.

 

P.S. Ričardas Čekutis savo „Facebook“ profilio sieną padarė prieinamą tik draugams – dabar gali gadinti orą tik savo paties virtuvėje. LTJS forumo administratorius užblokavo keletą vartotojų ir ėmėsi papildomų saugumo priemonių, tačiau visa informacija taip ir liko prieinama interneto antifašistams.

 

Antifa.lt

2011 03 30

 

Komentarai  

 
0 # Iš tikroNustebino Y-m-d H:i
Iš tikro nustebino. Labai džiugu, kad paviešinote Čekučio pasisakymus, o aš jau galvojau, jog jie visai sudemokratėjo ir jokio radikalumo pas juo nėra. Smagu sužinot, kad klydau.
 
 
0 # dermokrotiški paistalaito nustebino Y-m-d H:i
Bereikalo džiūgauji. Čekutis pajuokauvo, o tiems tiek tereik, kad užisterikuotų. Vienintelė radikali jėga yra Murzos partija, bet dėl žmonių abejingumo ir silpnoko vado nieko jiems matyt nesigaus.
 
 
0 # šaunuoliaiComandante Y-m-d H:i
Šaunuoliai Antifa.lt Pirmiausia būtina demaskuoti visus užsislėpusius nacius.
 
 
0 # sklaidanokr Y-m-d H:i
Žydasklaida, purvasklaida, šūdasklaida, korporacinė žiniasklaida ir t.t.
Tas pats šūdas tik kitoj saujoj.
 
 
0 # !!boria Y-m-d H:i
troliai nepageidaujami. red.
 
 
0 # ochochochochogeras Y-m-d H:i
interneto antifašistai
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Va jūs ir dusite :-) Ilgai laukti nereikės ;-)
 
 
0 # jobolekas Y-m-d H:i
grasinimas. bek greiciau i prokuratura
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Gal ir dusite nuo šikučių smarvės, kadangi patys ant savęs ir šikate, ir kitus apšikti stengiatės :-) Nieko, kaip nors... Apeisime, kad ta jūsų smarvė mūsų nekliudytų :-)Taigi patys gerai žinote, kad pakeisti nieko negalite, jūsų kosmopolitinės svajonės ir liks TIK svajonėmis - bent jau Lietuvos ribose. Čia mūsų tvarka, mūsų įstatymai, tautai Lietuva priklauso,nes mes ją ir sukūrėme. Lietuvių tauta nuo amžių glūdumos buvo dora, neištvirkusi, kultūringa, kovinga. visokio plauko pašlemėkai, kurie kovoja su tvarka, kurią pati gamta įvedė, savo naujų taisyklių neįvedinės.Taip , kad žinokitės - pasidraskysite ir teks nurimti. Tuo labiau, kad esu įsitikinusi, kad tarp jūsų 99% yra net ne etniniai lietuviai, tad ir savas naujas taisykles ČIA įvedinėti neturite jokios teisės. Susikurkite savo tėvynę, įsiveskite savo tvarką ir gyvenkite ten kaip norite, o Lietuvoje MES esame šeimininkai :-)Teks su tuo susitaikyti, kad ir kaip jums tai nepatinka. Nuoširdžiai patariu savo nevaldomą energiją nukreipti naudingesniems dalykams, o ne kovoti su vėjo malūnais :-)
 
 
0 # Ir darflumen Y-m-d H:i
"savas naujas taisykles ČIA įvedinėti neturite jokios teisės"

Kur 'ČIA'? Gal Wilniuj?
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Jeigu užkrėčiau fašistine bacila...tai kada į mūsų gretas ateisi? :-) Liga nepagydoma.

Na, raguotasis panke, kas tavo galva yra fašizmas? Varge, nesusipratėlis vaikas...

Ir kaip tu supranti anarchiją? Juk chaose taip pat yra sava tvarka? Tačiau tvarka tvarkai nelygu...

Pageidaučiau atsakymo su aukštomis frazėmis, taisyklinga lietuvių rašyba ir be interneto pagalbos. Ačiū.
 
 
0 # :PComandante Y-m-d H:i
Aš neturiu patriotinio jausmo ir ką tu man?
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Esu ištekėjus. Vyras ne skinheadas. Sufleriai man nereikalingi - turiu savo galvą :-)

Nėra Lietuvoje nei fašių, nei nacių. Negarbiname mes Hitlerio (kaip kad jūs labai tikitės), nes jo planuose buvo lietuvių tautos ir valstybės sunaikinimas. Nėra jis mūsų mūza ar autoritetas. Sergate paranoja...

"Aš neturiu patriotinio jausmo ir ką tu man?" O aš tau nieko - špygą taukuotą :-) Man gaila žmonių, kurie dvasiškai yra degradavę.

Dvasiškai degradavęs žmogus negali protingai mąstyti ir analizuoti.

!?!, tavo klausimai dėmesio neverti. Ką tu gali klausti, jeigu visumoje, tu visiškai nieko nesupranti, o skleidi kosmopolitinę propagandą?
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Aš ne pedikas, tavo žiniai. Provokatorė, o ne provokatorius.

Bet kuriuo atveju, nieko neprovokuoju. Vėl jūsų nesveika paranoja pasireiškė.

Kur jūsų tolerancija? :-)
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Tautinė vientisa valstybė neturi nieko bendro su fašizmu :-) Sąvokas iškraipė pasauliniai globalistai, o jūs būtent jų idealais ir sekate :-)Esate beždžionės, kurios tik mėgdžiojate, o savyje nieko vertingo neturite. Atleiskite su išsireiškimais, bet kam jums svetimybės ir naujovės, kurios visas tautas veda į pražūtį ir sunaikinimą? Kam jums reikia tautų ir rasių maišymosi, tradicijų ir papročių naikinimo, išaukštinto sekso kulto, ištvirkusių mažumų teisių pripažinimo, dvasinių ir moralinių vertybių pamynimo? Kodėl jums tai taip svarbu? Kodėl nenorite būti tokiais, kokiais jus likimas lėmė būti? Būti lietuviu? Kodėl jūs esate prieš tautų išlikimą gryna, savita ir originalia? Kodėl nenorite, kad pasaulyje visos tautos gyventų santarvėje, bet nesimaišytų tarpusavyje? Galėčiau sąrašą tęsti iki begalybės.

Jeigu aš dabar ateičiau pas kurį vieną iš jūsų į namus ir pareikščiau, - dabar aš čia pas tave gyvensiu ir taškas. Leistumei pasilikti? Priimtumei mane su mielu noru į savo erdvę? Juk, pasak jūsų, žemė yra visų, o ant tos žemės tavo namas pastatytas - vadinasi tas namas taip pat visų. Tas pats ir su tautomis. Bet koks susimaišymas reiškia tautos sunaikinimą. Visos tautos yra svarbios ir reikalingos, įdomu jas pažinti, bendrauti ir draugauti su jomis, bet maišymas nuves jas visas į pražūtį. Kas dar bent kiek mąsto - supras, ką parašiau
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Mistinis dalykas yra manymas, kad išnykus tautoms kartu su jomis išnyks ir karai. Dar naiviau yra tikėtis, kad visos tautos kada nors bus sunaikintos.
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
"Mes laisvi žmonės - protingi, kvaili, pykti, emocingi, jautrūs, heteroseksualūs , homoseksualūs, aseksualūs, letuviai, žydai, krikščionys, komunistai (aš komunistė), menininkai, santechnikai, tingūs, darbštūs ir t.t. C'est la vie. Tuo ir žavi mūsų ANARCHIJA!"

Laisvų žmonių nebūna. Esi jauna, naivi, gyvenimo nemačiusi. Nieko, subręsi. Tai kas tau dabar atrodo žavu, po 20 metų bus šlykštu.
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Comandante, o kodėl tu nori, kad globalizacijos "dėka" būtų sunaikintos mažos tautos? Negi jos mažiau vertos nei didžiosios? Prastesnės? Kodėl tu prisidedi prie tautų naikinimo? Kokia viso to prasmė?
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Nepasišlykštėsi u, kadangi augau tradicinėje, vertybes puoselėjančioje šeimoje. Tokia pat buvo ir mano senelių bei prosenelių šeimos, tokia yra ir mano pačios. Dvasinės, moralinės, dorovinės, estetinės vertybės yra aukščiau "laisvės", kuri iš tiesų nėra laisvė, o pražūtis - bedugnė, į kurią įkritęs, neišsikapstysi. Man gaila vaikų, kurių tėvai neįdiegė jiems visų tų brangių vertybių, kurios daro žmogų svarbiu, kilniu, doru ir laimingu.
 
 
0 # Subcomandante Marcos -- 'The Fourth World War'flumen Y-m-d H:i
"The first obstacle is the Nation States: they must be attacked and destroyed. Everything which makes a State "national" must be destroyed: language, culture, economy, its political life and its social fabric. If national languages are no longer of use, they must be destroyed, and a new language must be promoted. Contrary to what one might think, it is not English, but computers. All languages must be made the same, translated into computer language, even English. All cultural aspects that make a French person French, an Italian Italian, a Dane Danish, a Mexican Mexican, must be destroyed, because they are barriers which prevent them from entering the globalized market. It is no longer a question of making one market for the French, and another for the English or the Italians. There must be one single market, in which the same person can consume the same product in any part of the world, and where the same person acts like a citizen of the world, and no longer as a citizen of a Nation State."

http://www.inmotionmagazine.com/auto/fourth.html
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Demagogai.
 
 
0 # visiemsComandante Y-m-d H:i
Visiems kairiesiems, vis dar tikintiems patriotizmu ar net nacionalizmu, siūlau perskaityti šią polemiką: http://www.marksistai.lt/skaityti/a-b-zilvinas-butkus-mefisto-polemika-apie-nacionalizma-patriotizma-ir-marksizma
 
 
0 # mefistoapie Y-m-d H:i
mefisto aiskiai yra fasistinio mastymo prisiplakelis prie kairiuju. Net neverta skaityt ka jis rasineja.
 
 
0 # tas pats per ta pati: Y-m-d H:i
tik atidare pocevicius nauja tinklapio langa su uzvadinimu antifa ir visi naciai isisbegiojo. ar naivus, ar durnas? va kur klausimas:-)