Antifa.lt: pakistanietį užpuolė fašistuojantys skustagalviai – Vytautas Stepanauskas ir Vitalijus Jdie
aktyvizmas
Vytautas_Stepanauskas_ir_Vitalijus_Jdie       Š.m. kovo 7 d. „Antifašistinės Lietuvos“ tinklalapyje antifa.lt paviešinta informacija, kuri identifikuoja 2011 m. vasario 16 d. Kaune įvykdyto išpuolio prieš pakistanietį dalyvius. Tai du fašistuojantys Vilniaus nacionalistai – Vytautas Stepanauskas ir Vitalijus Jdie.

 

2011 m. vasario 16-ąją, pasibaigus nacionalistų eitynėms Kaune, netoli Vytauto prospekto ir Griunvaldo gatvės sankryžos buvo užpultas šiame mieste gyvenantis pakistanietis. Šaligatviu einantį tamsaus gymio užsienietį pastebėję du skustagalviai užkabino ir apstumdė. Pranešimą apie įvykį gavę policijos patruliai skubiai atvyko į užpuolimo vietą ir sulaikė abu agresyviai nusiteikusius jaunuolius. Jiems buvo iškeltos bylos dėl viešosios tvarkos pažeidimo bei kūno sužalojimo. Bylų baigtis neaiški.

 


 

Paaiškėjo, kad pakistanietį užpuolė Vytautas Stepanauskas ir Vitalijus Jdie. Pirmasis jų – Vytautas Stepanauskas – dalyvavo ir 2011 m. kovo 11-osios nacionalistų eitynėse Vilniuje. Kairėje rankoje laikydamas skinhedų transparantą, dešine jis visą kelią saliutavo nacių stiliumi. Tikslinama, ar kovo 11-osios eitynėse dalyvavo ir antrasis užpuolikas.

 

vytautas_stepanauskas_x_3

Vytauto Stepanausko „evoliucija“

 

vytautas_stepanauskas_0

2004 m. Vytautas Stepanauskas – Vilniaus licėjaus mokinys

 

vytautas_stepanauskas_1

2005 m. Vytautas Stepanauskas – Vilniaus licėjaus absolventas

 

vytautas_stepanauskas_4

2009 m. Vytautas Stepanauskas – KASP savanoris

 

vytautas_stepanauskas_2

2011 m. Vytautas Stepanauskas – fašistuojantis nacionalistas

 

       Vytautas Stepanauskas (bičiulių vadinamas Stepuku, Stepu ar Stiopa) 2001 m. baigė Vilniaus Gabijos gimnaziją, 2005 m. – Vilniaus licėjų, 2009 m. – Vilniaus universiteto matematikos fakultetą. Nuo 2006 metų – savanoris, KASP Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės jaunesnysis seržantas, 803 karo policijos kuopos antrojo būrio skyrininkas. Užsiiminėjo Tailando boksu, turi matematikos gabumų. Būdamas moksleivis ir studentas, dalyvaudavo informatikos ir matematikos olimpiadose. Bendramokslių teigimu, fašistuoti pradėjo dar Vilniaus licėjuje. Daugiau informacijos rasite: „Savanoris”, 2009 m. vasario 26 d. Nr. 2 (398), 2011 m. sausio 27 d. Nr. 1 (421).

 

       Jdie_x_3

 

       Vitalijus Jdie (bičiulių vadinamas Džedajumi) – žaidžia šratasvydį, priklauso Vilniaus šratasvydžio komandai, siekiančiai atkurti Lietuvos specialiųjų operacijų pajėgas. Nuo 2011 m. sausio 1 d. komanda „Saugi Sostinė“ pakeitė pavadinimą – pasivadino „Eskadronu“. Sakoma, kad Vitalijus Jdie be problemų atlaiko dviejų tuščių alaus butelių smūgius į galvą. Kartais naudojasi el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Įdomu, kad „15min“ žurnalistas Tomas Grigalevičius iškart po išpuolio Kaune paleido žiniasklaidos „antį“, neva pakistanietį užpuolę vilniečiai priklauso neformalaus skustagalvių judėjimo atšakai „Anti-Fa“. Kitaip tariant, žurnalistas teigė, kad užpuolikai buvo antifašistai. Dabar paaiškėjo, kad buvo priešingai. Pakistaniečio užpuolikai Vytautas Stepanauskas ir Vitalijus Jdie yra fašistuojantys neonaciai.

 

____________

Pateik įdomios ar aktualios informacijos, susijusios su neonacizmo apraiškomis Lietuvoje. Garantuojame anonimiškumą. http://antifa.lt/submit

 

2011 04 07

 

Komentarai  

 
0 # FasistaiPasibaisėjęs Y-m-d H:i
Tikri dvasios invalidai
 
 
+1 # ?Heh Y-m-d H:i
Įspūdingos ir šį tą sakančios biografijos.
 
 
0 # Kas ką sumušė?Legatas Y-m-d H:i
http://www.zebra.lt/lt/naujienos/kriminalai/policija-ispuolio-pries-pakistanieti-su-patriotinemis-eitynemis-kol-kas-nesieja-227705.html

"Kad tai yra siejama su tomis eitynėmis, pareigūnai šito nepateikė, kiek pas mus yra medžiagoje. Tai du vilniečiai, ar jie susiję, ar nesusiję, galbūt bus nustatyta tyrimo metu, nes kol kas mes taip tikrai netraktuojame", - BNS sakė komisariato atstovė.

Anot jos, priešingai nei skelbta žiniasklaidoje, Pakistano pilietis nebuvo sumuštas.

"Tikrai nemušė, nes pagal pirminius parodymus - patruliai buvo nuvykę iš karto į įvykio vietą - nebuvo muštas, o buvo išvadintas necenzūriniais žodžiais. Kol kas pradėta administracinė teisena - nedidelis chuliganizmas", - BNS teigė R.Tarandė.

Anot jos, Kaune gyvenamąją vietą deklaravęs Pakistano pilietis turėjo skubiai išvykti iš Lietuvos, tad pareiškimo policijai kol kas neparašė.

"Tas pakistanietis skubėjo į autobusą, turėjo važiuoti į Vilnių ir iš ten išskristi į Prancūziją. Jis jokio pareiškimo kol kas neparašė, pretenzijų kaip ir neturėjo, bet žadėjo, kai grįš apsispręsti, ar kreipsis papildomai, ar ne", - pasakojo R.Tarandė.
 
 
0 # klasimaspilietis Y-m-d H:i
Kodėl meluojate, anarchistai?
 
 
0 # eiantiantifa Y-m-d H:i
Kodėl meluojate ? labai jau primityviai nuo savęs šratus stumdote . Koldė nerašote apie machno organizuotus žydų pogromus Ukrainoje ? a ? nešvari praeitis akis griaužia , urodai ?
 
 
0 # įspūdžiaiPatriotas Y-m-d H:i
Šiandien praėjau pro keturis anti-fa. Žinokit, praėjo kaip šilkiniai. Kaip per paradą, maniau jau pagarbą atiduos :D Gerai išauklėti, kad daugiau tokių :D
 
 
0 # antifa?simonas Y-m-d H:i
o kaip atrodo antifa? ant kaktos markeriu užsirašę - 'antifa'?
 
 
0 # ho ho hostudenčioks Y-m-d H:i
Kiek buvo triedimo iš anarchistų ir aplamai iš jūsų pusės, kai kažkur forume rado kelių tolerastų vardus pavardes ir nuotraukas... dabar štai patys viešinat žmonių biografijas, pristatot, kaip nusikaltėlius.. .
 
 
0 # !!!slavik Y-m-d H:i
KOVA PRIES FASHYZMA PRASYDEJO!!!!! URA!!
 
 
0 # 100 gram SlavikRuskij Y-m-d H:i
Slavik, Bratok - davaj pa 100 gram vipjem , kak starije druzja :-)
 
 
+1 # nieko sau+ Y-m-d H:i
Kokia nuostabiai tautiška ir lietuviška pavardė - Vitalijus Jdie. O jo draugai turbūt vadinasi Slavikas Bzdiet, Zbignievas Akujiet ir Tolikas Zjb.
Kokios apskritai tautybės yra šitas "patrijotas" neištariama pavarde?
 
 
-1 # jeeAntifa Y-m-d H:i
Kokia nuostabiai tautiška ir lietuviška pavardė - Vitalijus Jdie. O jo draugai turbūt vadinasi Slavikas Bzdiet, Zbignievas Akujiet ir Tolikas Zjb.
Kokios apskritai tautybės yra šitas "patrijotas" neištariama pavarde?"
:DDDDD
Jo pavardė Vileita, jei kam idomu.