Susitiko Kauno anarchistai
aktyvizmas

kauno_anarchistaiAnkstyvą balandžio 7-osios popietę vienoje iš Kauno miesto kavinių susitiko Kauno anarchistai. Ilgai ruošęsi šiam susitikimui ir taip išbarstę daugelį norėjusių prisijungti, keli laisvės dvasia gyvi jaunuoliai visgi susitiko.

 

Susitiko susipažinti ir padiskutuoti apie anarchiją, apie tai, kaip ji atėjo į jų gyvenimą, ką ji jiems reiškia ir ką gero kartu galima nuveikti.

 

Reikia pastebėti, kad susitikimas buvo labai linksmas ir paliko tik gerus įspūdžius. Anarchistai – linksmi, protingi ir kultūringi žmonės. Gal dėl to jų tiek mažai? Gal dėl to, o gal ir ne dėl to. Kad ir kaip ten būtų, Kaune jau mezgasi pirmosios naujo anarchistų judėjimo šaknys. Su gerais norais ir idealiomis fantazijomis.

 

Visus drąsius, linksmus ir protingus anarchistų idėjomis gyvenančius kauniečius ir toliau kviečiame prisijungti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai No Gods, No Masters. Only freedom.

 

a.lt info, 2011 04 07

 

Komentarai  

 
0 # noriuShokoholike Y-m-d H:i
Kai rudenį apsigyvensiu Kaune, norėčiau prisijungti. Žinoma, jeigu jūs ne kaip kokie masonai, ir nesakote dailiąjai lyčiai "NE" :-)
 
 
0 # bbss Y-m-d H:i
priimame tik lezbietes
 
 
0 # valiomark Y-m-d H:i
saunuoliai! linkiu nenukrypti i kaire, kaip neretai atsitinka jauniesiams anarchistams
 
 
0 # otatabus Y-m-d H:i
ir nesusimušė? tai koks čia anarchotūsas? ;-))
 
 
0 # labai geraiVSD Y-m-d H:i
pradedam registracija
 
 
0 # ka?bebras Y-m-d H:i
Now that I own the freedom
What am I supposed to do with this thing
 
 
0 # cSamu Y-m-d H:i
Tikiuosi cia suinteresuoti zmones kurie domisi anarchija ir moka, gali diskutuoti apie tai galbut kazka nuveikti. O ne eiliniu anomu grupele, nezinanciu kas yra anarchija.