Belgijos arkivyskupas susilaukė antro torto į veidą (video)
aktyvizmas
arkivyskupas_tortas       Interneto svetainėje „YouTube“ antrą kartą per pastarąjį pusmetį pasirodė filmuotas vaizdelis, kuriame Belgijos katalikų bažnyčios vadovui Andre-Josephui Leonardui į veidą sviedžiamas kreminis tortas.

 

Klipą įkėlė „The Glooper“ pasivadinęs asmuo. Įrašas buvo padarytas šį antradienį, balandžio 5 d., netoli Briuselio esančiame katalikiškajame Leveno universitete.

 

Anksčiau šis asmuo yra paviešinęs panašių siužetų apie Prancūzijos prezidentą Nicolas Sarkozy ir „Microsoft” įkūrėją Billą Gatesą.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Šis kartas yra jau antras, kai arkivyskupui tenka paragauti kremo. Praeitų metų lapkritį jis gavo tortu į veidą bažnyčios sakykloje. Arkivyskupas užrūstino Belgijos gėjų bendruomenę, kai pareiškė, kad AIDS yra Dievo rykštė, todėl ja sergantieji yra susilaukę deramo atpildo.

 

Belgijos įstatymų leidėjai ragina katalikų bažnyčią išmokėti kompensacijas per ilgus dešimtmečius dvasininkų išnaudojimą patyrusioms aukoms, kurių pernai komisija užregistravo 500.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

a.lt info, 2011 04 07

 

Komentarai  

 
0 # ?joncius Y-m-d H:i
cia fashista sudorojo gal?
 
 
0 # jėga!!!!a.p. Y-m-d H:i
o dar sako diplomas - įžūlu, kvailystės!!
 
 
0 # tortas ohohoasasas Y-m-d H:i
Ar ne per gerai jam tortas i veida? Cia greiciau kaip kazkokia dovana, o ne izeidimas.
 
 
0 # ApgailėtinaJozefas Y-m-d H:i
man labiausia patiko video , kur Malmėje anarchistai gauna pyzdy nuo imigrantų iš artimųūjų rytų :-) į imigrantų getą anarchistai ėjo su kilniu tikslu - skleisti savo šizofrenijos. Policija vos apgyne :-)))
 
 
0 # :/Arijas Y-m-d H:i
Ir cia normalu?Zmogui i veida sugrust torta.Tai kur ta jusu skelbiama tolerancija kitaip mastantiems?
Kazkaip vangiai tikintys sureagavo,turej o uz toki dalyka galva sutrypt.
 
 
0 # :)Arijas Y-m-d H:i
Kokia gali buti tolerancija smurtui?Taip,to rto teskimas i veida taip pat yra smurtas.O tas "sutrypimas" butu atsakas i smurta.