Kovo 9-ąją mušė kitataučius, kovo 11-ąją skandavo „Lietuva lietuviams!"
aktyvizmas

3_skinai2011 m. kovo 9-osios vakarą Vilniuje, netoli Katedros, grupė skustagalvių užpuolė 3 rusiškai kalbančius Lietuvos piliečius. Skustagalviai juos mušė lazdomis, vienam praskėlė galvą, sukruvino veidą. Suimti policijos, užpuolikai teisinosi kiek leido fantazija, neprisipažino, kad mušė lazdomis, ir sakė patys neva gynęsi nuo ginkluoto užpuolimo.

 

Paaiškėjo, kad visi trys užpuolikai yra fašistuojantys nacionalistai, dalyvaujantys liūdnai pagarsėjusiose kovo 11-osios neonacių eitynėse. Tai dvidešimtmečiai Vilniaus skinai Vytenis Matulevičius, Skirmantas Jankauskas ir Artūras Vileita. Juos vienija agresyvi muzika, pigus alus, viešas jėgos demonstravimas ir atvira neapykanta kitataučiams.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

2011 m. kovo 9 d. simti policijos

Skirmantas_Vytenis_ir_Arturas_0

 

2011 m. kovo 11 d. prieš eitynes

Skirmantas_Vytenis_ir_Arturas_apr

 

2011 m. kovo 11 d. neonacių eitynės

Skirmantas_Vytenis_ir_Arturas_2

 

Antifa.lt

2011 04 11

 

Komentarai  

 
0 # xraštingieji neonaciai Y-m-d H:i
dar medžiagos: http://www.youtube.com/watch?v=jBgkUjpJfzI&feature=channel_video_title
 
 
0 # Fizionomikaflumen Y-m-d H:i
Brr, kokie jie šlykštūs! Nepilnapratotiš ki intelekto nesužaloti tautiškų chandžiulnikų snukiai.
 
 
0 # galtrit Y-m-d H:i
Aš nieko prieš Antifa.lt puslapį neturiu, bet man atrodo, kad nuolatinis perpublikavimas į A.lt neturi prasmės. Kažkaip A.lt ima tada virsti į massmedios intrigų laidą. Daugiau teorijos, mažiau kapstymosi šūde.
 
 
0 # Daugiau viešumo!Yog Y-m-d H:i
Teisingai daro, kad viešina. Jauni protai sužaloti ideologijų yra tiesioginė grėsmė jums ir jūsų vaikams. Viešumas pirmas žingsnis.
 
 
+1 # 2 YogsXe Y-m-d H:i
Pydarai vaikų negimdo.
 
 
+1 # !Comandante Y-m-d H:i
Nebežinau ir kokiais žodžiais girti Antifa.lt darbą. :-)

P.S. Mordos tai tikrai reto bjaurumo. Gal laikas mažinti pigaus alaus dozes..?
P.P.S. Pasiūlymas: Antifa.lt padaryti atskirą skiltį, kurioje talpinti visų nacionalistų nusikaltėlių vardus, pavardes, nuotraukas, trumpus aprašymus, už ką pakliuvo. Jei kada nors ieškos darbo, tai darbdavys galės nesunkiai rasti ir pasiskaityti, nes dabar visos "biografijos" išmėtytos įvairiose publikacijose.
 
 
+1 # melagiaiPovilas Y-m-d H:i
Artūras Vileita straipsnyje ''IDENTIFIKUOTI FAŠISTUOJANTYS SKUSTAGALVIAI, 2011 M. VASARIO 16-ĄJĄ UŽPUOLĘ PAKISTANIETĮ'' įvardijamas kaip Vytautas Stepanauskas. Vidio gale matytį tapati nuotrauka.

Melo kojos trumpos komunistėliai
 
 
+2 # keistamykolas Y-m-d H:i
taigi jus patys dabar elgiates kaip naciai. trukdot zmoniu saviraiskai ir laisvai minciu/elgesio israiskai.
Naudojat lygiai tuos pacius propogandinius metodus tik priedo esat veidmainiu gauja, kuri slepiasi uz mentu, po to ant ju lojat, o grize namo prie klaviaturos didvyriais jauciates. nematau skirtumo tarp jusu ir naciu
 
 
+1 # pagarbafasistas Y-m-d H:i
pagarba vyrukam, saunuoliai
 
 
0 # Nacionalanarchi stasNacionalanarchistas Y-m-d H:i
"Anarchistai" užsikabino ant 10 snukiu iš eisenos ir rutulioja tą pačią temą apsiseilėję.
Varo propagandą prieš kurią agituoja.
Pyksta dėl to ką patys vadina išraiškos laisve. (ir nekalbu apie smurtą - neverk)
Slapstosi už mentų nugarų ir tuo pačiu juos keikia kiek tik galėdami.
Dar atsirado ir kapitalisto interesus ginantis :D

išvada: anarchija.lt = delfi.lt, EURO-kapital-to lerastų pastumdeliai

...o kažkada budavo smagu askaityt...
 
 
0 # O jei..The Misfits Y-m-d H:i
O kodėl vietoj aklų kaltinimų, ką labai mėgstat, nepagalvojama, jog tie ruskeliai ir patys galėjo prisikabint(nes iš išvaizdos atrodė kiek baisiau, nei vietiniai rajoniniai buduliokai). Tokio amžiaus kaip skinheadukai, jaunimas jau nesupranta rusų kalbos, o ir girtiems ruskiams lietuviška simbolika kelia pyktį. Tad užkabinti sumąstė subaladot tokius ruškių šovinistus.
Kad pirmi skinukai šoktų, tai per gerai tie diedai atrodė:-)
Tad gal reiktų pabandyt analizuot ir kai kurių ruskių šovinizmą Lietuvoje, juk tai toks pat pavojus normaliems žmonėms..
 
 
0 # ahaRad to tas Y-m-d H:i
Netoleruodami netolerancijos tampame patys netolerantiški :D afygiena logika, žmogau. Loginė klaida-kaip ir kažkas jau minėjo. Beje, a.lt ir antifa.lt yra praktiškai tie patys žmonės. Tai gali nustot seilėtis apie ''kažkas daro daugiau'' ir ''kažkas nedaro nieko''. Prie a.lt, anfifa dar gali pridėti FeF, kuris rengia kitas įvairias ir skirtingas akcijas/rengini us/diskusijas. o FeF irgi susijusi su anarchija.
Nelabai matau ryšio su smurtu prieš lietuvį ar bobutes. Prie ko čia? Anarchija ir antifa specializuojasi kiek kitokiose sferose, jei nepastebėjai.Ki ekvienam- sava niša.
 
 
0 # :)Lietuvaitė Y-m-d H:i
Tai anarchistai anti fašiai yra riboto proto. Idiotų grupelė, kovojantys su velniai žino kuo - o galutinis rezultatas - visiškas šnipštas. Ignoruokime juos. Su ligoniais beprasmiška ginčytis, jie vis tiek mals tą patį šūdą. O ir grėsmės iš jų pusės nėra ir niekada nebus.Intelekto nesugadinti, maištaujantys paaugliai.

Tai tiek.

Ir visgi, Lietuva Lietuviams
 
 
0 # aazbynia Y-m-d H:i
O Vilnius lenkams!
 
 
0 # vai tai taipumpas Y-m-d H:i
ot tai sensaciją paskelbėt, suprasčiau jei tie trys rusakalbiai marozai būtų į paradą švęsti atėję, tada būtų apie ką rašyti
 
 
0 # Susijunkite, naciai ir anarchistaiAnarchyst-fasyst Y-m-d H:i
Jūs naciai ir anarchistai esate be galo juokingi. Sudarykite bendrą aljansą, juk ant jūsų abiejų visiems px, abiejų narius laiko durneliais-utop istais, abu esate bejėgiai, ką nors pakeisti, abu kovojate prieš savo įsivaizduojamus priešus. Susijunkite, gal tapsite girdimesni :DDD Arba eikit pasidarykit bapkių ir normalus darbas išmuš iš galvos nesąmones apie kapitalizmo išnaudojimą ir tolerastus.
 
 
0 # Girti susitiko girtusViktoras Butas Y-m-d H:i
Slaivai yra mums giminingi žmonės, net dievai kažkada buvo tie patys. O šituo atveju tai eilinės girtos muštynės, kurių esu mates daugybė kartų. Neaišku kas ir dėl ko pradėjo. Faktas, kad dažniausiai kalti laimėtojai, o čia dar skinai. Nukentėjusiujų veideliai irgi nėra švelnių bruožų. Ir kas galėtų paneigti, kad trims girtiems slavams galėjo nepatikti keturi girti patriotai. Čia nedaug bebūtų trūke iki to, kad patriotų girtas ausis būtų pasieke įžeidžiantys garsai. Arba atvirkščiai.
Aš tai išvis prieš smurtą. Kaip sakė vienas katinas iš sovietinio multiko. Vaikai gyvenkime draugiškai
 
 
0 # pritariu Viktorui ButuiAntanas Y-m-d H:i
"Vaikai,gyvenki me draugiškai...", - pasakė vienas katinas ir...nusišovė.. .
 
 
0 # :)Lietuvaite Y-m-d H:i
Sauksta ziurknuodziu nuryk - nurimsi :-) o gal nori pas mus i svecius? Pavaisinsim, jei neturi.
 
 
0 # \m/Antanas Y-m-d H:i
Tokia nuojauta,kad Flumen kartu su Lietuvaite, galėtų draugiškai pasikarti :-) abu visiškai identiško trumpaprotiškum o... beveik kolegos galėtų būti :-)
 
 
+1 # Lietuva-lietuvi amsLietuva-lietuviams! Y-m-d H:i
Ir jokie paliegeliai neirodys kitaip...