Rožinio bloko manifestas
aktyvizmas
rozinis_blokas       Mes – visos labiausiai marginalizuojamos ir represuotos mažumos. Mažumos, sakančios UŽTEKS! Mažumos, pradedančios šnekėti prieš daugumą, kuriai jau seniai pats laikas užsičiaupti ir išklausyti.

 

Mes – tie, kurie netelpa į dabartinės visuomenės nustatytus siaurus „vyriškumo” ar „moteriškumo” rėmus, į kuriuos buvome sprausti nuo pat gimimo. Mes – tie, iš kurių jūs tyčiojotės mokykloje, mes – lesbės, gaidžiai, šliuchos ir pyderai. Šie žodžiai mūsų nežeidžia, jie tik suteikia mums jėgų, nes jie yra jūsų pačių silpnumo išraiška.

 

Mes nesame tokie patys, kaip jūs – mes „apdovanoti”, turėdami unikalią galimybę pažvelgti į visuomenę kitu kampu.

 

Viešumas – mūsų ginklas, mes išsiskiriame. Mes atviri ir matomi, nes tyla būtų pritarimas prieš mus vykdomam smurtui. Mes nešnabždame, kai kalbame apie seksą, ir nebijome rodyti savo jausmų viešumoje. Mes nelaukiame, kol kažkas mūsų paklaus apie mūsų „antrąją pusę”, o paklausti neatsakome, jog tai mūsų „asmeninis reikalas”. Mes tai darome ne dėl „heteroseksualių” žmonių – mes tai darome, nes mažiausiai kas dešimtos ausys mūsų žodžius atranda per savo patirtį, ir mes privalome padėti jiems išsilaisvinti nuo jūsų sistematizuotos prievartos.

 

Mes spjauname į veidą visiems tiems, kurie drįsta ištarti „nesuprantu, kam tau tie paradai, juk aš neinu demonstruodamas savo heteroseksualumo”. Tik radikali konfrontacija, o ne bohemiški pokalbiai prie vyno taurės yra vienintelis kelias į permainas visuomenėje.

 

Mes nesiruošiame jums vergauti. Mes nesame nei „vyrai”, nei „moterys”, nei „homoseksualai”, nei „heteroseksualai”. Mes neturime nei „tautos”, nei „rasės”, nei bet kokio kito griežtai apibrėžto identiteto, ir dėl to neapibrėžtumo kovojame, atmesdami šias dirbtinas tapatybės etiketes, kaip jūsų socialinės prievartos konstruktą. Mes nemėginame pasiteisinti absurdiška „aš tokiu gimiau” arba „dievas mane tokiu sukūrė” patetika, nes net jei tai tiesa, toks argumentas yra apgailėtino konformizmo išraiška. Mes – savo pačių šeimininkai ir mes pasirenkame nepaklusti.

 

Mes kuriame tarpusavio santykius, negrįstus prievarta. Egalitarinius santykius, kuriuose nėra dominavimo, išnaudojimo ar niekinimo. Mes atmetame jaunystės kultą ir priverstinę monogamiją. Socialinis teisingumas gali egzistuoti tik nehierarchinėje šeimų, lytiškumo ir tarpusavio santykių įvairovę skatinančioje visuomenėje, o ne represyvioje elitistinėje valstybėje, kurioje „normos” yra nerašytas įstatymas, o pinigų kiekis – pagrindinis žmogaus matas.

 

Mums pikta matyti, kaip jūs, „prisidarę” vaikų, jais nesirūpinate, juos mušate, išnaudojate, psichiškai luošinate, o neatitikus jūsų „normalumo” kriterijų, išmetate juos į gavę ar priverčiate žudytis, kai tuo metu mes esame priversti eiti „kryžiaus kelius” dėl teisės įsivaikinti. Mums nemažiau pikta matant, kaip jūsų kuriama neteisybė ir melas, galios troškimas ir žmonių rūšiavimas prasiskverbia net į LGBT bendruomenes, kai iš prigimties revoliucingas identitetas tampa tik depolitizuota blizgia preke ir eiline galimybe pasipelnyti.

 

Mes nekviečiame jūsų civilizuotai diskusijai – jūs praleidote savo šansą. Mes nieko neprašome ir nemaldaujame, mes nenorime pritapti – mes skelbiame atvirą karą už savo laisvę. Laisvę nuo socialinės priespaudos, įtvirtintos binarine lyčių sistema ir heteronormatyvumu, pasireiškiančios heteroseksizmu, homofobija, transfobija ir patriarchaline hierarchija.

 

Mūsų netenkins kompromisai. Mes sunaikinsime jūsų sukurtą „vyriškumą” ir „moteriškumą” tokiais pat būdais, kokiais jūs luošinote mus, naikinote mūsų savigarbą, privertėte mus savęs nekęsti ir išmokėte savimi šlykštėtis. Jūsų sisteminės prievartos institucija – „tradicinė šeima” – privalės būti dekonstruota, o „heteroseksualumas” – tai viso labo laikina fazė – iliuzija, iš kurios būsite priversti išaugti.

 

Mes nenurimsime, kol biologinė lytis diktuos socialinę lytiškumo išraišką, kol viena ar kita tokia išraiška bus „tradicinė”, „pranašesnė”, ar „labiau pageidautina”. Netylėsime, kol jūsų primetami primityvūs anachronistiniai identitetai ir kategorijos turės socialinių pasėkmių individui.

 

Mes nekuriame nereikalingų dichtomijų – šis tekstas atspindi mūsų kasdieninę socialinę realybę.

 

Kiekvienas vaikas, kiekvienas žmogus, suluošintas jūsų prievartos, kiekvienas dėl patyčių nusižudęs paauglys padaro mūsų tikslą dešimteriopai kilnesniu.


Velniop įstatyminę „lygybę” – mes reikalaujame išsilaisvinimo ČIA IR DABAR!


Visada rakštis jūsų privilegijuotuose užpakaliuose,

Rožinis blokas

 

www.queer.lt

2011 06 07

 

rozinis_blokas_2

 

Komentarai  

 
0 # .Satanyzmas Y-m-d H:i
:D lol

Unabomber'is apie tokius labai gražiai parašęs http://www.anus.com/zine/db/unabomber/manifesto/
 
 
0 # myliu lezbesžmogus-erkė Y-m-d H:i
"myliu lezbes" - pasakė vienas draugelis. "ten dvigubai daugiau papų". :-) į mane neseniai įsisiurbė dvi erkės (gaktos srityje), bet aš nepabūgau užsikrėsti farmacijos magnatų gąsdinamomis ligomis. įsivaizduoju, kiek iš jūsų bėgtų į polikliniką tikrintis... o šiaip kartais tikrintis reikia, ypač dulkinantis su kuo pakliūna. Ar apsilankot pas gydytoją Medvedevą? Kad chlamidijų turit, beveik garantuoju. Norit dulintis, bet jau per daug prapistos ir niekas neima? Tai bandot užsivesti ant tos pačios lyties? Niekos nebus - visuomenės seksualizacija būtent ir yra pop'sas, o čia bandot pasirodyti originalios... Patarimas būtų mažiau gerti, dulkintis (ar galvoti apie tai), mažiau nervuotis, mažiau galvoti apie savo išvaizdą. beje, kuo žmogus piktesnis, tuo jis negražesnis.
 
 
0 # ISSKIRTINUMASIAmatininkas Y-m-d H:i
"Mes nesame tokie patys, kaip jūs – mes „apdovanoti”, turėdami unikalią galimybę pažvelgti į visuomenę kitu kampu."
Kokiu kampu zvelgiate? kuom jus iskirtiniai nuo zmoniu, kurie nesizavi tos pacios lyties atstovais, taip kaip jus.
 
 
0 # echo dabar Y-m-d H:i
visa tai galima palyginti su skinų retorika ir surasti 10 skirtumu, vien ko vertas teiginys ,,„heteroseksua lumas” – tai viso labo laikina fazė – iliuzija, iš kurios būsite priversti išaugti." arba Tokiu būdu Rožinis blokas pats save kompromituoja ir turėtų atstumti nuo savęs mąstančius žmones kaip ir skinai. Ir apskritai visas manifestas persmelktas neapykanta, o neapykanta visada yra luoša, nes ją kuria luošiai gyvenantys savo kompleksais ir traumomis ir be neapykantos neieškantys kitų būdų išsivaduoti iš dalykų, kurie juos yra kažkada sutraumavę arba tebetraumuoja. Vienas dalykas yra reikalauti lygių teisių, o kitas dalykas veikti taip pat kaip jus žaloję žmones t.y. naudoti prievartą prieš kitokį gyvenimo būdą gyvenančius ir kitokios prigimties asmenis.
 
 
0 # satanistuigaylord Y-m-d H:i
unabomberis galetu ysikist bomba tarp 2 kalneliu, tai bent jau uzsibaigtu su sypsena! vietoj to, kad zudytu eilinius darbuotojus!
 
 
0 # MELASMELAS Y-m-d H:i
LGBT projektus remia bei išmušinėja totalitarinis nedemokratinis darinys kaip Eurosajūzas. APIE KOKIĄ MARGINALIZACIJĄ ŠNEKAMA????????

Tos LGBT - tai ir einamoji, ir dominuojanti ideologija šiuo metu, ir geras bizniukas, ypač Holivude.

Kam vaidinti auką? Malonu?
 
 
0 # Kodėl?Kodėl? Y-m-d H:i
Beje, ar anarchistai neturėtų būti PRIEŠ žmonėms nuo viršaus prievarta ir propaganda primetinėjamas elgesio taisykles, aka tolerastija? Juk žmonės net nebeturi teisės pasirinkti kaip savo vaikus kaip auklėti, nes PRIVALO būti tolerantiški ir liberalūs. O kai tą daro nieko nerenkama megavaldžia kaip ES, tai anarchistui - kaip smūgis į paširdžius turėtų būti...

Bet kažkodėl jie nujoja su tuo kapitalo ir valdžios arkliuku. Kodėl?
 
 
0 # To atsTo ats Y-m-d H:i
Tai kad priešingai: anarchistai šoka pagal nedemokratinio totalitarinio Eurosajūzo dūdelę remdami ideologiją, ant kurios joja politinis pavergimas ir kapitalas.

Kokia čia anarchija, atsiprašant???? ????
 
 
0 # dardar Y-m-d H:i
Nepapirškite, kad tą pačią "laisvę" ir "demokratiją" vakarai eksportuoja į kitas civilizacijas. Su tankais ir bombomis. Eirosojūzas mažas valstybes "evangelizuoja" kitomis priemonėmis, pirmiausia - ekonominėmis: jeigu nepritari mūsų liberalizmui ir nesielgi taip, kaipliepiame - TAU BAUDA.

Kur čia laisvė? Kur čia demokratija? Kaiop anarchistai taip lengvai pasimauna ant meinstryminės ideologijos, kuriai metamos milžiniškos sumos pinigų bei intelektiniai ištekliai, kad ideologijos karuselė suktųsi kuo greičiau.
 
 
0 # :DAutonome Y-m-d H:i
"mes – lesbės, gaidžiai, šliuchos ir pyderai."
Chebra, jums rimtai stogą rauna, bet jau "pa polnamu", nu bet tebūnie... :D
 
 
0 # Kodėl anarchistai - "lesbės, gaidžiai, šliuchos ir pyderai" - pasimauna ant meinstryminės ideologijos?NeTiesa.lt Y-m-d H:i
Anarchistai ant to pasimauna labai paprastai: jų pačių idealogija paremta ne dvigubais ir ne trigubais standartais - ji išvis NETURI standartų.

Vienintelė anarchistų egzistavmo prasmė tai "kova" - ir visiškai nesvarbu už ką. Svarbu kovoti PRIEŠ.

PRIEŠ šeimą.
PRIEŠ moralę.
PRIEŠ "sistemą".
PRIEŠ atsakomybę.
PRIEŠ savo tėvus.
PRIEŠ savo vaikus.
PRIEŠ savo tautiečius.
PRIEŠ Dievą.
PRIEŠ blogį.
PRIEŠ "kančią".

Neveltui šitas pats anarchija.lt tinklapis taip džiaugsmingai palaikė "homofobus", "riaušininkus", "nacionalistus" , "fašistus" ir t.t. daužiusius seimo langus. O vos po kelių mėnesių per pederastų eiseną lygiai taip pat džiaugsmingai šiko ant šitų pačių "homofobų", "riaušininkų", "nacionalistų", "fašistų" ir t.t.

Toks atvejis psichiatrijoje vadinamas "šizofrenija".

Anarchistai, kaip ir dera šizofrenikams, gali kovoti ir prieš "patriarchalinę , homofobišką visuomenę" ir prieš "biurokratinę represinę sistemą", duodančią pinigų tai pačiai kovai su "homofobija" ir t.t.

Nieko naujo, beje. Per pusantro šimto metų anarcholiberast ai nėkiek nepasikeitė - kaip buvo bevalė revoliucijos patrankų mėsa, taip ir liko.

Nors, jeigu pasigilinti į konkrečius anarchistų veiksmus, tai visa jų veikla nukreipta link tipiško vakarietiškojo hedonizmo tikslo - sunaikinti viską, kas trukdo gaudyti amžiną kaifą ir kelia emocinį bei psichologinį diskomfortą.

Visų pirma - Dorovę ir Sąžinę.

Nieko keista, kad jų retorika išsireiškia neapykantos, grąsinimų ir paniekos šūkiais, skirtais kitokiems nei jie - žmonėms atsisakantiems fiziologiškai ir dvasiškai užsimasturbuoti hedonizmo nirvanoje.

***
 
 
0 # to ---> ***to --- NeTiesa.lt Y-m-d H:i
Supratau, ką turi omeny, bet su ta tolerancija šiuo atveju anarchistų šizofrenija neveikia, nes jie nuosekliai UŽ ES ideologiją. Nėra pavyzdžių, kur jie pasisakytų prieš ES švaistomus milijonus mokesčių mokėtojų pinigų LGBT ideologijos stūmimui, kuri yra NE MARGINALINĖ, o MEINSTRYMINĖ ir pataikaujanti ES valdovams.

Kitaip sakant, šiuo atveju (dėl kitų - nesiginčiju, gal ir tamstos tiesa) anarchistai totaliai pasiduoda užliūliuojami galios mechanizmų ir įtiki "Meilės, Laisvės, Lygybės ir Grožio" (© Upė) lozungais, kuriuos pakiša būtent dominuojanti jėga. Jie yra aukos savotiškos, ideologijos aukos.

Jie šiuo atveju besąlygiškai priima tai, ką jiems duoda sistema, net nebesipriešina ir nekvestionuoja jiems brukamos Tiesos ir pasaulio bei jų pačių mastymo pertvarkymo vizijos. Tai yra pavojinga.

Anyway, gerai mąstai. Respektas. ;-)
 
 
0 # Cha cha chaNeTiesa.lt Y-m-d H:i
Tegyvuoja Upės, nes kada nors jos turėtų pasiekti Jūrą.

Žinoma, jeigu pakeliui nesumanys paneigti Dievo Tvarkos ir nepabandys pasukti atgal...
 
 
0 # Kovoti ir kovotiViktoras Butas Y-m-d H:i
Kodėl reikia prieš kažką kovoti. Kaip geriau pagalvoji tai žmogaus prigimtyje. Kovojo su laukiniais žvėrim, vėliau tarpusavį. o dabar su visu pasauliu. Iš mūšio lauko ir kovų arenų mes žodį kovoti tai perkėlėm į knygas ir filmus. Žodis kovoti, tai mūsų prigimtis. Štai kovinis filmas kurio laukiau pusė metų ir dėl kurio eisiu į kino teatrą. Birželio 10d Lt premjera http://www.youtube.com/watch?v=UtkeH8tLiKQ
 
 
0 # taigis+ Y-m-d H:i
Vienoje barikados pusėje - Upė, kitoje - sektantas, besimeldžiantis negyvam vandeniui (Концепция Общественной Безопасности "Мертвая вода", KOB'as). Sakyčiau, tai simboliška.
 
 
0 # Gal jau metas Jums užsidaryti?Steinar Y-m-d H:i
Nes tokių absurdų dar nesu skaitęs..
 
 
0 # rožinio bloko manifesto kūrėjui ir palaikytojamsšiuolaikinis jaunimas Y-m-d H:i
susideginkit
 
 
0 # saviapgaulėTa:do Y-m-d H:i
Kiek šūdo cukrum nebarstyk, bet nuo to jis valgomas netaps. Tas pats ir su seksualiniais iškrypimais. Kaip juos bevadink, o gamtos neapipisi. http://www.lrytas.lt/-13076348111306033748-lesbiet%C4%97ms-didesn%C4%97-tikimyb%C4%97-susirgti-gimdos-kaklelio-v%C4%97%C5%BEiu.htm
 
 
0 # hmpizius Y-m-d H:i
nešvankybės trinamos. red.
 
 
0 # Ma vie en roseUpe Y-m-d H:i
http://en.wikipedia.org/wiki/Ma_vie_en_rose
----------------------------------------------

http://posmotri-online.ru/24a3
 
 
0 # ateikit!didysis penis Y-m-d H:i
Ateikit pas mane mielosios feministes,priz adu kiekviena pamauti,padaryt i padoriai ir dar vaiku galiu pazadeti,nebusi t tokios piktos ir turesit ka veikt-vaikus dabot,nes as sventai esu isitikines,kad visos tos jusu problemos yra is neturejimo ka veikt,tad iki mielosios ir buckis...
 
 
0 # Benkrutuojantis taucinis kapitalizmasUpe Y-m-d H:i
Žygeivi, ar Kėdainių kniazius prisijungs, ar jam zapadlo su patrejotais?