Antifa.lt identifikavo keliolika Kauno neonacių
aktyvizmas
0       Birželio 10 d. Antifa.lt tinklaraštis paviešino straipsnį „Kauno ultranacionalistai: Akmenė, Pinokis, Tomas Skorupskis ir kt.“, kuriame trumpai aprašė Kauno neonacių grupuotę ir pateikė daug nuotraukų. Antifa.lt nuomone, Kauno ultranacionalistai – tai gana įprastas fašistuojančių skinų (Akmenė, Pinokis, Marius Jonaitis, Vytas Vytulis), nacionalistinių jaunimo organizacijų narių (Tomas Skorupskis, Jozikijus Vaišvilkas, Vytautas Vasiliauskas) ir futbolo bei krepšinio ultrų (Aurimas Bandas, Edvinas Bareikis, Deivilas Minutka-Byzhius, Povilas Vaičiūnas) mišinys.

 

Tinklaraštyje išskirta bičiulių trijulė – du fašistuojantys skinai (Akmenė ir Pinokis) bei Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) Kauno skyriaus vadovas Tomas Skorupskis. Antifa.lt nuomone, būtent jie ir sudaro judėjimo branduolį.

 

Pateikiama ir papildoma informacija apie incidentą su VDU doktorantu Tadu (Tautvilu) Kavoliu, kuris š.m. balandžio 29 d. buvo užpultas netoli Laisvės alėjos. Paviešinta T. Kavolio nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas tamsiu paros metu skinų būryje demonstruojantis savo pistoletą.

 

Paviešintas ir balandžio 30 d. Pinokio komentaras „Facebook“ tinkle, kviečiantis kraujo kerštui: „LABAI „ačiū“ visiems, kurie vakar „galėjo“, „norėjo“, „padėjo“... Antifašiai peržengė ribas ir už savo darbus dabar atsakys – už kraują krauju (dabar pamatysim iš tikrųjų, kas iš mūsų turi kiaušiukus...). P.S. Jokios garbes, kai bus šiukšlės dorojamos.“

 

Daugiau informacijos ir nuotraukų: Antifa.lt

 

a.lt info

2011 05 10

 

akmene_x_2

Akmenė - Andrius (pavardė nežinoma)

 

Pinokis_x_2

Pinokis - Vytautas Kačiuška

 

tomas_skorupskis_x_2

Tomas Skorupskis

 

tautvilas_kavolis_2

Tadas (Tautvydas) Kavolis

 

pinokis_sieg_heil_-_big

Pinokio „Sieg Heil“

 

Komentarai  

 
+1 # :)))Arijas Y-m-d H:i
Galvojau,kad esat nupeze,bet pasirodo,kad dar ziauriau nei masciau,uz dalyvavima vasario 16 eitynese jau buvau ivardintas kaip skinu aktyvistas =)).Tai kas dabar man bus,kad i sarasiuka itrauktas?Musit ?:-)
 
 
-1 # ir už tąkkk Y-m-d H:i
Tave į sarašiuką reiktų įtraukti vien už nacistines kalbas a.lt komentaruose. Arijas mat atsirado.
 
 
+2 # BrrrUpe Y-m-d H:i
Man jie visi panašūs į nekrofilus. :sad:
 
 
-1 # kkkArijas Y-m-d H:i
O tave,manyciau,r eiktu i psichuske uzdaryti uz isisenejusia paranoja:-)).Be t siaip aciu uz gera juoko porcija =))
 
 
+1 # BrrrUpe Y-m-d H:i
Tadas Kavolis naktimis mėgsta vaikščioti su skinais ir demonstruoti savo 'pishtolietą'. Toks protingas ir gr..., oi, kad ne - visai jis pasirodo negražus... Ne, ką besakytumėt, bet nekrofilija visa tai atsiduoda nejuokais.
 
 
-1 # įdomi detalėkre Y-m-d H:i
Homofobės dukers Miglės Nargėlaitės tėvas Virgis Nargėla mums jau aiškus: http://www.anarchija.lt/politika/34426-nacionalsocialistas-virgis-nargela-visi-patrijuotai-vienikites.html

O štai Tomo Skorupskio tėvas Arijus Skorupskis vertas atskiro dėmesio. Tėtukas didesnis nacis už sūnelį. Gaila, kad neseniai išsitrynė feisbuko profilį, negaliu pateikti pavyzdžių...
 
 
0 # rudoji knygelė (rinktiniai šikeivio raštai): patrejoto gimimas+ Y-m-d H:i
"Ir atvira žmogžudystė galėjo sukelti nereikalingų politinių problemų - aš juk turėjau pažįstamų ir giminių tuometiniuose aukščiausiuose LSSR sluoksniuose."

Ale žiūriu, tu kažkoks "profesionalus giminaitis": dabar - su Darba parcija, tada - su aukščiausiais LSSR sluoksniais...
 
 
+2 # nakh+ Y-m-d H:i
Kavolio nuotrauka su pistoletu - klasiška. Dar vienas štrichas bendram fašistuojančio psicho portretui.
 
 
0 # Aš manauRabarbaras Y-m-d H:i
Kad reikia išmatomis apipilti keletą bet kokių anarchistų. Atsitiktinių. Kodėl? Todėl, kad iš šitų veikėjų bent jau porą pažįstu. Ir juokingiausia tai, kad nors vienas jų yra nacionalistas, tačiau griežtai pasisako prieš nacizmą. Visų neteisinu, tačiau kai kurie apipilti išmatomis be reikalo.
 
 
-1 # ir darRabarbaras Y-m-d H:i
Skaitau šitos rašliavos autoriui už tokią demagogiją ir antivalstybinę veiklą, vieną dieną kas nors kokį "orden krasnogo znameni" prie šūdinos durniaus krūtinės su samariezais prisobačins.
 
 
0 # tuasas Y-m-d H:i
http://www.facebook.com/AimaimokoYume?sk=info
Tai ko tik vyrus viesinti?
Yra ir bobu nacionalisciu.
 
 
0 # BaikitStudentas Y-m-d H:i
Tado Kavolio nevertėjo čia dėti.
 
 
-1 # taipStudentas Y-m-d H:i
Kiek teko bendraut, tisą pasakius tikrai labai mažai ir sprenžiant iš jo studentų pasakojimų, tai labai lengvai bendraujantis, tolerantiškas kitokiam požiūriui žmogus. Na pažiūros gal jo ir nocionalistinės , bet tai galgi ne fašistas jis.
Nežinau kaip dar paargumentuoti - kodėl nereikėjo jo čia dėti.
Bet vistik man atrodo, kad klijuojat žmonėms etiketes.
 
 
+1 # JoStudentas Y-m-d H:i
Tikrai taip, suprantu.
Čia buvo straipsni "patrijuotai vienikitės" ar kažkaip taip. Tas patrijuotas rašo, kad hitleris buvo didis ir panašiai.
Tai va tokie žmonės yra kaip ekvivalentas italų fašistams ir vokiečių naciams, ar ne?
Bet aš įtarių, kad jūs nematot skirtumo tarp žodžių "nacionalistas" ir "nacis".
Nzn ir pats nelabai galiu koks tarp jų skirtumas. :D
O aš nacis, jei manau, kad Lietuvoj gyventojų daugumą turi sudaryti lietuviai?

Jaučiu, kad rizikuoju būti išvadintas provokatoriumi. Taip jau buvo patriotai.lt:D
Tai jeigu ką aš jokiems judėjimams nepriklausau, bet paskaitau kartais ir vieną ir kitą portalą.
 
 
0 # Ir pabendrausiu:)Studentas Y-m-d H:i
"Štai jo fašistinis-stal ininis komentaras feisbuke:

May 15 at 8:33pm Tautvilas Kavolis

Tautos išdavikų visada buvo ir bus, svarbu išlikti savo dvasia tvirtam/ai."

Na ir ką... Išimta iš konteksto.
Nežinia apie ką jis čia taip ar apie korumpuotą politiką, ar apie antifašistus.
 
 
0 # ėėėvarda Y-m-d H:i
Peržengiat ribas su šitais straipsniais, ir gerokai. Viešinat jau net net merginų vardus.

Ir aplamai, kas jums suteikė teisę teisti? pasirodo jūs galit nuspręsti kas yra fašistas.
O pagal jus fašistą galima ir reikia mušti.

O juokingiausia ir žemiausia, tai šių žmonių išvaizdos kritikavimas, vadinimas nekrofilais ir pan... na žinot, čia netgi daugiau negu rasizmas...

p.s. aš niekur nedalyvauju ir jokiai organizacijai nepriklausau, bet jau vemt verčia nuo jūsų.
 
 
0 # Психология этноцентризма и фашизмаUpe Y-m-d H:i
Одной из разновидностей психологической структуры является тип личности, ориентированный на утверждение превосходства и власти над другими людьми для того, чтобы получить свободу распоряжаться чужой жизнью, уничтожать ее. Э. Фромм, специально описавший этот психологический феномен, который он назвал некрофилией (любовь к мертвому. - греч.), отмечал связь "некрофильной ориентации" с гипертрофирован ным влечением к силе и власти. "Для некрофила характерна установка на силу, - писал он. - Сила есть способность превратить человека в труп... В конечном счете всякая сила покоится на власти убивать... Кто любит мертвое, неизбежно любит и силу... Для такого человека... применение силы не является навязанным ему обстоятельствам и преходящим действием - оно является его образом жизни".

http://society.polbu.ru/digilensky_psychology/ch60_i.html
 
 
0 # !!!!!+ Y-m-d H:i
Параноидная психопатия

Вид психопатии, при которой преобладают сверхценные идеи, ригидность, субъективная логика. Также присуще:
- упрямство
- прямолинейность
- односторонность интересов и увлечений
- обидчивость
- злопамятность
- самоуверенность
- сильная чувствительност ь к игнорированию их мнения окружающими
- постоянное стремление к самоутверждению
- безапелляционна я категоричность суждений и поступков
- эгоизм
- крайняя самоуверенность
- часто весьма конфликтны
- психопатические черты с возрастом обостряются
- застреваемость на определенных мыслях и обидах
- консервативность
- борьба за справедливость
- все или почти все мысли сводятся к одной (сверхценной) идее
- легко "жонглирует" фактами и обстоятельствам и ради оправдания сверхценной идеи или же поступков, являющихся результатом этой доминирующей идеи
- сверхценные идеи (в отличие от бредовых) базируются на реальных фактах и событиях, конкретны по содержанию, однако суждения при этом основаны на субъективной логике, поверхностной и односторонней оценке действительност и, соответствующей подтверждению собственной точки зрения
- содержанием сверхценных идей может быть изобретательств о, реформаторство и т.п.
- сутяжничество, которое часто является следствием непризнания, непонимания окружающими ценности психопата и которое может длиться годами
- сверхценными идеями также могут быть идеи ревности, ипохондрические идеи (фиксация на собственном здоровье, проявляющаяся в том числе в интересе ко всевозможным способам оздоровления)
(http://azps.ru/cha/paranoidnaya_psychopaty.html)

Nieko neprimena?
 
 
0 # ne vyras tu, mazgote, tpfu!bootboi! Y-m-d H:i
aisku smagu pamatyti kai kuriuos "draugus" bent internete, nes gatvese retokai aptinkami, taciau antifa.lt pazere tokiu "perliuku", kad as gal nieko nesakysiu.. bet prisipazinsiu, netgi sugebejau maloniai nustebti kad a.lt visko aklai nenukopino. (cia jums pliusas, bet is minusines, politikieriams skirtos sistemos, del to jau nebeislipsit)
tiesa, prie ko cia arijo sunus TRA (skorupskis)? aisku is jo kada gal ir iseis naujas murziukas, bet jokiuose gatves veiksmuose jis nedalyvauja. aptarimuose manau taip pat ne - kiausiukai per skysti pas ilgaplaukius dabar :DDD ne koki vyra isugdei, arijau!
del kavolio su pistoletu - o ka, gal zmogus nesaugus jauciasi, gal netgi turi ir priezasciu taip jaustis. supaisysi cia tuos zmones. tiesa pamenu buvo kaune toks fasis edgariukas, po to i klp persikele, taip pat nesaugus jautesi, su pistoletu nesiskirdavo ir ka - nepadejo! ;-)DD po to dar akmene zadejo jam pats i galva duoti uz mela. ar davei, akmene?
 
 
0 # ??Fašistas Y-m-d H:i
Keistas tas tautinis jaunimas. Atrodo, kad ten eina tik visokio plauko alkoholikai ir į juos panašūs iš asocialių šeimų. Vaikus tik gert primokinat, šlykštu žiūrėt į girtus prakaituotus pienburnius su alaus bokalais ar su cigaretėm dantyse kiekvienoj nuotraukoj.
Apskritai šitas straipsniu ciklas visas šlykštus, turbūt tiek pat neapykantos generuoja kaip koks "Der ewige Jude". Ten irgi apie žmones kurie jokio estetinio suvokimo neturi ir atsiduota patiems žemiausiams instinktams.
P.S. Ką Vytautas Kačiuška daro su burna kai kuriose nuotraukose? Nuo alkoholio ten liežuvis virsta ar kas yra? :-)) Šiaip atrodo genai vyro nekokie... pečiai siauroki, smakro nėra, ar jokia genetine liga neserga?
 
 
0 # >^Fašistas Y-m-d H:i
>Upe
Tikrai žinau kaip atrodo gerb. Gebelsas. Ką norėjai tuo pasakyt? Gal kaip vyras jis ir nebuvo fiziškai labai apdovanotas, bet savo darbą atliko daugiau negu gerai.

O dėl smakro, tai žvilgtelėjęs į nuotrauką su tuo susuktu liežuviu kažkaip atsiminiau tą merginą kuri sirgo labai sunkia Tričerio Kolinso sindromo forma. :-)
O šiaip va kiek ligų susyje su mažesniu nei įprasta žandikauliu: http://en.wikipedia.org/wiki/Micrognathia . Neteigiu, kad jis kuom nors serga ir iš tikro man visiškai tas pats.

>Dėl ariju
Arijai - mitiniai antžmogiai
- čigonai
- Atlanto-Baltijo s mažoji rasė (Nordic race). Hitlerio laiku jie buvo laikomi "mitinių antžmogių" palikuonis ir aukščiausia baltojo žmogaus pakopa, bei siekemybė kuri būtų pasiekta eugenikos mokslo pagalba.
- Ir dar bala žino kas... :-) Angliškoje vikipedijoje galit plačiau pasiskaityti.
Nors šiaip manau Žygeivis visą tai puikiausiai žino, bet aišku reikėjo pasirodyt :-)))
 
 
+1 # Labas rytasUpe Y-m-d H:i
Rabarbaras: 'Gandis buvo nacionalistas. Tai jį galima vadinti fašistu, ar nacistu?'

M. Gandis nedvejotinai yra viena ryškiausių XX a. figūrų, išsiskirianti sugebėjimu suderinti dvasingumą, politinį įžvalgumą ir moralę, sutaikyti priešingų požiūrių žmones. Jo vaidmuo ypač ženklus didžiausiose XX a. revoliucijose: prieš rasizmą, kolonializmą ir prievartą. M. Gandžio pavyzdys įkvėpė nesmurtinius judėjimus JAV (M. L. Kingas) ir kitose šalyse, netiesiogiai taip pat taikias revoliucijas Vidurio ir Rytų Europoje.
http://lt.wikipedia.org/wiki/Mohandas_Gandhi
 
 
-1 # Jus - niekas.Pajuris Y-m-d H:i
Nu ir suda jus cia malat... ''Ruzavai - zydri''? Prie ko cia zydri? Is kokio cia velnio issipisinejat padlos? Jei klausau repo ir kitaip rengiuos negu jum, plikiai, patinka, bet esu visiskai pries gejus, iskeypelius ir t.t., tai apie ka kalba eina?? Jus tokie patys marozai, tik kitaip apsirenge, galetumem kartu susijungt ir eit pydaru dauzyt, o dabar broliai lietuviai geriau tarpusay pakraujuos... O esme kame? Istikruju jus patys nesuprantat uz ka kovojat ir pries ka reiktu kovot, sudmaliai. Pasikeis kazkas nuo jusu? Viiisiskai, absoliuciai nieko. Kazkodel lietuviai dazniau dauzomi negu lenkai, o ne viena syki esu girdejes kaip skinai praeina ir kalba rusiskai.. Ka as galiu palinket jum, kurvos.. sekmes gyvenime, ateisit kada i prota.