Antifa.lt identifikavo keliolika Kauno neonacių
aktyvizmas
0       Birželio 10 d. Antifa.lt tinklaraštis paviešino straipsnį „Kauno ultranacionalistai: Akmenė, Pinokis, Tomas Skorupskis ir kt.“, kuriame trumpai aprašė Kauno neonacių grupuotę ir pateikė daug nuotraukų. Antifa.lt nuomone, Kauno ultranacionalistai – tai gana įprastas fašistuojančių skinų (Akmenė, Pinokis, Marius Jonaitis, Vytas Vytulis), nacionalistinių jaunimo organizacijų narių (Tomas Skorupskis, Jozikijus Vaišvilkas, Vytautas Vasiliauskas) ir futbolo bei krepšinio ultrų (Aurimas Bandas, Edvinas Bareikis, Deivilas Minutka-Byzhius, Povilas Vaičiūnas) mišinys.

 

Tinklaraštyje išskirta bičiulių trijulė – du fašistuojantys skinai (Akmenė ir Pinokis) bei Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) Kauno skyriaus vadovas Tomas Skorupskis. Antifa.lt nuomone, būtent jie ir sudaro judėjimo branduolį.

 

Pateikiama ir papildoma informacija apie incidentą su VDU doktorantu Tadu (Tautvilu) Kavoliu, kuris š.m. balandžio 29 d. buvo užpultas netoli Laisvės alėjos. Paviešinta T. Kavolio nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas tamsiu paros metu skinų būryje demonstruojantis savo pistoletą.

 

Paviešintas ir balandžio 30 d. Pinokio komentaras „Facebook“ tinkle, kviečiantis kraujo kerštui: „LABAI „ačiū“ visiems, kurie vakar „galėjo“, „norėjo“, „padėjo“... Antifašiai peržengė ribas ir už savo darbus dabar atsakys – už kraują krauju (dabar pamatysim iš tikrųjų, kas iš mūsų turi kiaušiukus...). P.S. Jokios garbes, kai bus šiukšlės dorojamos.“

 

Daugiau informacijos ir nuotraukų: Antifa.lt

 

a.lt info

2011 05 10

 

akmene_x_2

Akmenė - Andrius (pavardė nežinoma)

 

Pinokis_x_2

Pinokis - Vytautas Kačiuška

 

tomas_skorupskis_x_2

Tomas Skorupskis

 

tautvilas_kavolis_2

Tadas (Tautvydas) Kavolis

 

pinokis_sieg_heil_-_big

Pinokio „Sieg Heil“