„Lulz Security“ programišiai nutraukia veiklą: „Gerai pasilinksminome!“
aktyvizmas

Lulz_security_logoBirželio viduryje programišių grupuotė „Anonymous“ paskelbė karą JAV Federaliniam rezervų bankui ir jo pirmininkui. Birželio 21 d. prie šios grupuotės prisijungė „Lulz Security“. Jos abi pareiškė skelbiančios karą viso pasaulio vyriausybėms, bankams ir didžiosioms korporacijoms.

 

„Kaip žinome, vyriausybė ir baltakepuriai saugumo teroristai visame pasaulyje dominuoja ir kontroliuoja mūsų interneto vandenyną. Sėdėdami prieplaukose, pilnose prisiplėšto turto, jie galvoja, kad teisėta ir teisinga pavergti visus matomus laivus. Mūsų „Lulz Lizard“ karinis laivynas skelbia skubų ir atkaklų karą laisvę vagiantiems reguliuotojams. Mūsų pagrindinis tikslas yra pavogti ir paviešinti bet kokią slaptą vyriausybinę informaciją, taip pat el. pašto adresus, dokumentus. Pirmieji taikiniai bus bankai ir kitos aukšto rango institucijos“, – buvo rašoma „Lulz Security“ išplatintame pranešime.

 

Ši „Anonymous“ ir „Lulz Security“ sąjunga buvo sudaryta po virtinės programišių areštų. Turkijoje suimti 32 „Anonymous“ grupuotės programišiai, Ispanijoje sulaikyti „PlayStation Network“ serverius atakavę „Anonymous“ nariai. Didžiosios Britanijos policija, padedama JAV Federalinio tyrimų biuro agentų, suėmė 19 metų vaikiną, įtariamą rengus „Lulz Security“ paskirstytąsias atsisakymo aptarnauti (DDos) atakas, nukreiptas prieš įvairių šalių serverius.

 

„Lulz Security“ apie savo įvykdytas atakas ir įsilaužimus paprastai informuoja „Twitter“ portale. Birželio 26 d., sekmadienį, ši grupuotė netikėtai pranešė nutraukianti veiklą. Be to, jie informavo apie praėjusį šeštadienį surengtas atakas prieš AOL ir AT&T kompanijas, paskelbė kai kurių maršrutizatorių sąrašus ir jų slaptažodžius. Savo sprendimą jie motyvavo tuo, kad svarbiausias jų siekis buvo pasiektas.

 

„Mūsų 50 dienų kelionė, kaip ir planavome, baigėsi. Dabar mes turime judėti toliau, palikdami praeityje įkvėpimą, baimę, prieštaravimus, laimę, pritarimą, pasmerkimą, pajuoką, dėmesį, pavydą, neapykantą ir netgi meilę“, – paskelbė jie „Twitter“, kur turi daugiau nei 277 tūkst. draugų.

 

Pranešimas apie veiklos nutraukimą paskelbtas ir „Lulz Security“ tinklalapyje. Jame sakoma, kad programišius į priekį vedė noras pasilinksminti, ir jiems tai daryti patiko visas 50 dienų.

 

Parengė N.K.

2011 06 27

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Komentarai  

 
0 # pxUpe Y-m-d H:i
tie programisiai
 
 
0 # !!!Anarchistas Y-m-d H:i
Vienykimės, anarchistai! Griaukime viską kas yra pastatyta žmonių! Taip mes gausime daug adrenalino ir malonumo! Mes anarchistai, mes jėga!
 
 
0 # !!slavik Y-m-d H:i
ir dar mias labaj kovojam pries fashyzma!!!
 
 
0 # "Anarchistui"pekA Y-m-d H:i
Don't worry

we do not love any death

we like children who love each other

we like when a prisoner escapes

when a bank burns

any way in which

life does express itself.
 
 
0 # #antisecjhjfdshgirh Y-m-d H:i
jie nesilauja, tik pereina i visuotini antisec fenomena.