TVF atstovą Turkijos studentai apmėtė kiaušiniais (video)
aktyvizmas

 

TVF kiausiniaiVakar, spalio 13 d., Turkijos studentai kiaušiniais apmėtė Tarptautinio Valiutos Fondo (TVF) atstovą Marką Lewisą, sakiusį kalbą viename iš Bursos provincijos universitetų. Keli kiaušiniai skriejo tiesiai į į kalbėtoją, tačiau šis vikriai pasilenkė ir jų išvengė. Kiaušinius mėtę studentai tuojau pat buvo suimti universiteto apsaugos darbuotojų ir išvesdinti iš salės.

 

Turkijoje dar gerai prisimenama, kaip TVF „padėjo“ šiai šaliai išbristi iš 2001 m. finansinės krizės, suteikdama 26 mlrd. JAV dolerių paskolą. Nepaisant to, ši finansinė organizacija toliau kišasi į šalies reikalus ir ragina Turkijos vyriausybę dar labiau apmokestinti aukštąjį mokslą.

 

Kiaušinių atakos metu keli iš savo vietų pakilę studentai ėmė skanduoti šūkius, nukreiptus prieš TVF politiką. Taip pat jie pasisakė už nemokamą aukštąjį mokslą.

 

Panašus incidentas Turkijoje įvyko 2009 m. Tuometinis TVF vadovas Dominique'as Straussas-Kahnas susilaukė atakos sakydamas kalbą Stambulo Bilgi universitete. Tą kartą į tarptautinių finansų atstovą buvo mestas ne kiaušinis, o batas.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

a.lt info

2011 10 14

 

 

Komentarai  

 
0 # loljuozas Y-m-d H:i
laukiu, nesulaukiu, kada irgi prades metytis :D
 
 
0 # tagitagi Y-m-d H:i
Matet? Pasirodo stai tokias knygas pradejo skaityti cekucio spaliukai. I lietuviu issiverte labiausiai rasistine knyga pasaulyje http://www.mediafire.com/?s3jm9h1o3uqheku
 
 
0 # ?nysupratau Y-m-d H:i
kodel sitam puslapyj negalima pamineti zodziu: " sveplas " ir "zvairas" kazkas, kazka sieja su tuo? :D
 
 
0 # ~~~Pilietis Y-m-d H:i
Įdomu, ar mūsų riebulka Pocius išsisuktų taip vikriai, jei į jį skrietų kiaušinis ? :-)