Spalvingi ir išraiškingi Kolumbijos studentų protestai (foto)
aktyvizmas

 

Kolumbijos studentai 9Spalio 26 d. apie 500 tūkst. Kolumbijos studentų paskelbė visuotinį streiką ir išėjo į miestų gatves. Darbo turėjo ne tik „robokopai”, bet ir fotografai. Po internetą netrukus pasklido spalvingi ir išraiškingi protestų vaizdai: apnuoginti protestuojančių kūnai, dažais apmėtyti „robokopai”, gatvės mūšių fone besibučiuojančios porelės.

 

Kolumbijos studentai protestuoja prieš valdžios vykdomą antisocialinę švetimo sistemos reformą. Universitetų privatizavimas, studentų nuomone, padidins mokestį už aukštąjį mokslą ir pablogins jo kokybę. Tai jau trečiasis visuotinis studentų streikas per šiuos metus.

 

Nors studentų protestai buvo taikūs, policija panaudojo vandens patrankas ir ašarines dujas. Studentai atsakė spalvotais dažais. Buvo nusiaubti keli bankų skyriai. Suimta 15 studentų.

 

Kolumbijos studentai 1

 

Kolumbijos studentai 2

 

Kolumbijos studentai 3

 

Kolumbijos studentai 4

 

Kolumbijos studentai 5

 

Kolumbijos studentai 6

 

Kolumbijos studentai 7

 

Kolumbijos studentai 8

 

Kolumbijos studentai 0

 

Kolumbijos studentai 10

 

Kolumbijos studentai 11

 

a.lt info

2011 10 30

 

Komentarai  

 
0 # klausymsjoshke Y-m-d H:i
kode neks neko nebekomentoja?
 
 
0 # Todėl, kadkre Y-m-d H:i
nekrofilai lavonus lanko.
 
 
0 # 135462impis P Y-m-d H:i
Geras gyvenimas ten jiems.. et.
 
 
0 # Lietuvos dėstytojas parodė kaip pavyzdžio ušpakalįViktoras Butas Y-m-d H:i
Mockaus šikna gerai, bet ne rodiklis. Anarchistai, apie Kolumbujia ne jum kalbėt. Ten gyvena, gyveno palidojo savo tėva vienas iš mano geriusių draugų. Ten yra sudini įstatymi dėl zemės paveldėjimo. Dėl fermų. Nieko nenoriu įžeisti, bet emocijos sužaidė..
 
 
0 # O teismaiViktoras Butas Y-m-d H:i
Išvis tave pdavė į teismą, o tu to npraktiškai nežinojai ir tave bvuteisė. Bando atimti dalį tavo emės hektarų. Taip rašau būtent apie gerą draugą lietuvį(apie jį ir jo šeimą galima kurti filmą0) Atrodau kaip asilas, bet kalvu teisybia. Ten šudina lotynų amerikansų valstybė