Antifa Balotnajos aikštėje pasiuntė na... netoliese stovėjusius nacionalistus (video)
aktyvizmas

Rusijos nacionalistai      Pasibaigus didžiausiam per pastaruosius 20 metų Maskvoje vykusiam mitingui, ir Rusijos valdžia, ir liberalų opozicija ėmė džiaugtis „pasiektais rezultatais“. Žiniasklaidoje dažnai akcentuojamas mitingo masiškumas ir jo dalyvių įvairovė. Pabrėžiama, kad anarchistai bei antifašistai Balotnajos aikštėje „taikiai sugyveno“ ir netgi „susivienijo“ su netoliese stovėjusiais nacionalistais.

 

Gruodžio 11 d. internete pasirodžiusi vaizdo medžiaga paneigia tokias kalbas ir įrodo, kad anarchistai bei antifašistai buvo priešiškai nusiteikę po imperinėmis juodos, geltonos ir baltos spalvos vėliavomis susibūrusių nacionalistų atžvilgiu. Antifašistai nacionalistų adresu garsiai skandavo cenzūrinius ir nelabai cenzūrinius šūkius bei ragino juos kovoti ne už rasę, o už socialinę klasę.

 

Nepasitenkinimo šūksnių nacionalistų adresu girdėjosi per kiekvieną pauzę tarp kalbančiųjų, tačiau susidūrimų pavyko išvengti. Gruodžio 24 d. Maskvoje rengiamas antrasis masinis mitingas, kuriam intensyviai rengiasi ir nacionalistai, ir anarchistai.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

avtonom.org

a.lt info

2011 12 13