Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!
aktyvizmas

lisve pussy riot 0     Šį šeštadienį, balandžio 21 d., visame pasaulyje rengiamos palaikymo akcijos įkalintoms pankroko grupės „Pussy Riot“ (Rusija) merginoms: Nadeždai Tolokonikovai, Marijai Aliochinai ir Jekaterinai Samucevič. Protesto akcija taip pat vyks ir Vilniuje. Ji rengiama 13–14 val. prie Rusijos ambasados, Latvių g. 53. Akcijos organizatoriai (-ės) prašo pasiimti ką nors spalvoto!

     Šių metų vasario 21 d. Maskvos Kristaus išganytojo cerkvėje performansą surengusios pankroko grupės „Pussy Riot“ merginos jau du mėnesius kalinamos be teisės išeiti į laisvę už užstatą. Už vadinamąjį „chuliganizmą“ joms gręsia iki septynerių metų nelaisvės. Oficialiai merginos kaltinamos tikinčiųjų jausmų įžeidimu, tačiau akivaizdu, kad tikroji tokios griežtos bausmės priežastis yra valdžios kritika, antiputiniški pasisakymai bei šūkis „Šventoji Dievo Motina, išvaryk Putiną.“ Solidarizuojamės su šiomis drąsiomis moterimis ir smerkiame Rusijoje vykdomą susidorojimą su „Pussy Riot“!

    

     Vakar, balandžio 19 d., Maskvos Tagansko teisme buvo nagrinėta „Pussy Riot” byla. Visoms trims merginoms įkalinimo laikas pratęstas dar 2-oems mėnesiams, iki birželio 24 dienos, nepaisant to, kad viena iš Merginų – Marija Aliochina – augina mažametį vaiką. Prie teismo pastato merginų palaikyti buvo susirinkę 300 žmonių. Apie 30 iš jų buvo suimta, tarp suimtųjų – muzikos kritikas Artiomas Troickis ir menininkų grupės „Voina” dalyvis Piotras Verzilovas.

    

     Balandžio 3 d.Amnesty International” organizacija pripažino šias merginas politinėmis kalinėmis. „Pussy Riot” muzikančių areštas, anot šios organizacijos, „buvo nepateisinamai griežta valdžios reakcija į taikią politinių įsitikinimų išraišką”.

    

     Balandžio 21 d. Vilniaus akcijos puslapis socialiniame „Facebook” tinkle: www.facebook.com

    

     a.lt info

     2012 04 20

     lisve pussy riot

 

Komentarai  

 
-6 # ATS: Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!Hipis Y-m-d H:i
Nieko gero tos Pusės ,galit pasilikti jas ten
 
 
+1 # -to Hipis Y-m-d H:i
Blecha, kaip nekenčiu hipių! Ypatingai šito^
 
 
-9 # anarchistės, blin...šiaip žmogas Y-m-d H:i
Nepamenu, kokiam saite skaičiau, bet buvo vienas iš pusiau oficiozinių rusiškų saitų, ten patiko vieno žmogelio mintis - nereikia tų mergičkų sodinti, paprasčiausiai numovus kelnes viešai įkrėsti rykščių ir tegu eina mokytis ir dirbti, o ne "protestuoti" prieš ex KGB karininką cerkvėje...
 
 
-3 # Skaldyk ir valdykUpe Y-m-d H:i
Labai daug rusų anarchistų, opozicionierių ir tt chujovesni už patį Putiną. Ir kas galėtų paneigti, kad "Pussy Riot" nėra FSB projektas sukurtas suskaldyti rusų augančią varguomenės opoziciją Putino režimui?
 
 
+4 # šiaip žmogui+ Y-m-d H:i
Kas per durna mada: savas ar svetimas erotines sadomazo fantazijas pateikinėti kaip vertas dėmesio visuomenines idėjas.
 
 
-2 # +'suišiaip žmogas Y-m-d H:i
Tu puikiai supranti kas buvo norėta pasakyti, taip kad p**davotis galėsim kitam saite ir kitu laiku... O jei šiuo klausimu turi tik tiek pasakyti - neteršk eterio.
 
 
+3 # hm+ Y-m-d H:i
Taigi, kad aš suprantu, kas buvo _pasakyta_. Ir pasakau medicininį faktą apie tokį pasakymą. Kame čia, iš mano pusės, eterio teršimas?
 
 
-2 # +'suišiaip žmogas Y-m-d H:i
Tamstelė truputį sumaišei sąvokas - "perskaičiau ir supratau pažodžiui" tai toli gražu ne tas pats kaip "perskaičiau ir supratau prasmę"... Nors sprendžiant pagal kitų tavųjų komentarų turinį ir formuluotes, pats skiri šias sąvokas, taip kad gali jei netingi p**davotis toliau, asmeniškai man gaila tam laiko, taigi tem1 "kas ką kaip (ne)suprato laikau baigta. Ačiū tamstai už sugaištą laiką.
 
 
0 # NuomonėUpe Y-m-d H:i
Man tai patinka kai žmonės pizdavojasi, ir visai neatrodo, kad tai - eterio teršimas.
 
 
0 # ATS: +'suiKL Y-m-d H:i
putinoidui putinoidinis gaslas-isikunij usi morale tu musu
 
 
-5 # shit revolutionUpe Y-m-d H:i
Įsiveržt į svetimą bobulyčių bendruomenę ir "protestuoti" prieš ką? Prieš Putiną? Prie ko čia pagyvenę žmonės, kurie renkasi cerkvėj? Kam vargšus senukus žemint? Eina tos pusės po velnių, nereikia jų sodint, pigios kekšės.
 
 
0 # ATS: shit revolutionKL Y-m-d H:i
Taip tu žmogenuk nusikalbesi ne tik prieš sv Prancišku, Liuteri, bet ir pati Kristu Jezu - "Popiežius šėtono kuilys" sake Liuteris, apsiderges, prisivoges, parsidaves valdziai, kuri tokia pat prisivogus, apsidergus ir ištvirkus. kas nori tegul ėda šitoki šlamšta, bet yra ir kita nuomonė
 
 
+2 # Durnai Upeikre Y-m-d H:i
Tos bobulytės ir yra svarbiausias Putino elektoratas. Apskritai Putino valdžia yra labai tampriai susijusi su pravoslavų cerkvės vadovais. Taigi taikinys buvo geras.
 
 
-4 # >kre(tinui)Upe Y-m-d H:i
Koks elektoratas? Tu vobščie Rusijoj kada nors buvai? O kiek popų Rusijoj nekenčia Putino bent įsivaizduoji? Rusija jums ne tik Maskva, kaip ir Tupikinas ne anarchistas :D Bobulytės balsuoja už "komunistą" Ziuganovą. Ir kas joms belieka, kai kiti komunistai liberalios kekšės?
 
 
-2 # to krešiaip žmogas Y-m-d H:i
Keli klausimai (IQ testas)kre:
1. Jei, kaip tu teigi "Tos bobulytės ir yra svarbiausias Putino elektoratas", tai kaip tau atrodo, po tokio "protesto" joms šventoje vietoje - už ką jos balsuos? Teisingai - už tą, kurio nekenčia kekšės, išniekinusios bobulytėms šventą vietą !! Taigi, vadovaujantis tavaja logika išeina, kad tos kretinės agitavo už Putiną...
Dėl cerkvės-valdžio s tandemo: praktiškai su visomis valdžiomis susiję visos krikščionybės konfesijos,nes kitaip Bažnyčia jau seniai mokėtų mokesčius arba būtų seniai išnykusi. Ir, ko gero, čia ne šių laikų problema, nes kitaip paaiškinti nedidelės krikščionių sektos ganėtinai greitą įsidominavimą senovės Romoje ganėtinai sunku...
Ir paskutinis (kol kas) dalykas: tu šitų personažių muziką bandei klausyti? žinoma, tai skonio reikalas, bet jos net punk-rock'o groti nemoka, o tam, kad groti punk'ą, kaip parodė SEX PISTOLS, CLASH ir daugellis kitų, visai nebūtina mokėti groti kokiu nors instrumentu... Taigi, kai muzikine prasme visiškai neturi ką pasakyti, belieka arba demonstruoti minties darbą, arba nuogą subinę (ir ne tik subinę)tačiau kadangi pas jas, kaip matau su mintimis irgi ne kas, tai belieka paskutinis variantas....
 
 
-4 # ATS: Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!Hipis to kre Y-m-d H:i
Nesvarbu kiekvienas ,net tos bobulytės turi teisę gyventi taip ,kaip jos nori -nori eina į cerkvę ,nori renką tą poną Putę ar ,kaip jis ten.O kažkokios putytės neturi teisės įsiveržti į šventą vietą ir visko išbarškinti.Api e kokią toleranciją ir antifašizmą-glo balizmą galima šnekėti ,kai tokios "pusės" elgiasi agresyviai ,žemina kitaip mąstančius ir t.t.Eina jos šikti.
 
 
-3 # ,Upe Y-m-d H:i
Ir puola silpniausius. Tegul su molotovu prasineša per kremlių, slabo? O dabar taps BBC žvaigždėmis kartu su Chodorkovskiu :D Aš jums sakau: parsidavė kekšės! Paskui "levakai" klausia: "Почему нас не любят?". Вот потому и не любят!
 
 
0 # ATS: Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!KL Y-m-d H:i
Taip, apie koki antifašizma galima kalbėti, kai Putinas i savo dešine pasisodina gerb. Rogozina kuris kadaise siule"Išvalyti Rusija nuo šiukšliu" Tai yra nuo juoduku, arba kai nuolat kala i galvas apie "Priešiška Pribaltika" - Netiesa tai tai netgi labai draugiskas tai kleptokratijai
 
 
+3 # ATS: Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!opera Y-m-d H:i
http://anarchija.lt/aktyvizmas/38202-pussy-riot-surenge-antiklerikalini-koncerta-kristaus-gelbetojo-cerkveje
"P. S. Lietuvoje gyvenančios (-ys) davatkos (-ai) turėtų žinoti, kad Maskvos Kristaus Gelbėtojo cerkvėje rengiamos ne tik pamaldos, bet ir koncertai bei verslo elito vakarėliai."
 
 
-2 # ATS: Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!Senas Vilkas Y-m-d H:i
„Pussy Riot” – debilių gauja, kokie jų siekiai, tikslai, ideologija -> jokios. Aš net apie tokius net nerašyčiau, per daug dėmesio socialinių tinklų marionetėm.
 
 
0 # ATS: Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!KL Y-m-d H:i
Aišku nėra ko rašyti, jos jau senai turėjo sedeti namuose, bet jeigu tos mergaites sugebejo atskleisti kokia kerėpliska, žiauri ir buka yra Putino Pravoslavija kad lygioj vietoj iš Amnesty International užsidirba tris sąžinės kalines tai labai svarbi diagnozė ar išvis galima ten ka nors pagyditi ar totalitarizmo vėžys išėdė paskutinius smegenų likučius tame mankurtizacijio s mutante, kurie dabar vienas po kito dygsta po Putino saule
 
 
-3 # ATS: Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!Senas Vilkas Y-m-d H:i
„Pussy Riot” – debilių gauja, kokie jų siekiai, tikslai, ideologija -> jokios. Aš net apie tokius net nerašyčiau, per daug dėmesio socialinių tinklų marionetėm.
 
 
0 # ATS: Laisvę „Pussy Riot” merginoms: Nadeždai, Marijai ir Jekaterinai!KL Y-m-d H:i
"mankurtizacijo s mutantas", "mankurtizacijo s rudimentas", "Ilga kaip šimtmečiai diena", "Pavergtas protas" - jei ten adekvačiai kas nors galvotu, prisimintu ne tik savo "didžia istorija nuo Nevskio (ordos vasalo) iki Žukovo (Sralino vasalo) - čia citatos iš Patriarcho - "Nuo Ramiojo vandenyno iki Baltijos Jūros" ir tt Prisimintu kad po Lenino pagonybes ir barbarizmo reikia būti atlaidiems ne tik korumpuotiems politikams, kurie niko su savim negali padaryti, bet ir su tais žmonėm kurie mažai žino apie klerikalines subtilybes.
Popai atrodo visai prarado realybės jausma, apie "šventovės išniekinimą" šneka kaip viduramžiais kad visokie regėjimai, apreiškimai kasdien dėdavos, bet dabar, po komunizmo gal protingiau būtu paaiškinti jei ne Pussy Riot tai plačiai visuomenei ka reiškia tos šventovės, kada klauptis, kada žegnotis ir kodel jiems taip "skaudu", būtu ir adukacinis momentas ir humanistinis, o dabar tik Gebelso stliaus mitinga tesugalvojo, iškniso visoj didžiojoj Rusijoj tris psichus kurie kažkada blūdijo bažnyčiose, demonstratyviai išstate apkapotas ikonas ir rūsčiu balsu pradejo demaskuoti "išdavikus su sutanom" kitokius nikšus. Čia kas per krikščionybė, greičiau fašistuojantis satanizmas - isterizuoti baime, gailesti, neapykanta kalėjimo fone - žmoneliai, katastrofa ten iš tikruju vyksta, kurios masto tokios menkystos kaip jūs niekad net nesupras