Skelbiame karą karui! Internacionalistų pareiškimas dėl karo Ukrainoje grėsmės
aktyvizmas

tai ne musu karas      Karas karui! Nė lašo kraujo už „naciją”!

      Kova dėl valdžios tarp oligarchinių Ukrainos klanų grasina virsti tarptautiniu kariniu konfliktu. Rusijos kapitalizmas, turintis svarbių ekonominių, finansinių ir politinių interesų Kryme ir Rytų Ukrainoje, ketina pasinaudoti Ukrainos valstybės perversmu, kad įgyvendintų savo senus imperinius kėslus.

      Rusijoje kilus eilinei ekonominės krizės bangai, valdantysis režimas siekia sukurstyti rusiškąjį nacionalizmą ir taip nukreipti dirbančiųjų dėmesį nuo socialinių problemų, elgetiškų atlyginimų ir pensijų, sveikatos apsaugos, švietimo ir kitų socialinių institucijų griūties. Juk skambant karingos nacionalistinės isterijos varpams daug lengviau užbaigti korporacinės autoritarinės valstybės statybą, grįstą reakcingomis konservatyviomis vertybėmis ir represine politika.  

      Itin aštri ekonominė ir politinė krizė Ukrainoje sukėlė „senų” ir „naujų” oligarchinių klanų tarpusavio priešpriešą. Pastarieji, pasitelkę sukarintas ultradešiniųjų ir ultranacionalistinių formuočių pajėgas, Kijeve įvykdė valstybės perversmą. Politinis Krymo ir Rytų Ukrainos elitas, nenusiteikęs dalintis savo valdžia ir turtais su naujais Kijevo valdytojais, mėgina remtis Rusijos valstybės pagalba.

      Abi pusės – ir Rusijos, ir Ukrainos – siekia sukelti neregėtą nacionalistinę isteriją. Vyksta ginkluoti susirėmimai, liejasi kraujas. Savų interesų ir siekių šiame regione turi ir Vakarų valstybės; jų įsikišimas į konfliktą gali sukelti Trečiąjį pasaulinį karą.  

      Tarpusavyje besipjaunančios valdančiųjų klikos, kaip įprasta, verčia kautis dėl jų interesų mus, paprastus žmones – samdomus darbuotojus, bedarbius, mokinius, pensininkus... Girdydami nacionalizmo nuodais jie nori mus sukiršinti, kad pamirštume tikruosius savo poreikius ir interesus. Tačiau mums nerūpi ir nerūpės jokios jų „nacijos”, mus šiandien jaudina kur kas svarbesnės ir labiau gyvenimiškos problemos: kaip suvesti galą su galu toje santvarkoje, kuri nori mus pavergti ir išnaudoti.

      Nepasiduokime nacionalistiniams apžavams. Velniop jų valstybes ir „nacijas”, vėliavas ir postus! Tai ne mūsų karas, ir mes neprivalome jame kariauti mokėdami savo krauju už jų rūmus, banko sąskaitas ir malonumą pasėdėti minkštuose valdžios krėsluose. Jei Maskvos, Kijevo, Lvovo, Charkovo, Donecko ir Simferopolio ponai sukurstys karą – mūsų pareiga bus priešintis jam visomis įmanomomis priemonėmis!

      Ne – karui tarp tautų, ne – taikai tarp socialinių klasių!

      Tarptautinės dirbančiųjų asociacijos Rusijos sekcija
      Ukrainos, Rusijos, Moldovos, Izraelio, Lietuvos, Rumunijos, Lenkijos internacionalistai
      Moldovos anarchistų federacija
      Revoliucinio socializmo frakcija (Ukraina)

      2014 03 03

      tai ne musu karas

 

Komentarai  

 
-5 # raudonskuriaifuck Y-m-d H:i
kai Ukrainos anarchistai (įvairios organizacijos) prašė tarptautinio solidarumo po sausio 16 d. įstatymų ir pirmųjų aukų nebuvo jokio teksto, vertimo ar pan. bent jau kaip info apie tai (nebūtinai kaip pozicijos ar akcijų). viskas aišku, čiulpkit Rusijai toliau...
 
 
-7 # achdodo Y-m-d H:i
O tu čiulpk naujai Ukrainos valdžiai ir jau kylantiems naujiesiems ponams.
 
 
+4 # Ciulpkit jei noritmazylis Y-m-d H:i
Teiginys, kad „Maidanas“ nemąstančiu idiotų šutvė, kuriais manipuliuoja ultranacionalis tiniai Ukrainos oligarchai vargu ar kritikuotinas - kaip kad ir idioto sapalionės. Ir vartykit kaip norit, bet faktas, kad didžiąja dalimi agresorius yra „Putinas“ (ne kaip asmuo, bet kaip revanšistinė nacionalistinė ideologija).
 
 
-6 # fuckraudonskuriai Y-m-d H:i
esu prieš Ukrainos valdžią ir naujai kylančius ponus lygiai kaip ir prieš Rusijos, siaurapročiai. bet jūs čiulpkit, čiulpkit...
 
 
+4 # ATS: Skelbiame karą karui! Internacionalis tų pareiškimas dėl karo Ukrainoje grėsmėsViktoraa Butas Y-m-d H:i
Karas visada vyksta. Cia tk liberaliu debiloidu pasauilui kartais karas prasideda peeskaicius delfi arba Bbc. Tada jie net pradeda bijoti.
Tikras karas vyksta kiekvuena diena http://www.youtube.com/watch?v=tBkCgyXT7Fc&feature=youtube_gdata_player
 
 
-7 # tikras vyrasViktoras Butas Y-m-d H:i
Neina pamiršti to jausmo kai mane pabuciavo kitas vyras, tai buvo svaigus ir kutenantis bucinys, jo barzdele gloste mano smakra ir kuteno žandus, o nuo portveino saldus jo liezuvis glamonejo gomuri, tai nepamirstama ir nepakartojama
 
 
0 # BrrViktoras Butas Y-m-d H:i
Vel kazkas pasirase mano vardu ir isniekino mano gera varda
 
 
-3 # ATS: Skelbiame karą karui! Internacionalis tų pareiškimas dėl karo Ukrainoje grėsmėsLu Y-m-d H:i
"Ukrainos klanai" -ES/JAV/NATO sukišo milijonus kad užsukt visą "revoliuciją" puikiai suprasdami, kad Rusija galiausiai įsikiš,tuomet galima bus atvykt ir NATO įkelt. Ir jau aišku Ukraina dabar nesunkiai įstos į ES.
 
 
-1 # ATS: Skelbiame karą karui! Internacionalis tų pareiškimas dėl karo Ukrainoje grėsmėsDarius Y-m-d H:i
Bendra mintis: bent jau toks susidaro ispudis,- Mes pries kara, bet karo sukelejai, remejai, etc.,- rusai. O amerikieciai, taip vadinamos vakaru salys ,- ne prie ko... Tai gal ir Lietuva su lanbergiu koncervuotais grybais ne prie ko ? Meluokime sau patys, tada ir gaunasi straipsniai , pusiau lupti pusiau skusti. Truputis emociju, truputis teisybes ir kose paruosta.
 
 
+1 # UMBROUMBRO Y-m-d H:i
Šiaip tai straipsniukas parašytas siauro mąstymo(runkeli o) individo, kurį autorius net patingėjo pasirašyt. Galiu pasigirti, kad ir man sunku visą Ukrainos įvykių vaizdą matyti, o galų gale, ir tingiu, atvirai pasakius - atsibodo. Tačiau kiekvieną kartą perkratant įvykių chronologiją, bei stebint tendencijas ir massmedijos brukamą šūdą, supranti, kad čia ne vien Ukrainos ir Rusijos interesai, aplink aktyviai sukiojasi ir Vakarų šakalai.
 
 
+1 # Tikras AntifaOrtega Y-m-d H:i
Ka jus, ka jus. Ar zinot, kad Maidane prie barikadu stovejo Ukrainos antifa ir deglais pyzdino Janukoviciaus kiaules. Maidanas buvo socialine revoliucija. Deja, po Maidano i valdzia grizo Tymoshenkos - Jaceniuko issigimeliai.
Varot Putino propoganda apie Maidano nacius, o tuo paciu metu Putino finansuojami "russkij obraz" gatvese zudo ir persekioja zmogaus teisiu gynejus.
 
 
+5 # Tikras AntifaOrtega Y-m-d H:i
Pamirsot pussy riot? Markelavo, Kacharavos, Politkovskayos zmogzudystes? Pradejo patikti fasistines georgijaus juosteles?
 
 
+1 # ATS: Skelbiame karą karui! Internacionalis tų pareiškimas dėl karo Ukrainoje grėsmėsAs Y-m-d H:i
Vaikai jus vaikai, rusu tankai vazineja po Ukraina, rusu kariai zudo Ukrainieciu vaikus, o jus cia taip drystat nusisneket. Gaila man jusu.
 
 
+2 # ATS: Skelbiame karą karui! Internacionalis tų pareiškimas dėl karo Ukrainoje grėsmėsBjauru Y-m-d H:i
Bjauru skaityti toki fasistini "straipsni" ir fasistiniu zmoniu pasisakymus po juo. Senai visam civilizuotam pasauliui yra aisku, kad vienintele teroristine valstybe, kuri nori ir kelia kara Ukrainoje - rusijele. Argi tai normali salis, kuri drista i Ukrainos teritorija siusti teroristus, karius, karine technika ir visiems tiems issiustiems alkoholikams, narkomanams dar algas ismoket uz Ukrainieciu zudyma?? Rusijele gina savo interesus ginklu, bet bijo tai pripazinti, kariai be zenklu, veliavu, ar kada matet bailesne tauta?
 
 
-1 # arkapucin Y-m-d H:i
jau nutaret katras katram ciulpsite,anarc hija visam savo grazume:)
 
 
0 # tai yra Rasiejos karas prieš Ukrainątikras lietuvis Y-m-d H:i
Rasieja jau okupavo ir aneksavo Krymą, jau okupavo didelę dalį rytinės Ukrainos, žudo ukrainiečius, o tai, kad putleriai randa kriminalinių elementų, kaip patvirtina tą karą pradėjusių tarpe buvęs Girkinas, nenuostabu: tokie visada dirba už kapeiką.
 
 
0 # to arTo kapucin Y-m-d H:i
O kam tu ciulpsi? Laikai save dideliu anarchistu? Speju, dabar sedi ciulpi bambali alaus ir rukai cigaretes, kurias perki is valstybes. Tai, kas kam ciulpia?