Griežtas nuosprendis Graikijos mentams žudikams
ivykis

alt       2010 m. spalio 11 d. Atėnų teismas pripažino kaltais du policininkus – Epaminondą Korkoneasą ir Vassilį Saraliotisą, kurie 2008 m. gruodžio 6 dieną nužudė 15-likmetį paauglį Alexandrosą Grigoropoulosą.

 

Epaminondą Korkoneasą teismas apkaltino netgi sunkesniu nusikaltimu nei prokuroras: netyčinis nužudymas buvo perkvalifikuotas į tyčinį turint piktų kėslų. Korkoneaso atžvilgiu teismas nenustatė jokių švelninančių aplinkybių. Antrasis policininkas – Vassilis Saraliotisas – buvo pripažintas kaltu kaip nužudymo bendrininkas.

 

Taigi Korkoneasas gavo griežtą bausmę – įkalinimą iki gyvos galvos už žmogžudystę, o taipogi 15 metų nelaisvės – už neteisėtą šaunamojo ginklo panaudojimą. Jo bendrininkas Sapaliotisas buvo nuteistas 10 metų kalėjimo.

 

alt

 

alt

 

 
2010 10 11
 

 

Komentarai  

 
0 # klausimaskuku Y-m-d H:i
Klausimas anarchistams (bet kiekvienam asmeniškai):

Ką galvoji apie kalėjimus?
Ar anarchijoj būtų kalėjimai?
Tarkim koks nors anarchistas būtų meta molotovą į mentą (kuris nešaudo iš savo ginklo, o stovi su gumine lazda) ir sudegina jį gyvą, ar jūs pritartumėt jo (anachistui) kalėjimui iki gyvos galvos?
 
 
0 # Išgerkim už laisvės ir demokratijos kovotoją EpaminondąTautininkas Visgėra Y-m-d H:i
Blet! Vos nepaspringau spirituotu kokteiliu "Lietuvos liberalų ir nacionalsociali stų sąjūdis". Tai juk pats tikriausias lietuvių genocidas, robespjerinis stalinistinis raudonai negrobolševikin is! Kur žiūri Šikutis ir spirituotų gėrimų gamintojai?
 
 
0 # Пётр Кропоткинflumen Y-m-d H:i
ARE PRISONS NECESSARY?
http://www.panarchy.org/kropotkin/prisons.html


О НРАВСТВЕННОМ ВЛИЯНИИ ТЮРЕМ НА ЗАКЛЮЧЁННЫХ
http://krotov.info/libr_min/11_k/ro/potkin_4.htm
 
 
0 # law and order+ Y-m-d H:i
Jei ne Gruodžio sukilimas, padlas būtų išteisinę ir dar galvelę paglostę. Dabar dar irgi neaišku, kuo viskas baigsis, nes bus gausios apeliacijos, malonės prašymai, liberastinių bei fašizoidinių inteligentų ašaros ir visa kita chuinia. Tačiau pradžia nebloga, o tai jau neblogai.

P.S. Snukiai iškalbingi, puikiai tiktų į LTC demonstraciją.
 
 
0 # aaaaaaaaaa Y-m-d H:i
išsipisinėtoją naglą nušovė, o čia nevykėliai naują mesiją kuria. Medalį mentams.

išvis, pedarchistai turėtų padėkos raštą mentams parašyt, nes tik jų dėka jiems atsiranda socialinis priešas, kuris šitus debilavotus rėksnius kartu išlaiko
 
 
0 # ydomuandriuska Y-m-d H:i
ydomu, ko tokiu 'kaltuju nuteisimu' siekia valdzia? palyginimui, 'fashiai buvo vokietijoje, ir mes juos nubaudeme' sudaro pagrinda manyti, kad teisejai su fashistinem paziurom su ta vokietija neturi nieko bendro. taip ir cia, radom kaltus, juos grieztai nubaudem, ir mes juk esam jusu, maistautojai, pusej, nes zudyti - amoralu.