Antifa.lt skaitytojai praneša apie kriminalinę Beno Murmos praeitį
istorija
Benas_Murma_00       Š. m. balandžio mėn. Antifa.lt tinklaraštyje paviešinusi laišką anarchistams „Artėja Gegužės 1-oji. Saugokitės benų murmų!“, redkolegija gavo keturis skaitytojų laiškus, kuriuose vienaip ar kitaip minimi du kriminaliniai nusikaltimai, anksčiau padaryti Beno Murmos – „Sakalai Ultras“ grupuotės nario ir nuolatinio kovo 11-osios neonacių eitynių dalyvio.

 

1 laiškas: „Kodėl nepaminėjot, kad Benas Murma sėdėjo kalėjime už nužudymą? Prieš, berods, 4 metus jis perpjovė gerklę vienam senam girtuokliui ir dėl to kurį laiką teko pasėdėti... Buvo kažko išgėręs, apsvaigęs tuo metu ir t.t.”

 

2 laiškas: „Esu visiškai įsitikinęs, kad Benas Murma 2006 metais, būdamas neblaivus, nužudė pensininką. Vėliau kažkokiu man nežinomu būdu buvo išteisintas.“

 

3 laiškas: „Neparašėt visos teisybės apie tą chuliganą Murmą. Dar būdamas nepilnametis, jis peiliu nudūrė „bomžą“. Tai buvo Lazdynuose arba Karoliniškėse. Mentai jį pagavo, bet tada įsikišo jo tėvas ir brolis Andrius, senas patriotų.lt draugas. Jie Beną ir išsuko iš kalėjimo. Nežinau, kiek jis sėdėjo kolonijoje, bet turbūt labai trumpai, nes po metų jau „apsivogė“ laisvėje.“

 

4 laiškas: „Turim su Murma bendrą pažįstamą, ir tas bendras pažįstamas kadaise pasakojo, kad Benas girtas pavogė šarvus iš Barbakano. Ryte atsikėlė, pamatė, ką padarė, ir išnešė tuos šarvus iš namų. Šarvus vėliau rado prie TV bokšto Karoliniškėse, o Benas juk iš Lazdynų. Prisiminti padėjo kažkieno komentaras anarchija.lt. Ten rašė: „ei, berods šis jaunuolis dar teistas už šarvų vagystę iš Barbakano ir berods už žmogžudystę.“ Apie žmogžudystę, deja, negirdėjau.“

 

Redkolegija savais kanalais patikrino šiuos abu faktus. Deja, jie pasitvirtino.

 

2006 m. rugpjūčio mėn. Vilniaus Architektų gatvėje esančiame daugiabutyje Benas Murma peilio smūgiu į krūtinę nužudė 71-erių metų vilnietį. 14-os metų ir 8-erių mėnesių amžiaus žudikas tuo metu buvo neblaivus. 2007 m. vasario mėn. Vilniaus apygardos teismas pripažino jį kaltu dėl žmogžudystės ir skyrė 3 metų laisvės atėmimą, bausmę atliekant nepilnamečių pataisos namuose. Daugiau informacijos – straipsnyje „Už pensininko nužudymą 15-mečiui skirti 3 metai nelaisvės“.

 

2008 m. vasarį Benas Murma įsibrovė į Lietuvos nacionalinio muziejaus filialą – Vilniaus Bokšto gatvėje esančią gynybinės sienos bastėją – ir pavogė XVII-XIX amžiaus eksponatus: kario šalmą, šarvinę apykaklę, dvi poras šarvinių pirštinių, šarvus dilbiui ir krūtinšarvius. Rytojaus dieną visi šie eksponatai buvo rasti maiše netoli Vilniaus televizijos bokšto, Karoliniškių rajone. Ar vagišius patrauktas baudžiamojon atsakomybėn – nežinoma. Daugiau informacijos – straipsnyje „Rastos iš barbakano pavogtos vertybės“.

 

Benas Murma skanduoja „Lietuva – lietuviams!“ 2010 m. kovo 11 eitynėse (šviesia striuke, 10-16 sek.)

 

Benas_Murma

 

Antifa.lt

2011 06 05

 

Komentarai  

 
0 # krūta chebra kovo 11kokliušas Y-m-d H:i
Ne tik chuliganėlis, bet ir vagis. Ne tik vagis, bet ir žmogžudys.
 
 
0 # nuFig Y-m-d H:i
Baikit chebra, gi tautos interesas aukščiau visko. Svarbu- tėvynę myli. Juk akivaizdu, kad nusikaltimai išprovokuoti žydų, kosmopolitų ir ko ten dar. Žmogus gynė tautą ir nukentėjo, jis mūsų didžavyris.
 
 
0 # dar krutesni-ziurej o uz kampoaukselis Y-m-d H:i
kas yra tau ko cia taskais,o tu gaidys..(as irgi galiu parasyt bet ka is lempos ir kas is to)rasykit zajava ko snargliojates,j usu mylima tesesauga ir nuspres kas kaltas...
 
 
0 # chemtrails1 Y-m-d H:i
Lietuva PAVOJUJE!!!!!!! !!!!!!!!!!!! http://skywatchvilnius.wordpress.com
 
 
0 # demotivation.me /images/2009021 9/amcbsg7rxsls. jpgLTC Y-m-d H:i
VOK IR BLIADAVOK!!!!!! ! UŽ LIETUVĄ!!!!!!
 
 
0 # .Upe Y-m-d H:i
卐 Ričardas Čekutis 卐 : „Mes lygiai tą patį kalbame, ką sakė Vincas Kudirka, kad lietuviai yra tie, kurie yra ištikimi Lietuvos valstybei, tie kurie išpažįsta Lietuvos valstybės nepriklausomybė s idealus, tie, kurie laikosi Lietuvos Respublikos įstatymų. Tuos mes vadiname lietuviais. Dėl to ir sakome „Lietuva - lietuviams““

http://kurierwilenski.lt/wp-content/uploads/2011/05/2011_maj_25_pikieta_2.jpg
 
 
0 # hmpizdukas Y-m-d H:i
neitikinot. delfij niekur nepaminetas nei murma nei nemurma :-). eilini karta bezdat i klesnes,:-)
 
 
0 # Redkolegija savais kanalais patikrino šiuos abu faktusnu ir dar:D Y-m-d H:i
Užgauliojimai trinami. Red.
 
 
0 # wwwwww Y-m-d H:i
kai anrkystai nesugeba jokiu ideju generyuot, tai pradeda rasinet kas kur ka papjove.

malaciai.
 
 
0 # Jau juokinga darosiJau juokinga darosi Y-m-d H:i
O netycia i prezidente nesikesino sitas pilietis? O gal ir Kedzio istorijoje jis isiveles? Ar katynes katastrofoje? O gal ir su klimato atsilimu susijes sis recidyvas???!!!

Papleksnociau autoriams per peti, bet, deja, toli esu :D
 
 
0 # Adilo H olibAšikt man Y-m-d H:i
Jeigu tai melas, tai galės duot į teismą už šmeižtą, jei ne, tai ko čia piktintis. :-)

Beje, ar neplanuojamas koks nors projektas kuriame aprašytų ne tik gatvės žulikus, bet rimtesnių politikų gyvenimo istorijas? Va čia tai būtų jėga :-)
 
 
0 # >IHIPatria Y-m-d H:i
Man atrodo, kad tikras patriotas nešioja audimo treningus ir taip remia šalies pramonę, o ne kažkokius negro-žydiškus lonsdale skarmalus.
 
 
0 # :)Autonome Y-m-d H:i
Aš jums ne vienam gražiuoju į akis sakiau, "netampykit liūto už ūsų", bet nu nesuprantat matau geruoju.. :-)))))