Nemokamai maitinti žmones Rusijoje yra nusikaltimas
politika

peterburgo fnb        Kovo 20 d. Sankt Peterburge surengtoje anarchistinėje „Maistas vietoj bombų“ („Food not bombs“) akcijoje sulaikyti 6 nemokamą maistą vargšams dalinę žmonės. Du iš jų milicijos nuovadoje sumušė „Kovos prieš ekstremizmą“ centro („E“ centro) pareigūnai. Praleidę milicijooje daugiau nei 5 valandas, sulaikytieji buvo paleisti. Jiems gresia piniginės baudos.

 

Tą dieną Sankt Peterburge vyko eilinė „Maistas vietoj bombų“ akcija. Tokių akcijų esmė – savanoriškai maitinti alkanaujančius ir taip pareikšti protestą prieš valstybę, kuri didelę surinktų mokesčių dalį išleidžia ne socialinei rūpybai, o militaristinių ir policinių struktūrų reikmėms.

 

Kaip visada, žmones maitinantys aktyvistai išskleidė transparantą ir dalino susirinkusiems maistą bei informacinius lapelius, nurodančius akcijos tikslą. Netrukus prie jų priėjo keli uniformuoti žmonės ir pareikalavo pašalinti transparantą. Nesulaukę pritarimo, milicininkai pasišalino.

 

Kai žmonių maitinimas buvo baigtas ir aktyvistai jau rengėsi eiti savais keliais, prie jų privažiavo milicijos automobilis. Sulaikomi aktyvistai bandė priešinti susėsdami ant žemės ir susikabindami rankomis, tačiau milicininkai juos nutempė jėga. Netrukus atvyko antras milicijos automobilis ir mentams pavydo sulaikyti dar du žmones. Visi sulaikytieji buvo nugabenti į 16 milicijos skyrių.

 
 

piter.indymedia.ru vertė en arche

2010 03 23
 

 

Komentarai  

 
0 # is daliesKostia Y-m-d H:i
kad maitino bomzus, gerai, ale kad nuo mentu gavo i lempa ir gerai. Zodziu two in one : geras anarkystas - tik pizdy gaves anarkystas.
 
 
0 # bejeKostia Y-m-d H:i
paziurekit - koks ' drasuolis" filmavo, net kamera per kavines langa bijojo parodyti:-)))ne t kai mentai jo draugus isveze, dar matosi kad rankos is baimes dreba:-) zodziu tipinis...
 
 
0 # .MaikUniversum Y-m-d H:i
Robokopai padarys tvarką.
 
 
0 # ?klausimuks Y-m-d H:i
nešvankybės pašalintos
 
 
-1 # to KostiaKostios bachūras Y-m-d H:i
her Kostia, ateis diena kai tu ir visa tavo Latvių gatvės šutvė būsit sudeginti ant laužo, kaip ir priklauso tokiems ruskių debilams.

Tu žiurke, džiaukis, kad anarchija.lt adminai dar toleruoja tokius oligofreniškus trolius, nes jų vietoj užmesčiau tau nuolatinį IP baną ir su pagaliu iš*isčiau pro šikną, kad visiems laikams užčiauptum savo prasmirdusius rusofiliškus žabtus.

Su neapykanta,
Tavo bachūras