Nuomonė: Kuo skiriasi kapitalizmas, socializmas, komunizmas ir anarchizmas?
teorija

                        

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Tai mano požiūris į kiekvieną iš šių keturių sistemų. Žinoma, kritikuodamas socializmą, rėmiausi daugumos nuomone. O ko jūs tikėjotės iš žmogaus, kuris gina demokratiją? Žinoma, šio filmuko gamybai naudojausi „kapitalistiniais išradimais“, bet ant mano stalo gulintis dogmatiškas literatūros kūrinys („Komunistų partijos manifestas“) teigia, kad kapitalizmas pats kuria savo duobkasius...

 

Filmuke paminėjau valstybę, kuri sugeba tik nuolat keisti savo valdymo formas: ją valdo dauguma, mažuma arba net vienas žmogus! Valstybė yra didžiausias blogis! Šį blogį pagimdė konstitucija, kurią valstybės kūrėjai planavo panaudoti ir kaip valstybės kontrolės priemonę. Tai buvo mirtina klaida! Valstybės galių ribojimai negali būti surašyti konstitucijoje! Žinoma, JAV vyriausybės veikla yra šiek tiek ribojama, bet argi ji nesiprašo kulkų? Dar ir kaip!
 

Valstybė šiandien įgavo kitokią mažumos valdymo formą – ją valdo korporacijos, kurios, nors ir ribojamos laisvos rinkos dėsnių, gali jais manipuliuoti ir naudotis šių dėsnių spragomis savo interesų tenkinimui. Tai kuo tikriausia diktatūra!

 

Valdymo formą, kurioje kiekvienas turi vienodą įtaką nežiūrint jo pasiektų rezultatų, genetinių savybių, rasės ar religijos, aš vadinu komuna. Komuna yra tikrasis kelias!

 

Xstil090 
 
Vertė RB, 2009 06 10

 

Komentarai  

 
0 # ;)Rainius Y-m-d H:i
http://www.wimp.com/thegovernment/
 
 
0 # Filmukas "kuo skiriasi kapitalizmas, Socializmas.... "Artūras Y-m-d H:i
Kažkoks nuvarytų paveiksliukų mišrainius su nuomone "Viskas- gaidys, o anarchja- z****ys!". Nuomonė, motyvuota ne daugiau, nei "mano tėtis duos į galvą tavo tėčiui". Suvokiu, kad pilnam palyginimui buvo parašyta ne viena knyga. Bet koks tada šito filmuko tikslas. Nei pažintinis, nei pramoginis... Tiesiog pamatyti savo vardą autoriaus skilty? Briedas
 
 
0 # pagrindine mokykla 5a klalytaus dzukijos Y-m-d H:i
Jus visi duchai ir viskas