Apie anarchiją – paprastai, amerikoniškai (video)
teorija

                       

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

                       

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

                       

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

                        Tikėkimės, kad autorius pratęs šių edukacinių filmukų ciklą...

 

                        Patalpinta 2009 09 22

 

Komentarai  

 
0 # klklklklklArijasas tiesiog Y-m-d H:i
Anarchija neįmanoma ir taškas.
 
 
0 # xx Y-m-d H:i
Sitie gan senai matyti ir visai neblogi,bet galbut ne amerikietiskai, o australiskai arba maziau tiketina britiskai arba is viso ne anglakalbiu...
 
 
0 # x2x2 Y-m-d H:i
dar seniau nebuvo tu zinuciu apie pinigus ir privacia nuosavybe, taip buvo ir geriau, dabar tos zinutes kreipia i anarcho kapitalizma.
 
 
0 # eebaranovskis Y-m-d H:i
pavarykit geriau kokiu homo pornuhis video ce. panizo bybukas kazko man
 
 
0 # .MaikUniversum Y-m-d H:i
Anarchija neįmanoma, nes kas gi tada tiestų kelius ? O Kaip sveikatos apsauga ? Pensijos ? Ne nu rimtai, anarchija yra kažkokia ligota fantazija.
 
 
0 # ..arturas Y-m-d H:i
tiestu kelius kas ir tiesia dabar zmones, o butu gyditojei o pensijos nebutu nes pinigu anarchijoi nebutu :-) o paseniem zmonem galima ir be pensijos kaupimo systemos dot ka jiem reike :-)
 
 
0 # @Anarchist Y-m-d H:i
Arturas trumpai ir aiskiai paaiskino...
dar noreciau pridurti,kad kiekviename mieste/miestely je/kaime/fabrik e butu susiburimai i kuriuos galima laisvai patekti ir spresti bendrus klausimus,kas leidziama,kas ne,kas ka darys,kiek ir ko bus duodama uz kazkoki darba ir t.t..Dabar aisku prikibs del to,kad parasiau : kas leidziama,o kas ne.Paaiskinu,je i galvojote,kad anarchija nieko nebuvimas,tai jus klystate,tai yra nihilizmas.Vien as is realiu pavyzdziu: Zapatistai nutare uzdrausti alkoholi ir narkotikussavo bendruomeje. Taciau kiekvienas miestas/miestel is/kaimas/fabri kas sprendzia pagal save,jei vienur neleidziamas alkoholis,tai uz 5km bus leidziamas ir t.t...bus didziule ivairove...ir del to,kad visi laisvai gali dalyvauti susiburimuose ir laisvai keliauti gali pasirinkti kur tau geriau gyventi..
 
 
0 # @Anarchist Y-m-d H:i
pamirsau paminet,kad viskas vyksta savo noru!
 
 
0 # ..arturas Y-m-d H:i
noreciau dar pridet kad butu anarchija reik viska kurt dabar, kad jei ateis tokia diena kai zmones bus nepatenkinti ir nebenores valdzios anarchijoi kad susikurt butu tvirtas pagrindas. Kad neatsityktu kaip 2 video
 
 
0 # TaipModestas P. Y-m-d H:i
Norai geri. Malonu, kad dar yra neegoistų ir nesavanaudžių žmonių. Tačiau pati anarchijos idėja(kaip tai pasiekti), man kaip pilnai(nuo iki) nesusipažinusia m pasirodo bullshit (atsiprašau, bet derėjo pavartoti). Pirmiausia reikia skatinti žmonių sąmonigumą ir savivaldos galias, o kaip tai turėsim, tai ir šiuo keliu, kuriuo einam įgyvendinsim tą, ko trokštam. Su tokiu organizaciniu modeliu kaip anarchija, gryšim tik prie pirmykštės bendruomenės gyvenimo budo. Bet tai tik mano subjektyvi, iki galo neapgalvota nuomonė. Todėl prašau nevadinti manęs kaziolu, skystapročiu ir pan. Labai šaunu, kad visi turi savo nuomonę, o dar šauniau kaip gina. Tačiau ne norėdami kita sulyginti su žemėm, o protingai ir argumentuotai. Ačiū.
 
 
0 # TaipModestas P. Y-m-d H:i
Beje. Galbūt kas žinot, kas rašė apie anarchijos idėją, kaip apie valdymo arba savivaldos modelį. Na turiu omenyje ne pseudo mokslininkus ir ne Kasparą Pocių :-). Aš turiu omenyje rimtus mokslinikus, kaip kad anglosaksų filosofijos veikėjai Lokas, Hume, Hobbes ar pan. Ačiū.