Terence McKenna. Kultūra yra tavo operacinė sistema (video)
teorija

mckenna kultura        Terence’as McKenna – vienas žymiausių JAV psichodelikos tyrinėtojų ir „sąmonę praplečiančių“ narkotikų gynėjų. Jis parašė penkias knygas, viena jų – „Dievų maistas" (Food Of The Gods), kurioje autorius įrodo, kad  psichodelikai padėjo formuotis žmogaus sąmonei ir kultūrai, o mūsų protėviai, nuolat valgantys stebuklinguosius grybus, praplėtė savo vizualinius ir lingvistinius sugebėjimus ir taip įgijo privalumų prieš kitus giminaičius, nieko apie grybus nežinojusius. Visą savo gyvenimą T. McKenna atkakliai propagavo idėją, jog karai Žemėje kilo tik po to, kai haliuciogeniniai augalai dėl klimato pokyčių ėmė nykti.

 
                 
 

Šiame videofilme kultūros paribių chuliganas Terence‘as McKenna tvirtina, kad kultūra yra į mūsų galvas įdiegta operacinė sistema, kurią ne tik galima, bet ir būtina perinstaliuoti. Tam reikalingos priemonės jau seniai naudojamos šamanų, kurie yra visuomenės revoliucinių pokyčių atakos smaigalyje. Video su lietuviškais titrais.

 
T. McKennos knygą „Food of the Gods“ galite atsisiųsti iš: http://www.mediafire.com
 
Vertė ir titravo RB
2009 12 01

 

Komentarai  

 
0 # @Anarchist Y-m-d H:i
Na iš vienos pusės sutinku su Terensu, bet iš kitos pusės man įdomu ką jis turėjo omenyje "formuotis kultūrai", ką jis apibrėžia tuo žodžiu....
Vėliau dėl protėvių, tai nežinau ar baltų ar aplamai aplinkinių genčių tikėjimo "atstovai" ar vartojo kažką ir visos europos gentys taip pat. manau tai labiau tiktų tik amerikos,afriko s,indijos regionams.
Bet Terensas teisingai manė, kad kultūra yra tarsi sistema, kuri blogai "susiformavo" ir turim gryžti prie kuo labiau primityvesnio gyvenimo.
 
 
0 # @Anarchist Y-m-d H:i
Pažiūrėjau filmuką, viską supratau, palaikau :-)
 
 
0 # hmeziukas Y-m-d H:i
nenusisnekekit. kulturai vystytis labiausiai padejo homoseksualus analinis seksas
 
 
0 # hmbezdzionkus Y-m-d H:i
tia kad patrejotai ira baisus homofobai ir ksenofobai. cia muset tureta omenyj toliarastiskas ir modernus jaunimas :D