Valstybingumas yra dirbtinai sukurtas žmonių vergovės pateisinimas (video)
teorija

valstybes matrica        Valstybingumas nėra filosofija. Valstybingumas neatsiranda iš istorinio būtinumo ar racionalių principų. Valstybingumas yra dirbtinai sukurtas žmonių vergovės pateisinimas. Valstybingumas yra prievartos pateisinimas. Valstybingumas yra ideologija, o visos ideologijos yra žmonių valdymo būdų variacijos. Opozicija valstybingumo prietarams ir ideologijoms yra filosofija. Tikslas ir drąsa mus išlaisvins. Tu neprivalai būti gyvuliu. Praryk raudoną piliulę. Pabusk.

 

                            

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 
Vertė ir titravo RB
2009 12 16

 

Komentarai  

 
0 # neblogaikkk Y-m-d H:i
Įtikinantis ir logiškas mąstymas.
 
 
0 # ,treciadienis Y-m-d H:i
bandoma parodyti teisingą požiūrį, tačiau pamirštama, kad religinis supartimas yra iškreiptas, todėl zeitgeiostai ir panašūs filmai bando dergt tikėjimą. nepamirškit, kad žmogus tai ne vien kūnas, molekulės, smegenys ir logika. žmogus tai ir dvasia, intuicija, nuojauta ir t.t. tarsi žmogus turėjų dvejybę, o tai mus verčia susimąstyti tiek apie gyvenimą tokiame pasaulyje, tiek apie valstybes ir jų būtinumą, tiek apie tikėjimą ir jų pobūdį
 
 
0 # Tikėjimasgurka Y-m-d H:i
Zeitgeist dergia tikėjimą? Tu mane nuoširdžiai nustebinai. Kurioj vietoj dergia? Gal aš ką praleidau? Aš tikiu, kad ateis pavasaris, kad pasaulyje daugės anarchijos, bet netikiu, kad Dievas sukūrė pasaulį, netikiu, kad Marija nekelta pastojo, netikiu, kad Jėzus po mirties prisikėlė ir t.t., tai ar aš tikintis ar ne? Manau, kad zeitgeist šiek tiek (nes detaliau laikas neleidžia) demaskuoja religiją (-as), kuri ir taip jau šūde sėdi ir, tiesą sakant, man net nenauja buvo ta info, tik gražiai sudėliota.
 
 
0 # vakarų paradoksasMefisto Y-m-d H:i
Vakarų paradoksas - kalba marksistinės filosofijos teiginius (visa tai, ką pasakoja apie valstybingumą ir jo atsiradimą - K. Markso ir F. Engelso istorinis materializmas), aiškina, kad XIX a. "intelektualai buvo nupirkti" (bet kažkodėl mokslininkais buvę Marksas ir Engelsas rašė tą ką kalbantysis kalba dabar, ir kritikavo religiją, ir apie valstybę).
Taigi, juokinga, kaip ir per Zeitgeist, rimtieji "komunizmo kritikai" kažkodėl kalbantys kaip komunistai.
Čia išlenda ir kita yla iš maišo - tarybiniais laikais aprašytas vakarų "deideologizaci jos" mitas, kai bandoma prastumti ideologijas ir pasaulėžiūras apsimetant kad čia priešprieša ideologijai. Ideologija - tai idėjų sistema, o ką siūlo šis filmukas? Sušiktą metafizinį materializmą, grindžiamą istoriniu materializmu, ir tai atseit "ne ideologija".

O kas yra opozicija religijai ir idealizmui pagal Marksą? O gi Markso dialektinis materializmas, kuris iš tiesų propaguoja protą ir loginį mąstymą, o ne "moralę", moralė - religijos produktas.

Man tik kyla klausimas visada, ar tie filmukų kūrėjai iš tikro tokie debilai, nežinantys kas yra komunizmas ir kad jie kalba marksistiškai, ar jie tiesiog prisimetinėja, kad parduotų produktą.
 
 
0 # abatas Y-m-d H:i
Ko tu čia cikliniesi su tuo komunizmu ar marksizmu. Marksas apie daug ką kalbėjo panašiai kaip ir aš galvoju, tai ką dabar, aš marksistas taip išeina? Bet ir Hitleris sakė kai kuriuos man priimtinus dalykus, pvz., kad reikia sportuoti, tai gal jau apšauksi mane fašistu? Žvelk į esmę, o ne į sutapimus. O be to nepamenu, ar dėdulė Marksas kalbėjo, ką nors neigiamo apie valstybę, apie jos kaip instituto griovimą? Greičiausiai ne, jei jau prie sovietų jo veikalus studijavo.
 
 
0 # .daktaras Y-m-d H:i
Viskas labai logiska ir teisinga. Taciau tik ar visi nori gyventi laisvi- dziunglese tarp plesrunu ir be stogo. Gal daugumai priimtinas gyvenimas fermoje, net kjei ir tave melzia kiekviena diena :-)
 
 
0 # ATS: Valstybingumas yra dirbtinai sukurtas žmonių vergovės pateisinimas (video)Darius Y-m-d H:i
Gal ir taip. Bet pasigedau sprendimo. Pasakų aš irgi galiu prisigalvoti. Bet jos vertingos tik tada, kai yra pasiūlomas koks nors sprendimas. Jei sprendimas prives prie visiško kracho, tada, vadinasi, ir pasaka nieko verta.