Gintautas Mažeikis. Kasdienybės revoliucija ir tarptautiniai situacionistai (audio)
teorija

Gintautas Mazeikis        2009 m. spalio 13 d. VDU profesorius, filosofas Gintautas Mažeikis Vytauto Didžiojo Universiteto centrinių rūmų foje skaitė paskaitą „Kasdienybės revoliucija ir tarptautiniai situacionistai“ (1:29:01) „Šį kartą aš norėčiau kalbėti apie revoliucijų tipus - tam, kad mes išskirtume, kokie yra revoliucijų tipai ir kam jie yra reikalingi. Lietuvoje 90 proc. viso to, kas yra parašyta, yra parašyta apie modernizuojančią socialistinę revoliuciją...“

 

 

 

Parsisiųsti (61.1 MB, MP3)

 

Klausyti:  

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

        ore.lt, 2010 01 28

 

Komentarai  

 
0 # perklausius puse irasoanarchofeministas b. Y-m-d H:i
kol neatbego visiems svetimi darbininku atstovai, kurie per 30 darbo gamyklose metu nieko sunkesnio uz bybi nelaike, nes lindejo kontorose ir vadovavo profsajungoms.. . nuo keturiolikos metu vytas i 15 laipsniu salti daryti rytines mankstos (sporto mokyklaje-inter nate), dirbes gelbetoju, bagazistu, kadimenu, valytoju ir visu galu statybininku padejeju... ragaves bedarbio, sovietinio rekruto (mokytojo, zurnalisto patirtis -- ne v sciot) noriu paliudyti situacionistini u izvalgu svarba: vertybiu didesniu uz nike sportbacius ir zalgirio-lryto krepsinio rungtynes (cia) ir lyon'o-psg (ten) "revoliucinei samoningojo proletariato" gvardijai NEEGZISTUOJA!
 
 
0 # postanarchizmas isaiskintas bobuteianarchofeministas b. Y-m-d H:i
saunu. neironizuoju. 'postanarchizma s isaiskintas mano senelei (2004)' -- michel'io onfray darbas :-)
 
 
0 # uz musu ir jusu laisveanarchofeministas b. Y-m-d H:i
ugnis i stabus!
 
 
0 # gera paskaitaevaldas Y-m-d H:i
jo gera paskaita ir labai tinka to klauno viršuje komentarai. galima pasižiūrėti kas gaunasi kai skurdžiai su sporbačiais tarpuose tarp futbolo transliacijų ima vartot situacionistų vaizdus... ir įsivaizduoja, kad šikdamas daro revoliuciją.
 
 
0 # bletanarcho cho Y-m-d H:i
" ir įsivaizduoja, kad šikdamas daro revoliuciją."

O buna kitaip?
 
 
0 # to blethera Y-m-d H:i
tai kodel visi blet issigande sedat is karto ant unitazo ? Iveikti baime is pradziu reikia.