CrimethInc. „Karo dienos, meilės naktys“: S reiškia seksą
teorija

       CrimethInc. padalinys #69:

       SEKSUALINĖS REVOLIUCIJOS AVANGARDAS

       Šį ad hoc komitetą sudaro visi bet kurio laikmečio žmonės, kurie mylisi. Tai: a) praplečia jų asmeninius horizontus; b) yra socialiai draudžiama, arba c) vyksta nelabai slaptoje viešoje vietoje. Dažnai jie būna jauni įsimylėjėliai, tie, kurie savo gyvenimą paverčia beatodairišku menu, visų amžiaus grupių vyrai ir moterys, įsiveliantys į netikėtus meilės romanus. Garbės nariais visada laikome besimasturbuojančius paauglius, kurie gyvena su savo tėvais. Žinoma, užkariavimų siekiantys "libertinai" atmetami iš principo. Štai S.R.V. manifestas, kurį Nadia C. vieną naktį parašė bibliotekoje, užsiėmusi agitacija ir nesimylėjusi tris dienas… Arba ramų Kalėdų rytą po aistringos nakties su metų metus geista moterimi.       Prie ginklų į vienas kito rankas!

       Kadangi mūsų gyvenimuose yra taip mažai nuoširdaus, intymaus, nuostabiai pavojingo sekso, jie mums gali pardavinėti lėkštus jo įvaizdžius. Kadangi daug ilgiau galvojame apie tuos atvaizdus negu mylimės, miegant kartu iš tiesų susitinka ne individai, o jų vaidmenys, ir šie vaidmenys neteikia nei pasitenkinimo, nei vienas kitą palaiko. Netgi patys radikaliausi iš mūsų vis dar fantazuoja apie visuotinę revoliuciją, užuot išdrįsę nors sekundę paeksperimentuoti tikrai svarbiose srityse, pavyzdžiui, mūsų lovose. Kol mūsų seksualumą konstruoja tylos žiniasklaida ir prievartos kultūra, esame Trojos arkliai, visur besitempiantys savo pačių priešus (valdymo ir pasidavimo fetišizavimą, paralyžiuojančią gėdą ir baimę).

       Laikas liautis stebėjus ir tapti aktoriais (arba agentais, jei jums taip patogiau, geriausia dvigubais), susigrąžinti savo troškimus, savo seksualinį gyvenimą iš pasyvios rekreacijos paverčiant aktyviu perkūrimu. Kad tai padarytume, pirmiausia savo gyvenime turime pakeisti sekso atvaizdus tikru seksu.

       Mūsų daugiau nei tu manai. Tu tampi vienu iš mūsų kiekvieną kartą, kai transformuoji "viešą" erdvę ne paversdamas ją "privačia" (joje jau nebeliko nieko asmeniško, tad ironiška, kad "vieša" erdvė iš tiesų yra mažiausiai vieša), bet darydamas kažką, kas iš tiesų išlaisvina, pavyzdžiui, krušdamasis (ant policijos nuovados stogo, ant uolėto kranto, po meno muziejaus langais etc.). Taip padarai ją tikrai žmogiška ardve. Esmė ne ta, kad viešas seksas pats savaime yra revoliucingas, o ta, kad toks seksas visada išlaisvina mylėjimąsį iš siaurų rėmų, į kuriuos jis patalpintas. Jis įkalintas, uždarytas narve, be spontaniškumo, kuris yra svarbiausias dalykas, taip, kaip mes esame įkalinti pasaulyje be jo.

       Jie mus pažins iš mūsų kaltų šypsenėlių tyrumo, laikymosi už rankų vaikščiojant naktimis rūko sklidiname parke mes pasikeitę, transcendentiški, nepasiduodantys ir gyvenantys anapus šio sauso pasaulio, kuriame nėra sapnų. Pažins iš gimstamumo kontrolės priemonių (* ir **), kurias palikome universitetų klasėse ir biurų tualetuose; iš vis didesnio skaičiaus moterų, kurios tiksliai žino, ko jos nori, ir vyrų, kurie nebijo liesti vienas kitą. Mes būsime kibirkštis, kuri įžiebs naująją seksualinę revoliuciją armijos mylimųjų nusimes atsakomybę ir čiups vienas kitą, kaip ginklus kovoje prieš smaugiantį džiaugsmo trūkumą šiame pasaulyje. Skinhedams pacituosiu jų pačių homofobijos ir netolerancijos šūkį mes atsisakome "likti spintoje, nes ten saugu" būtent todėl! Kaip jau ne kartą patyrėme šioje kovoje, mūsų saugumas yra vien tik pavojuje.

       Viso pasaulio meilužiai, vienykitės jūs neturite ko prarasti, išskyrus gėdą, o laimėsite visą pasaulį!
       _______________________

       * Nors verta pažymėti, kad dauguma šiandieninėje mūsų kultūroje naudojamų gimstamumo kontrolės priemonių yra visai neradikalios ir neišlaisvinančios. Dar vienas mūsų gyvenimo pavertimo preke aspektas mes turime pirkti gaminius viskam, netgi natūraliausiam ir asmeniškiausiam užsiėmimui seksui… Dažniausiai cheminį produktą, kuris skverbsis į mūsų kūnus šimtais kraupių būdų. Apsidairyk ir pamatysi, kad yra alternatyvų, o ne tik rinkoje esantys gimstamumo kontrolės metodai bei kiti mylėjimosi ir seksualumo palaikymo būdai, kuriuos mums siūlo meinstrymo kultūra.

       **Žinoma, atsiras tokių, kurie visą šį manifestą supras kaip palaidumo skatinimą, paremtą šios vienintelės frazės ekstravagantiškumu… Tokioms nuobodybėms tegaliu atsakyti: FUCK YOU!

       Perspausdinta iš devintojo metinio Sabotažininkų Biuletenio. Dėl erotikos revoliucijos ir revoliucijos erotizavimo kreipkitės į CrimethInc. Vice padalinį.

       Versta iš:
       CrimethInc. Days of War, Nights of Love. CrimethInc. Books, 2001

       Vertė katiba
       Daugiau katiba vertalų: http://blog.hardcore.lt/katiba


 

Komentarai  

 
0 # neužsisklęskimeLeiba Trakiškis Y-m-d H:i
seksualinė revoliucija negali nugalėt vienoj atskirai paimtoj lovoj
 
 
0 # lewslankmatis Y-m-d H:i
intymios paslaugos. nebrangiai. ketvirtadieniai s prie zappos apie 18 val
 
 
0 # apieSeptintas Y-m-d H:i
gerai varot, nespeju skaityt...
 
 
0 # n1Paw Y-m-d H:i
nespeju ir as skaityt.. Bet siaip geras tekstas.. =]