Balandžio 29-ąją buvo sumuštas VDU doktorantas. Gegužės 11-ąją nacionalistai pradėjo propagandos kampaniją
ivykis
tadas_kavolis       Balandžio 29 d., penktadienį, Kaune, netoli Laisvės alėjos, buvo sumuštas Vytauto Didžiojo universiteto Kultūros tyrimų centro doktorantas Tadas Kavolis. Tuoj pat atvykusi policija suėmė tris užpuolikus – Paulių Čicharą, Joną Laurišonį ir Džiugą Aranauską. Dėl šio incidento buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, gegužės pabaigoje įvyks teismas.

 

Doktorantas buvo užpultas vidury baltos dienos masinio žmonių susibūrimo vietoje – Kaune tuo metu vyko 21-asis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2011“. Auka buvo mušama metaliniu strypu per galvą, vėliau spardoma kojomis. Išgabenus sumuštąjį į ligoninę, ant grindinio liko kraujo dėmės.

 

Incidentas tikrai neeilinis, tačiau visuomenė apie jį sužinojo labai pavėluotai. Policija iki šiol nepaviešino jokio pranešimo, o kiti šaltiniai pateikė tendencingą ir politiškai angažuotą informaciją. Teisininkė Kristina Apanavičiūtė gegužės 5 d. portale „Karštas komentaras“ paviešino straipsnį „Sutrikęs D.Valys ir VSD“, kuriame užsiminė apie šį užpuolimą ir priskyrė užpuolikus „antifa skinų“ grupuotei.

 

Gegužės 11 d. nacionalistinių pažiūrų tinklaraštininkas Zeppelinus paviešino isterišką rašinį „Pasikėsinimas Kauno centre. VDU mokslininkas T.Kavolis – „antifašistų“ smurto auka“, kuriame užpuolikus pavadino „prokomunistine ideologija besivadovaujančia „antifa” gauja“ ir susiejo ją su Vilniaus antifašistais, Laisvuoju universitetu (LUNI), NK95, Tolerantiško jaunimo asociacija (TJA) ir „Kremliaus finansuojamais ultrakairiaisiais politikieriais“. Šį rašinį netrukus paviešino kiti nacionalistiniai tinklaraščiai ir portalai.

 

Antifa.lt portalo redkolegija griežtai neigia šias išgalvotas sąsajas. Apie incidentą redkolegija sužinojo tik šiandien (gegužės 11-ąją) ir nieko bendra su juo neturi. Isteriški tinklaraštininko Zeppelinus prasimanymai kyla iš begalinio noro apdergti taikų antifašistinį judėjimą, griežtai besilaikantį gynybinės taktikos.

 

Nors žinia apie užpuolimą Antifa.lt redkolegiją pasiekė tik po dviejų savaičių, tačiau jai pavyko surinkti šiokią tokią informaciją.

 

Užpultasis VDU doktorantas Tadas Kavolis palaiko bičiuliškus santykius su ultradešiniaisiais skinais, tačiau jų veikloje nedalyvauja. Tokia bičiulystė greičiausiai užsimezgė iš akademinių sumetimų. Tas pats pasakytina ir apie T. Kavolio narystę senovės baltų kovų brolijoje „Vilkatlakai“, kurios aktyvūs nariai yra neonacistinių pažiūrų skinai Benas Šimkus ir Jurgis Virbašius. 2007 m. T. Kavolis ėmėsi rašyti disertaciją „Nacionalistinių pažiūrų grupių formavimosi ypatumai Lietuvoje: skinhedų atvejis“. Vadovė – VDU doc. dr. Egidija Kiškina.

 

Užpuolikai Paulius Čichara, Jonas Laurišonis ir Džiugas Aranauskas – tipiški gatvės pankų subkultūros atstovai. Kartu leidžia laiką Kauno gatvėse – išgeria alaus, pasikalba apie muziką, sušoką „pogą“. Mėgsta provokuoti praeivius savo elgesiu, nevengia ir muštynių. Vienas jų – Paulius Čichara – dažnai pabrėžia, kad nemėgsta kitos subkultūros atstovų – skinų.

 


Paulius Čichara – žr. 2:19-2:21 vaikinas juoda striuke kadro centre

 

Liudininkų teigimu, balandžio 29-ąją T. Kavolis buvo užsipultas visiškai atsitiktinai. Išpuolio iniciatorius greičiausiai buvo P. Čichara, turėjęs asmeninių sąskaitų su skinais. Trys pankai, norėdami suvesti šias sąskaitas, puolė keletą skinų, tačiau šie sugebėjo greitai pabėgti, tad smūgiai kliuvo kiek lėtesniam T. Kavoliui, tuo metu buvusiam toje vietoje.

 

Ši informacija dar bus tikslinama, nes kol kas neaišku, kokias sąskaitas ir su kuo konkrečiai norėjo suvesti P. Čichara. Taip pat nesutampa liudininkų parodymai, ką užpuolimo metu veikė T. Kavolis. Vieni sako, kad jis tuo metu šnekučiavosi su užpultaisiais skinais, kiti – kad tiesiog ėjo pro šalį.

 

Antifa.lt redkolegija būtinai informuos apie tolesnę tyrimo eigą, tačiau jau šiandien aišku, kad šis smurtaujančių pankų išpuolis negali būti pateisinamas jokiu atveju. Jei prie šių užpuolikų pavadžių kas nors nori prirašyti žodį „antifašistai“, tegul rašo jį deramai – kabutėse.

 

Antifa.lt redkolegija

2011 05 11

 

Komentarai  

 
0 # nesutinku: Y-m-d H:i
tūsinosi su fašiais - buvo su jais ir gavo kartu su jais. Fašizmas tai ne pažiūros, tai nusikaltimas. Visuomenė turi teisę nuo jo gintis. Mokslininkui nėra kas veikti kartu su nusikaltimą darančiais padugnėmis. Kitą karta tegul galvoja su kuo susideda. Pamoka ir jam ir kitiems
 
 
0 # >>nesutinkuVytautas Y-m-d H:i
O tu skaitei kas parašyta?
"T. Kavolis ėmėsi rašyti disertaciją „Nacionalistini ų pažiūrų grupių formavimosi ypatumai Lietuvoje: skinhedų atvejis“."
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
antifa.lt redkoligija viska gerai daro, teigiamai vertinu.
butent, kad reikia palaukti tyrimo eigos, dabar viskas ganetinai miglota.
T.Kavolio disertacija butu siaip idomu paskaityti.
bet "(:-)))" komentaras vis gi tiesos turi, bet is kitos puses Kavolio disertacija galetu pagelbeti, jei zinoma butu prieinama.
 
 
0 # kadkad Y-m-d H:i
Žodį "antifašitai" tik kabutėse ir galima rašyti. Antifa yra visiškas išsigimimas. Kokios dar propagandos neokomunistėlia i papils?
 
 
0 # šaunuoliai antifa.ltkre Y-m-d H:i
Labai išlaikytas, informatyvus ir dalykiškas paaiškinimas. Nepalyginsi su jau įgrisusiais Zeppelinuso vimčiojimais.
 
 
0 # nu ka :)lol Y-m-d H:i
speju skiauteretas chuhujara, zonoj tikrai skiauteretu pataps :D. sekmes jam :D. vazelino tik tegu pasijama:D
 
 
0 # Vaikų karasViktoras Butas Y-m-d H:i
Skaičiau, vienam portale, kad praeiviai matė, kaip su armatūrom prisėlino ramiai sau einančiam ilgaplaukiui iš už nugaros ir pradėjo talžyti.
Apgailėtini pankai, pasirinko patį silpniausią žmogų. Užpuolė būriu, ir dar ginkluoti. Vaikigaliai-šak alai neišlavintais raumenimis.
Va šitam filme taip ir reikia pankams, nuo kareivių. Ties 1min 45s http://www.youtube.com/watch?v=MhCawaVdnfI
Išgerkim geriau šalto šalto alus
 
 
0 # KL@kl.klfrao Y-m-d H:i
nu ir jūs dabar man pasakykit, kad nebendradarbiau jat su mentais.
 
 
0 # svilėsiais pakvipo?Pikc Y-m-d H:i
Turiu pasakyt, gana įdomi (ir tam tikra prasme suprantama) reakcija - keliais aspektais. Pirmiausia, tai jūsų oponentai, aišku, visi yra nacei-fašei nepriklausomai nuo to, kokios jų pažiūros iš tikrųjų yra, bet kai apsiš... kažkas iš jūsų stovyklos, kurie visai neslepia, kad yra "antifašei", tadau jau prasideda "nepažįstu aš tų draugų, ir visai jie ne antifa, o čia nacių-fašių propaganda viskas". Kur jūsų solidarumas? :-)
Tai pirma. Antra, oficiali, "spaudai" pateikta versija ("nepažįstam-at siribojam-smerk iam-tik nekabinkit mūsų") ne visiškai atitinka neoficialiąją, kuri išlenda komentaruose tiek čia, tiek kituose šaltiniuose, kur šitas straipsnis pasirodė. :-)
 
 
0 # :)aha Y-m-d H:i
labai greitai a.lt myzniai nuo savo sebru atsiribojo :D.
 
 
0 # prisiktas kamufliazassmashnaziscum Y-m-d H:i
Stai ir atsakas.Gavo naciai i galva ir dabar zliumbia. MANE - MUSE, Antifa.O kad antifa portalas atsiriboja nuo siu zmoniu tai durniai. Tik veiksmai gali kazka pakeisti - tokia mano nuomone.
Jeigu N.Machno butu buves pacifistas hipis ar mes ji prisimintume? Abejoju...
 
 
0 # :)lol Y-m-d H:i
linksmiausia dalis, bus kai siti trys kovotojai pries fashizma, zonoj su numautom kelnem ir pasilenke kovos pries marozus :D. produktyvesne kova, sakau bus... :d
 
 
0 # hmlol Y-m-d H:i
nešvankybės trinamos. red.
 
 
0 # Antifa-Lietuvoj e nevietaAnti-Antifa Y-m-d H:i
Nekenčiu antifa dauguma jų nelietuviai arba dreduotos čiūčelos visokie nevykėliai ir apsmurgėliai kovojantys prieš Lietuvius
 
 
0 # ?lol Y-m-d H:i
e gaidziai, ko trinat mano paasisakyma, kuriuo as konstatuoju fakta, kad esu pydaras???
 
 
0 # ???Kremliaus finansuojamas ultrakairysis politikierius Y-m-d H:i
Kas per šūdas? Tai gerai kad davė į galvą. Jei dar kas nori padubasinti neonacių, tegu parašo į Lefto emeilą.
 
 
0 # Viaku darzelisVaiku darzelis Y-m-d H:i
Vaiku darzelis ir tiek
 
 
0 # Oi jūs, nacpalaikiaiOld_Commie Y-m-d H:i
Turėtų jums vyrai būt gėda. Pažiūrėkit kaip iš jūsų tyčiojasi lietuviška spauda. Štai parodot savo karingumą, savo drąsa, sudaužydami keliese vieną žmogų, o spauda ima kaltint anti-nacionalis tus, visą jūsų garbę atima. Apgailėtina.
 
 
0 # antraštėot Y-m-d H:i
tipo, o neokomiai savo propagandos kampanijas pradeda į išgalvoto fašystų įvykdyto nusikaltimo vietą policijai dar net nespėjus atvykti? spartuoliai, ckant?
 
 
0 # kostiumuoti baltarankiai bonhedai+ Y-m-d H:i
Nukentėjusysis viešojoje erdvėje daugiausia reiškiasi kaip bonhedų advokatas. Sprendžiant iš jo kalbų turinio ir manieros, didžiausias principinis jo nesutarimas su bonhedais atsispindi šukuosenoje. Gailėtis jo? O jis pats ar kada gailėjosi tų, kuriuos muša ir daužo jo plikagalviai korešai? Nebūkime naivūs - atsakymas slypi jau pačiame ilgamečio bičiuliavimosi fakte.
 
 
0 # 10Rio Y-m-d H:i
Turbūt netyčia, bet pataikyta į Lietuvos nacių pilkąjį kardinolą.
 
 
0 # tai prisistatykto dziubas Y-m-d H:i
tai prisistatyk kas esi>? jeigu jau taip mano informacija esi nuhakines., susitike padiskutuosime o gal net rankomis eisim lauzti?
 
 
0 # pasiskaičiau: Y-m-d H:i
pasiskaičiau to doktoranto pasisakymų apie skinų kultūrą ...Į mokslininku apsimetantį neonacių ideologą jis labiau panašus, nei į tirinėtoją. Bent jau daug pastangų deda bandydamas publikai paaiškint kas tie fašistuojantys skinai ir kad svastikos ir nacistiniai šūkiai tik protestas "prieškomunizmą " juokinga, nes "protestuotojai " to komunizmo nėra matę...
Nupmonė lieka ta pati. Žmogutis tūsinos su fašiais, platino fašių ideologiją, įvilgdamas ją į "kultūringą' apvalkalą ir gavo per galvą kaip fašis. Jokios klaidos ar klastos. Savo draugelius fašius tegul kaltina - kad jį vieną paliko. Tegul nesusideda su atmatomis
 
 
0 # .Kaunas Y-m-d H:i
Teisybes straipsnija tik tiek , kad buvo jis doktorantas ir gavo kaip turejo.
 
 
0 # xx Y-m-d H:i
mainstream media: http://www.diena.lt/naujienos/lietuva/patriota-kaune-talze-strypais-351748
sakyčiau nors ironiška, bet kol kas tai pats nešališkiausias straipsnis.
 
 
0 # Visi skirtingi - visi lygūsPovilas Y-m-d H:i
Sudirbo Kauno diena jumis. Būtų net gaila, jeigu ne jūsų gyvenimo būdas. Šmeižti dėl jūsų supratimu kilnaus tikslo. Tipo tikslas pateisiną priemones. Dabar patys kalti, kaip šaukiat taip ir atsiliepė.

Patys kišot į bendra puodą: Murza, Songaila, Čekuti, Stankera, gatves banditėlius, girtus Chuliganus, VDU doktorantą, spėjų net mane, jauna dailininką dabar naciu organizacijos nariu išvadinsit.
Todėl nepykit kai esat siejami su Chuliganais vadinančiais save ''antifa''. Visi skirtingi - visi lygus.
 
 
0 # to pikcsaša Y-m-d H:i
Patys kalti, kad nesugebat išperst straipsnio, jog LTC nepalaikot chuliganų, nacių kolaborantų, alkoholikų ir t.t. Senai jau siūliau, kad nuo atmatų reikia atsiribot kovojant už tautiškumą. Apskritai kur tos aukštos vertybės, meno suvokimas ir t.t.?

O antifa žengė išties protingą žingsnį su šiuo straipsniu. Dabar bus aiški oficiali pozicija, tad ir prisikabint bus sunkiau.
 
 
0 # eerio Y-m-d H:i
nešvankybės trinamos. red.
 
 
0 # rinkites draugusnovyje botinki - staryje shrami Y-m-d H:i
O kas nors teikesi pasakyti, tai, kad konfliktas prasidejo tarp dvieju minetu skinu (viliaus ir edmos), ar greiciau fbk'u (kas cepelino straipsnyje matyt specialiai, demagogijos tikslais, nutyleta) ir panku. Ne uzpuolimas, o butent konfliktas, i kuri "skinai" ejo sava valia. Vienas net iskeles rankas, kaip chuliganas is filmu ar youtubes pries mustynes. Ir tik tada Tautvilas pats isoko i konflikto sukuri kazka saukdamas ir griebdamas kazkuri panku veikeja uz atlapu? Nors jo tas konfliktas net neliete (o gal vis tik liete, jei tai buvo jo draugai ne mokslo labui, o ideologiniai draugai?). Kazkas tokius Tautvilo veiksmus suprato kaip gresme ir trinktelejo jam, o dar zinant kad jis pastoviai nesiojasi pistoleta ir nevengia jo panaudoti, tai tikriausiai pankui norejosi tai padaryti kuo greiciau. Savygina. O po to jau, deja, seke butinosios ginties perzengimas. Del ko turetu buti pankams geda. Nors asmeniskai, boneheadu advokato, del to negaila nei kiek.
Sakot Tautvilas nera advokatas, saliskai bandantis pateisinti boneheadus? Nera ju biciulis (ne vien mokslo vardan)? Vis dar yra bicas ne prie ko? Vargsas mokslininkas? Uzpultas is uz nugaros? Kaip pasake vienas gatvinis antifa veikejas - tegu renkasi draugus! Nes panku draugu, pazistamu per paskutinius metus nukentejo daugiau, nei paciu panku. Vienas ir su kaukoles iskilimu bei amnezija (pinoki akmene ir ko, pamenat pernai birzelio pradzia prie bo ir po to laukima prie senuju rusiu?) Ar Tautvilui del to kada skaudejo galva ir buvo priezastis liautis bendrauti su boneheadu smogikais ir jiems advokatauti?

p.s. visada zinojau kad a.lt yra tik komunistuojanty s, internetiniai cmo, dabar zinau ir tai kad antifa.lt yra cmo! spit on your faces!
 
 
0 # dar vienas pamokslasTevas Y-m-d H:i
Geriau jau jus, vaikai, prie kompiuterio sedetumet.
 
 
0 # .Satanyzmas Y-m-d H:i
Jei jau Vilkatlakius su naciais tapatinat, tai nepykit, kad visi anti-fa(rt) yra vadinami komunistais.
Tpfu ant jumis.
 
 
0 # BaisuJonas Kiselis Y-m-d H:i
Visi turintys kitokią nuomonę ar įsitikinimus yra fašistai arba (neo)naciai.
 
 
0 # vaiku darzelisANTIFA Y-m-d H:i
paziurejau video
vaiku darzelis
baisu
 
 
0 # baiskuANTIFA Y-m-d H:i
Nediskredituoki te ANTIFA veiklos savo anarchistiniais pusalais ir kliedalais.
Jeigu norite pagerti ir apsivemti, tam nereikia vadintis anarchistais ir antifa
TAS JUDEJIMAS VADINASI ALKOHOLIKAI
 
 
0 # DainaDaina Y-m-d H:i
gal kas zino dainos pavadinima? bo labai kabinanti :D
 
 
0 # bamtartar Y-m-d H:i
kadangi jūs, a.lt ir antifa.lt, nežinodami istorijos, nežinodami įvykio priežasčių, eigos ir net tikrų pasekmių, nusprendėt pasmerkti oficialius 'kaltininkus' (šiuo atveju visiškai px ar jie pankai, ar alkoholikai, ar narkomanai, ar chuliganai, ar politiškai korektiški iš tiesų mokslininkai ir be galo kultūringi aktyvistai), ne tik paviešinot kiek galėjot surinkti informacijos apie šiuos žmones, bet ir suradot vaizdinės medžiagos kad palengvintumėt teisėsaugos ir nacpalaikių darbą? nepatiko, atsiribojot, nepripažįstat - ok. kolaboruojatės - eikit nx.

antifa.lt yra puslapis su labai pretenzingu pavadinimu. iš vienos pusės atsiradod iš nežinia kur ir vadinat save 'antifa judėjimu', iš kitos pusės smerkiat žmones, kurie terminą 'antifa' žinojo kai jūs dar klausėt kornų ir suprato jį kiek kitaip (čia ne esmė kas ką suprato teisingiau). tai srėbkit savo atsakomybę kai Laikraščius Skaitanti Liaudis neatskiria jūsų nuo anų.

o šiaip čiuvakas, kuris tūsinasi su skinais ir sako, kad jie 'netgi sakyčiau skleidžia toleranciją', tikrai nėra šiaip-sau-moksl ininkas.
 
 
0 # bamtar Y-m-d H:i
@evaldai: ok, informacija surinkta, veidai yra youtubėj, bet a.lt tai *platina*, kaip ir *platina* vaizdo įrašus bei nuotraukas, kuriose puikiai matosi visokių klouniškų akcijų dalyvių veidai. internetai, informacija, blablabla - tai taip, bet yra vėplos, kurie informaciją prapisa. a.lt gelbsti jiems informacijos neprapisti.

o pasakos herojai dar gali pasirinkti ir nieko neaiškinti/nesi teisinti; dar gali jumis nepasitikėti, nes tarp jūsų yra per durnų, taip pat yra sąmoningų stukačių. bet šitus dalykus jūs patys žinot geriau.

iniciatyvą padėti sveikinu, bet manau nieko nebus, dėl aukščiau užrašytų priežasčių.
 
 
0 # agresoriai turi suput belangesepynis Y-m-d H:i
smerkiu.
 
 
0 # Paulius Čichara ir MAROZAIPilietis Y-m-d H:i
Truputis visiem matytos,senos video medžiagos:

www.youtube.com/watch?v=XomzeOTf4qc

Paulius Čichara (kairėj pusėj:sėdi su gitara,trumpi plaukai) - išties APGAILĖTINAI atrodo šioj situacijoj. Matosi, išsigando MAROZŲ -sėdi tyliai, veblena kažką, tipo bando nekreipt dėmesio į juos, pasui atsistoja, atiduoda gitarą ir nueina toliau (standartinė išsigandusio/ba ilaus žmogaus taktika,norint išvengti akių kontakto ir pokalbio). Matyt drąsus tik kai išgėręs, ir kai situacija palankesnė :-)

Ech, apgailėtina...
 
 
0 # i saw u thereronald raygun Y-m-d H:i
"Procesiją stebėjau ir analizavau kaip mokslininkas."
orly?
http://i51.tinypic.com/14lrnys.jpg
 
 
0 # !!!!!slavik Y-m-d H:i
nacei eina!!!! virai ajnam kovoty!! tik gyrdejau reik vazelyno pasiimt is kart :sad:
 
 
0 # niekų niekaipastebėjimas Y-m-d H:i
atsitiktinai užėjau į šį tinklapį - nustebau, kokiems niekams jauni žmonės leidžia laiką ir išmonę.

Lavinkitės, tobulėkite, ir pasieksite ko norite.
O su armatūra pasaulį jau lygino - šūdas gavosi.
 
 
0 # MelskimesAnonimė Y-m-d H:i
Tadas Kavolis - lietuviškų neonacių "nekaltas avinėlis".
 
 
-1 # prasauskaitė online+ Y-m-d H:i
Vienas beprotiškiausių mano kada nors skaitytų straipsnių: http://www.komentaras.lt/?p=9818. Nedaug nusileidžia patrioto dr.med.Juozas von Prasauskas Graf von Preussen Prasberg Prasser Eulenburg Praschma Sadauskas Derliūnas /Derlun/ Ilgūnas Senkus Paulauskas Reder Kuslys pasisakymams.
 
 
0 # Zzz.....Vytautas_Punk Y-m-d H:i
Žinot , ką kurvą kekšės jūs . Nepardavinėkit vieni kitų. Pankai Lietuvos Yra Žmonės. Jūs kūrva durni būdami ieškote neblaivūs aukų. Skeltanagiai. Pidarai. Tikri Lietuvos pankai , to nedarys ! Todėl , aš jums , su malonumu , sakau , užsidročine urodai , neieškokit to ko nėra, isigimėliai , LT Punks - Tegyvuoja !!! Su jumis jokio bazaros neišsivysčiusio s bezdžionės , kas trečias čia atėjas , vaidina , kad yra , ..... na kūrva. Kas daugiau. PANKAI LIETUVOS YRA JĖGA. NEPISKIT PROTO !!!! Ne tuos jūs ieškot. Pidarai padugnės.
 
 
0 # Tiesiog...Vytautas_Punk Y-m-d H:i
Aš sakau , jei tu , suka , paskutine , nerandi sau vietos , nežinai nesuvoki nesupranti ,


Skaitau aš jūsų košmarinius smsus, ir galvoju kad Lietuvoje KARAS.
Kaip taip gali būti. Čia vieta kurioje vieni kitus išdūrinėja iki smagumo. Kokia nauda ? Manot kad jus skaito visa Lietuva. Xa.

Aš tik pasakysiu. Kad Kavolis , yra šaunuolis. Už ką į jį smogė , neturiu jokio suvokimo. Negalima rašyti temos apie Skinhead ? Tegu rašo aš už tai. Jei jis žmogus žino ka rašo. Daužyti galvos jo nereikia. Kur agresija nutaikyta ? I protą.
Aš prieštarauju šiai žiauriai versijai. Nieko čia rimto nepadarė. Daužo žmogu . Kuris tik rašo. Už ką blet ?! Ką jis padarė būdamas toks koks yra ?
 
 
0 # Ats: Balandžio 29-ąją buvo sumuštas VDU doktorantas. Gegužės 11-ąją nacionalistai pradėjo propagandos kampanijąteisybe. Y-m-d H:i
čia yra visiška nesamonė. Jeigu žmogaus stilius pankiškas tai jau jis kaltas? viskas vyko net ne dieną o naktį apie 23h. Dar buvo liūdininkų, kurie matė jog tas doktorantas pats užpuolė kaltinamuosius. Beje tas doktorantas yra kažkokios gaujos vadas ir jis paskelbė internete susidorojima su Jonu Čia dar prieš šitą įvykį. nemanau kad teisinga kaltinti tuos kurie nepadarė.
 
 
0 # JumsAs-Herojus Y-m-d H:i
As pavadinciau tai , neformalu varzytuvemis. Zaidimais. Kai zmones nori irodyt vieni kitiems kas yra labiau DEEP. etiketes. demesys. gatve. adrenalinas. toosas. as viska suprantu. vieni bando kitus "tiesint" , kiti kovoja uz idejas ant kuriu metomi rastai ir akmenys. zmones kurie, visgi nepatiria gyvenimo dziaugsmo. kraujas jiems visai netinka. toliau, zaidziam kaire-desine, o turim abi. tustuma.
Niekas nieko neirode "visuomenei" nes jos nera, visuomene, tie patys kaire-desine. tas pats tu. paziurek i save veidrodyje. perpusta anarchija butent migla. nuo kurios bega. Lietuvoje ji sunkiai gyvena, nedrasi, bet kuryba skatinti yra nuostabu! Tevynes myletojams teks daug dirbt, nes jie, .. patenkinti. vadovauti norime visi. bet. IRODYKIME IS PRADZIU SAVE! nepuskime miglos i akis. Sioje salyje