Banksy filmo „The Antics Roadshow“ peržiūra ir aptarimas
švietimas

banksy roadshow2011 m. rugsėjo 12 d., pirmadienį, 18:00 val., Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į linksmo filmo premjerą. Žiūrėsime šviežutėlį grafičių piešėjo Banksy filmuką „The Antics Roadshow“ apie įžūlias garsių pokštininkų ir kontrkultūros chuliganų akcijas. Filmo peržiūra vyks kūrybinėse „Artotekos“ dirbtuvėse, A. Strazdelio g. 1, Vilniuje. Filmas neilgas, tad po seanso turėsime į valias laiko jį aptarti.

 

Dokumentinis Banksy filmas „The Antics Roadshow“ pirmą kartą buvo parodytas š.m. rugpjūčio 13-osios vakare per britų „Chаnnel 4“. Filmo pavadinimą autorius pasiskolino iš garsaus britų televizijos šou „The Antiques Roadshow” („Reportažas apie antikvariatą”), rodomo jau 30 metų. Šiame televizijos šou ekspertai keliauja po Didžiąją Britaniją ir vertina įvairius aktikvarinius daiktus, o Banksy nusprendė kolekcionuoti pačias akiplėšiškiausias kontrkultūrines akcijas.

 

Britas Michaelas Faganas, 1982 m. paslapčiomis prasiskverbęs į Elžbietos II miegamąjį ir praleidęs jame 10 minučių greta miegančios monarchės lovos. Belgas Noelis Godinas, sviedęs tortą į veidą B. Gatesui, N. Sarkozy, J.-L. Godard‘ui. Nelabai kam žinomas šmaikštuolis, padaręs pankišką šukuoseną W. Churchillio skulptūrai, stovinčiai Parlamento aikštėje Londone. Radikalių Rusijos menininkų grupė „Voina“, varčiusi ant šono milicijos automobilius ir nupiešusi milžinišką „kosminį falą“ priešais KGB rūmus Sankt Peterburge. Prancūzas Remis Gaillard’as, apsirengiantis gyvūno kostiumu, beprotiškai lakstantis gatvėmis ir verčiantis iš kojų praeivius.

 

Tokių ir daug kitokių personažų sutiksime šiame Banksy filmuke.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

LUNI info

2011 09 10

 

Komentarai  

 
0 # nuMiglaja Y-m-d H:i
kažin ar yra scena kaip kažkas metė batą į Bush'ą (ar Obamą..jau nepamenu)