Keiktis nebereikia: torrents.ru jau veikia kitu adresu (video)
aktyvizmas

hitler torrents        Vasario 18 d. Rusijos prokuratūra pranešė, kad laikinai sustabdoma populiaraus failų apsikeitimo portalo torrents.ru veikla. Šiame portale užsiregistravę daugiau nei 4 mln. aktyvių vartotojų puolė į paniką, tačiau po kelių dienų portalas atnaujino veiklą adresu rutracker.org. Seniems vartotojams tereikia iš naujo jame prisiregistruoti senu vardu ir slaptažodžiu.

 

Torrents.ru iki šiol laikomas didžiausiu Rusijoje failų apsikeitimo portalu. Kaip ir „The Pirate Bay“ atveju, šiam portalui buvo iškelta byla dėl tariamo neteisėto autorinių kūrinių panaudojimo. Prokuratūra uždarė portalą dėl neva pažeistų korporacijos „Autodesk“ teisių.

 

2010 m. sausio 26 d. neįvardytas Maskvos gyventojas į kompiuterio kietąjį diską įsirašė nelicenzijuotą programos „AutoCAD“ rusišką versiją, kurią pagamino kompanija „Autodesk“. Už darbą su šia programa jis gavo 1,5 tūkst. rublių pajamų. Prokuratūros pranešime pabrėžiama, kad legali programa kainuoja apie 106 tūkst. rublių. Prokuratūra nusprendė užkirsti kelią panašiems autorių teisių pažeidimams, todėl ėmėsi tokių griežtų priemonių.

 

Naujame rutracker.org portale pranešama, kad kompanija „Ru-Centr“ (www.nic.ru) neįspėjusi ir nepranešusi pristabdė domeno torrents.ru delegavimo teises. Torrents.ru savininkai atitinkamu raštu kreipėsi į kompaniją „Ru-Centr“, tačiau labai tikėtina, jog aplinkybių aiškinimasis užims tam tikrą laiką, per kurį torrents.ru bus nepasiekiamas vartotojams. Todėl domeno vardas buvo pakeistas į rutracker.org. Vartotojams, norintiems atnaujinti failus, kuriais buvo keičiamasi uždarymo momentu, reikia pakeisti trekerių adresus iš torrents.ru į rutracker.org.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Vasario 20 d. internete pasirodė linksmas filmukas, kuriame vaizduojamas torrents.ru vartotojas Hitleris, bjauriai besikeikiantis iš nevilties dėl uždaryto portalo. Tačiau pulti į neviltį neverta. Torrents.ru veikia, nors ir kitu pavadinimu.

 
a.lt info
2010 02 23

 

Komentarai  

 
+1 # Laukiu nesulaukiuViktoras Butas Y-m-d H:i
Aha dabar torentuose jau yra 2010 sukurto serialo Spartacus: Blood and Sand 1 sezono penkios serijos. Laukiu, nesulaukiu kitos savitės ir 6 serijos. Taip kovine dvasia tokie serialai pakelia, iškarto norisi bėgti į štangine ar bokso sale http://www.youtube.com/watch?v=m2CqtNeRK_w&feature=related
 
 
+1 # Skirta (:))Viktoras Butas Y-m-d H:i
Patikėk ne
 
 
+1 # bltpzdc Y-m-d H:i
"tačiau po kelių dienų portalas atnaujino veiklą adresu rutracker.org"

Jei visiskai tiksliai, tai jau ta pacia diena rutracker.org buvo paleist pilnu pajegumu.
Siaip siuo metu turbut geriauses trackeris.
 
 
+1 # :DDDDDDDDD.. Y-m-d H:i
Vicka tau ner su kuo bendraut tai ateini ir cia issileji?? :DDDDDDDD
 
 
+1 # HitlerisAfr0man Y-m-d H:i
Tokio pat pobudzio filmukas yra sukurtas su lietuviskas titrais kaip a.hitleris naudojas one.lt
 
 
0 # MTTraderjinni Y-m-d H:i
http://mediatrader.sytes.net
http://mtt.sytes.net
http://outletplot.com

new Tracker world wide.