SLF rengia konferenciją „Išeitis iš krizės – kairioji alternatyva“
švietimas

konferencija        2010 m. vasario 27 d., šeštadienį, 11:00 val., Vilniuje, Konstitucijos pr.3, Vilniaus savivaldybėje (II aukštas, 215 salė) Socialistinis liaudies frontas (SLF) ir Socialinis teisingumo fondas* organizuoja konferenciją „Išeitis iš krizės – kairioji alternatyva“.

 

Įvadinius pranešimus skaitys filosofijos mokslų kandidatas, SLF pirmininko pavaduotojas Michailas Bugakovas ir Vilniaus universiteto docentė Aušra Maldeikienė. Taip pat pasisakys Latvijos socialistų partijos pirmininko pavaduotojas Sergėjus Christoliubovas ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininko pavaduotojas Algirdas Kvedaravičius. 

 

Po pranešimų prasidės diskusija apie tai, kas turi mokėti už krizę: kapitalas ar darbas. Ar kažkas kitas? Ar teisi valdančioji koalicija, karpydama socialines programas, pensijas ir išmokas? Ar profesinės sąjungos nepadarė per daug nuolaidų pasirašydamos nacionalinį susitarimą? Ar gali kairieji pasiūlyti alternatyvų krizės įveikimo kelią?

 

Konferencijoje kviečiami dalyvauti visi, besidomintieji politikos ir ekonomikos klausimais.

___________________________ 
 

* Socialinio teisingumo fondas – viešoji įstaiga, kurios tikslas yra skleisti visuomenėje socialinio teisingumo idėjas, skatinti socialinės atsakomybės jausmą.  

 

www.fronte.lt informacija

2010 02 20

 

 

Komentarai  

 
0 # Dešinioji arbaViktoras Butas Y-m-d H:i
Išeitis Social-Nacional izmas.
 
 
0 # :(i sikna ispistas kairysis Y-m-d H:i
:sad: