Piketuotojas Vincas: „Šiandien teisia vaikinukus, kurie iš Seimo norėjo išleisti piktąją dvasią“ (video)
aktyvizmas

piketuotojas vincas        Šiandien, kovo 25 d., Širvintų rajono gyventojas Vincas surengė vieno žmogaus piketą prie Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teismo rūmų (Laisvės pr. 79A), kuriame teisiami asmenys, dalyvavę neramumuose prie Seimo rūmų pernai sausio 16-ąją. Atokiau nuo teismo rūmų jis pasistatė stendą su šmėklos atvaizdu, uždegė žvakę ir skambino varpeliu su užrašu „Victoria“. Taip jis solidarizavosi su teisiamaisiais, kurie „pradaužę Seimo langą, norėjo išleisti piktąją dvasią Valinską“.

 

Pilietis Vincas, prisistatęs judėjimo „Ąžuolai“ atstovu, atrodo išsilavinęs, aiškiai mintis dėstantis 53 metų vyriškis. „Sausio 16-ąją buvo tokie Seimo įvykiai. Tai šiandien teisia tuos vaikinukus, kurie piktąją dvasią Valinską norėjo išleisti. Sako, pradaužė langą, o gal ir iš vidaus. Tai ir solidarizuojuosi su jais“, – aiškino piketo esmę Vincas.

 

Jis paaiškino, kas pavaizduota spalvingame plakate: „Čia – baimės šmėkla. Čia prieš 20 metų stovėjo rusų tankai. Aplinkui piktžolės žėlė. Tankai išvažiavo namo – piktžolės mutavo. Matote – visų partijų spalvos!“ 

 

Paklaustas, ar pats nedalyvavo sausio 16-osios įvykiuose, Vincas išaiškino savivaldos esmę: „Aš buvau savo rajone – Širvintose, prie savivaldybės. Stovėjau su vėliavėle, su žvake, su šita baimės šmėkla. Nes mano mintis buvo tokia. Kas Vilniuj gyvena – lai eina prie Vilniaus, kas gyvena kitam rajone – prie savo. Visa valdžia turi prasidėti nuo seniūnijos, nuo rajono valdžios, ir taip toliau. Kaip medžio šaknys arba šakos. Turi būti proporcijos, turi būti tvarka, ir taip toliau. Aš tikiuosi, kad tas ateis, bet žmonės turės pasikeisti iš vidaus“

 
 

A.lt informacija parengta pagal „15 min“ pranešimą

Sauliaus Chadasevičiaus nuotr.

2010 03 25
 

 

Komentarai  

 
0 # Reikalaujame objektyvaus sausio 16-osios bylos tyrimoneronoop Y-m-d H:i
Prisjunkite facebook'e 'Reikalaujame objektyvaus sausio 16-osios bylos tyrimo': http://www.facebook.com/group.php?gid=107754269251425&ref=ts
 
 
0 # -Mefisto Y-m-d H:i
Geras žmogus, deja, daugelis neišprusėlių pametę jo paveikslą ir nesupratę meno, pagalvos, kad trenktas. Nors šiaip paveikslas gražus.
 
 
0 # ar jums negeda ?Kostia Y-m-d H:i
ant izdevalkes pastatete vargsa zmogeli...apgai letina. Tikuosiu, kad Likimas jums uz tai kada nors atsakys tuo paciu. Rusu kalboje tokie zmones vadinami " убогие" - tai yra salia Dievo , globojami Dievo - " у Бога" , " рядом с Богом " . UZ ta zmogeli as jums sukos niekada neatleisiu. Sliauziosit po zeme prie mano koju, ir rysit savo arafatkes, isgamos.
 
 
0 # to mefistoKostia Y-m-d H:i
maniau, kad tu protingesnis ir garbingesnis, kad nesi anarchoidinis быдло. Deja klydau.
 
 
0 # To MefistoTo Mefisto Y-m-d H:i
Mefisto, o kur tavo rašinėlis kovo 11-tosios proga? Juk žadėjai drėbtelėti pamazgų kaip reikiant. Pamiršai?
 
 
0 # dgsdfsadgdg Y-m-d H:i
Heh pilna Lietuva tokiu zmoniu kurie panasiai pasneket galetu. Kiekvienas su savo poziuriu i valdzia, i tvaka ir t.t. Skirtumas tik, kad anie bijo ar tai tingi savo pozicija radikaliau pabrezt.. tai yra iseit i gatve. O zmogus tai kaip zmogus.
 
 
0 # adfhfh Y-m-d H:i
O geriausias sios dienos komentatoriu perlas
"Tavo zyde mociute grabe vartosi."
:DDDD
 
 
0 # KostuiKostui Y-m-d H:i
Ka apie zmogu sako sis jo paveikslas?
 
 
0 # :(anarchopederastas Y-m-d H:i
:sad:
 
 
0 # hehIlythiiri Y-m-d H:i
cool - naturalus anarchistas :-)
sekmes neformalui!
 
 
0 # teisingasa.,, Y-m-d H:i
blemba, koks teisingas senukas, eina sau. jisai kūl yra. nuostabu.