Kovos prieš homoseksualus didvyriai (foto)
aktyvizmas

sieg heil marius kundrotas 0        2010 metų gegužės 7-8 dienomis Vilniuje „Baltic Pride“ renginiai, pažymintys homoseksualių, biseksualių ir transeksualių (LGBT) žmonių lygybės svarbą. Buvo surengta tarptautinė žmogaus teisių konferencija, fotografijos parodairfilmų festivalis, o viską vainikavo gegužės 8-osios eitynės „Už lygybę“. Eitynių tikslas – išreikšti viltį pokyčiams visuomenėje, atkreipti dėmesį į homoseksualų diskriminacijos problematiką.

 

Nors A. Kubilius yra pasakęs, jog Lietuva tolerantiška kaip Skandinavija, tačiau realybė „kiek“ kitokia – pasak statistikos,  8-iems iš 10 Lietuvos gyventojų atrodo, kad homoseksualumas yra iškrypimas, liga ar ištvirkimas. Homoseksualai neturi elementarių žmogaus teisių – jie diskriminuojami visuomenėje, negali susituokti, naudotis socialinėmis garantijomis. Juk santuoka būtų socialinis sąžiningo dviejų asmenų bendro gyvenimo garantas, užtikrinantis, kad tavo sugyventinis tavęs neapgaus, nepavogs kartu užgyvento turto. Santuoka užtikrintų ir išlaikymą nelaimės atveju – jei kas nors atsitiktų partneriui. Tačiau žinant homoseksualų padėtį, apie teisę į santuoką Lietuvoje kalbėti dar labai anksti.

 

Tačiau ne visi mano taip kaip aš. Štai kunigas bei disidentas J. Valatka teigia, jog „Nei Briuselis, nei mistiškoji Europa man neįrodys, kad analinė anga iš prigimties tinka lytiniam aktui, nes kai kam ta anga, kiek iš gydytojų žinau, paskui pradeda neišlaikyti to, kam ji prigimties skirta“. Į akis krenta įdomi kunigo krikščioniška meilės koncepcija, kai virš visų jausmų iškeliamas lytinis aktas ir tai, kaip jo metu siekiama fizinio pasitenkinimo.

 

Į pagalbą bendraujantiems su aukštesniomis būtybėmis (su tomis, kurių kiti nemato ir negirdi) ateina ir įvairūs tautiškumo ir patriotizmo fanai. Kovo 29 dieną įvyko nusiteikusių prieš homoseksualus mitingas, kuriame dalyvavo tokie tautos numylėtiniai kaip S. Buškevicius, M. Murza, P. Gražulis ir monsinjoras A. Svarinskas. Mitingo organizatoriai – Edmundas Girskis, Miglė Nargėlaitė ir Mindaugas Valaitis. Kaip ir tikrame proteste už žmogaus teises, šiame puikavosi stilizuotos svastikos, plakatai su įžeidžiais žodžiais ir t.t.

 
Homofobai kovo 29
 

Monsinjoras A. Svarinskas paskelbė gėjams džihadą – jis teigė, jog „ kova bus garbinga, šventa, bet ilga“, be to, „gal teks nukentėti arba žūti, tačiau tai neturi reikšmės – reikia apginti Lietuvą“.

 

Iš tiesų, žiūrint į tuos visus prieš gėjus nusiteikusių asmenų protestus, aš ilgai nesuprasdavau vieno dalyko – ko čia parintis?  Na, esi heteroseksualus, tą žinai, tad argi tau ne tas pats, ką anie su vaivorykštės vėliavomis daro? Juk jie tau savo orientacijos nekiša, tau nieko blogo padaryti neketina, o čia tiek neigiamų emocijų... Mano požiūris į protestuotojus pasikeitė, kai iš jų išgirdau frazę „Eisiantys į gegužės 8 d. planuojamas homoseksualų eitynes pavirs homoseksualais“. Pavirs homoseksualais?

 

Patyrinėjus kitų protestuotojų pasisakymus pasidarė akivaizdu, jog jie įsitikinę, jog homoseksualizmas – tai liga, ir jie akivaizdžiai bijo užsikrėsti! Aš esu heteroseksualus ir man net klausimas nekyla, ar pamatęs du susikibusius rankomis vyrukus galiu tapti homoseksualu, o jiems matyt kyla!?

 
Homoseksualumo „kilmės“ teorijos
 

Tarptautinėje medikų bendruomenėje ilgai egzistavo dvi homoseksualizmo kilmės hipotezės. Pirmoji teigė, jog homoseksualizmas – tai psichinis sutrikimas. Šiam požiūriui pradžią davė vokiečių mokslininko Richardo Freiherro von Krafft-Ebingo darbas „Psychopathia Sexualis“, kuriame jis bandė nagrinėti homoseksualumo kilmę. Tačiau 1973 metais Amerikos Psichiatrų Asociacija pašalino homoseksualumą iš psichinių sutrikimų sąrašo, teigdama, jog „homoseksualumas neįtakoja asmens sveiko proto, psichinio stabilumo, patikimumo, bendravimo, socialinių ar profesinių gabumų, taigi tai nėra psichinis sutrikimas“. Netrukus tą pačią poziciją priėmė ir Amerikos Psichologų Asociacija, taip pat buvo ištirti atskiri psichiniai sutrikimai, iki tol klaidingai sieti su homoseksualumu. Netrukus šiuo pavyzdžiu pasekė ir kitų šalių psichiatrų organizacijos.

 

Dar didesnį perversmą sukėlė 2006-2008 metų genetiniai tyrimai, kurie atskleidė homoseksualų ir heteroseksualų genetinius skirtumus. Buvo iškelta hipotezė, jog homoseksualumas netgi visiškai nėra pasirinkimas ir nėra psichologinis dalykas – homoseksualumas yra įgimtas.

 

Tačiau svarbiausia netgi ne homoseksualumo kilmė. Svarbu tai, jog dar 1972 metais, kai homoseksualumas buvo laikomas psichiniu sutrikimu, psichologas George‘as Weinbergas išleido knygą „Visuomenė ir sveikas homoseksualas“, kurioje aptarė naujo tipo psichologinį reiškinį – homofobiją. Homofobija – tai tam tikras (psichologų dar neklasifikuotas) reiškinys, kai vaizdai, mintys ar pan. apie homoseksualumą žmogui pradeda kelti baimę, kartais virstančią neapykanta ar net isterija.

 

 Šio reiškinio šaknys labai įvairios. Kartais žmonės tiesiog yra prigąsdinami valdžios ar religinių lyderių (kitokio tipo valdžios), o kartais homofobija išsivysto dėl visuomenės spaudimo. Tačiau ypač stiprus rezonansas sukeliamas, kai homofobiškoje visuomenėje atsiduria homoseksualas, kuris nuo mažens yra tikinamas, jog homoseksualumas – tai psichinis sutrikimas ar nuodėmė. Paprastai toks asmuo yra pasimetęs savo tapatybėje, sutrinka jo vystymasis, tai gali privesti prie psichinių sutrikimų arba net savižudybės.

 

Besislepiantys ir „save neigiantys homoseksualai“

 

7-ajame dešimtmetyje LGTB žmonės pastebėjo, jog nemažai aukštų valdžios pareigūnų slepia savo seksualinę orientaciją (tarp jų ir itin aršūs „antigėjai“), ir pradėjo naudoti „outing“ („iš pogrindžio į gatves“ – „out of the closets, into the streets!“) taktiką – ėmė reikalauti, kad homoseksualūs asmenys atvertų savo orientaciją, o neatsivėrusių atvėrimas tapo visos homoseksualų bendruomenės atsakomybe.

 

Taigi prasidėjo linksmasis demaskavimo procesas. Geriausi šio proceso atvejai yra susiję su JAV senato ir kongreso nariais. Ne visada „outingas“ buvo sėkmingas – kartais gautus duomenis tiesiog atsisakydavo viešinti žiniasklaida, kitais atvejais „pagautieji“ asmenys, pvz., konservatorius Edwardas Schrockas, nebekeldavo savo kandidatūrų į užimamus postus. Kartais įvairūs „kovotojai su pederastija“ patys „papuldavo“. Klasiškas to pavyzdys – senatorius Larry Craigas, kuris 2007 metais buvo suimtas oro uosto tualete už seksualinį priekabiavimą prie vyrų.

 

Bandyta ši taktika ir Lietuvoje. Pirmą kartą – prieš gerą dešimtmetį „Vakaro žiniose“, o prieš keletą metų žurnalistas Vaidotas Žukas radijo laidoje mėgino paviešinti tuometinę eurokomisarę Dalią Grybauskaitę. Abu atvejai nepavyko, kadangi buvo viešinami žmonės, niekad nereiškę homofobinių pažiūrų ir nepasižymėję kaip aršūs marginalinių visuomenės grupių engėjai. Ką padarysi.

 

Taigi grįžkime prie temos – 2010 metai, Vilnius, homofobų mitingas, kurio dalyviai pasiryžę mirti kovoje prieš homoseksualų eitynes (iš tiesų eitynėse dalyvaus ne tik homoseksualai, tai eitynės už žmogaus teises, tačiau kaip sako liaudies išminti – „baimės akys aklos“.

 

Štai, pavyzdžiui, viena iš mitingo organizatorių – „Romuvos” atstovė Miglė Nargėlaitė – piktinosi gydytojų išvada, kad homoseksualumas – ne liga. Ji teigė, esą užmokėjus specialistams, ir vėžį galima pripažinti ne liga. Nuo jos neatsiliko ir Edmundas Griskis. Pokalbyje su slaptai.lt žurnalistais pasirodė, kad jis net nežino, kas tiksliai vyks gegužės 8 dieną – iš kažkur jam pasivaideno homoseksualų paradas. Lygiai taip pat jis parodė turįs mažai žinių apie visą programą („kiek žinau, ji vadinas...“). Jis teigė, jog šis „paradas“ yra pirmas žingsnis į homoseksualų pseudovertybes ir... homoseksualią kultūrą. Dar labiau šiame interviu pribloškė Miglės homoseksualų palyginimas su kryžiuočiais.

 

Tačiau tegul šios ir kitos pasiklydusios sielos nesijaudina. Mes jų nesmerkiame, viskas gerai – prireikus jūs galite drąsiai atsiverti: polinkis į intymų bendravimą su tos pačios lyties žmonėmis nėra nei kokia liga, nei joks sutrikimas.

 
Edmundas Girskis Berniuku linksmybes 1

Edmundas Girskis. Berniukų linksmybės 1. Nuotrauka iš asmeninės FB galerijos

 
Edmundas Girskis Berniuku linksmybes 2
Edmundas Girskis. Berniukų linksmybės 2. Nuotrauka iš asmeninės FB galerijos
 
Migle Nargelaite mergaiciu linksmybes 1
Miglė Nargėlaitė. Mergaičių linksmybės 1. Nuotrauka iš asmeninės FB galerijos

Migle Nargelaite mergaiciu linksmybes 2 

Miglė Nargėlaitė. Mergaičių linksmybės 2. Nuotrauka iš asmeninės FB galerijos


 
Gegužės 8-osios eitynės
 

Labai įdomūs dalykai dėjosi per eitynes. Kas meldėsi, kas su naciais už barikadų šūkavo. Prieš gėjus susitelkė visa Lietuvos inteligentija – M. Murza, V. Šustaukas, P. Gražulis, K. Uoka bei jų sekėjai.

 
Sustauskas su chebra 

Išminčių sekėjai stovėjo mąsliais veidais šalia savo vedlių

 
Baltic Pride 50 

Išmintingi jų žvilgsniai alino ir vertė raudonuoti žygiuojančius homoseksualus ir juos palaikančiuosius

 
Baltic Pride 57 

Išminčius Gražulis savo taikliais, mandagiais bei moksliškais argumentais triuškinančiai griovė visas kovotojų už LGBT teises pozicijas

 
Baltic Pride 42 

Protestuotojų plakatai buvo aprašinėti žymių filosofų citatomis ir šūkiais

 
Sieg heil Marius Kundrotas 

Lietuvių tautinio centro (LTC) fiureris Marius Kundrotas prisiekė kovoti iki paskutinio neonacių kraujo lašo

 

Baltic Pride 40 

Akivaizdu, kad į kovą prieš gėjus stojo ir mūsų didžiavyriai Krašto apsaugos savanoriai, nes iš minios pusės į eitynių vietą buvo mestos šios dūminės bombos. Labai tikėtina, kad tai Lietuvos kariuomenės mokomasis (?) sprogmuo.

 

Na, o kadangi eitynėse nebuvo nei nuogų vyrų, nei homoseksualių lytinių santykių, tai protestuotojai nupiešė savo ateities eitynių viziją – Vilniaus merą, „tratinantį“ Kubilių.

 

O pabaigai demaskuosiu mirtiniausius homofašių priešus:

 
Tolerancija 
 

Beware. Piktieji gėjai pagrobs tavo vaikus.

 
Su platoniška meile,
Mefisto

Nuotraukos: delfi.lt, gayline.lt ir kleckas.lt

2010 05 10

 

 

Komentarai  

 
0 # :Dponas Y-m-d H:i
geraj chia pavaret
 
 
0 # O jums negėda?kkk Y-m-d H:i
Anarchistai, anarchistai dar nesenai keikėt robokopus kurie į darbo liaudį šaudė, o dabar už jų nugarų slėpėtės nuo tuos pačios liaudies? :-)
 
 
0 # !!!slavik Y-m-d H:i
nieko nerasysiu
 
 
0 # loljacekas Y-m-d H:i
slove robokopams, mentams-fashist ams, ir nekenciamai valdzios strukturai :D. ar ne taip tovarisciai? :D
 
 
0 # beda :(krc Y-m-d H:i
kad aš negaliu be keiksmažodžių
 
 
0 # jauciuosiu pakyletasKostia Y-m-d H:i
dabar manes niekas nebevadins " musoru". Dabar anarkystai pirsis man i draugus. Juk mano buve kolegos juos apsaugojo:-)
 
 
0 # idomuKostia Y-m-d H:i
paskutinej nuotraukoj kuris is tu dvieju yra mefisto ???
 
 
0 # indulgencijapats dievas Y-m-d H:i
mefistai, puikus straipsnis
 
 
0 # LR "anarchistams"pekA Y-m-d H:i
Įdėkit nuotraukas,kur jus saugo mentai.

Kaip pasakytų lenkai: "To jest wasza demokracja"
 
 
0 # ohohopinčius Y-m-d H:i
Marius Kundrotas - visu gražumu! Nors ant sienos kabink! Respect fotografui!
 
 
0 # aciustorge Y-m-d H:i
aciu uz reportza ir nuotraukas. pasirodo, kad lietuvos valstybeje fasistams marsiuoti normalu, o gejams reikia daug energijos ir saugumo ir nuovargiu. jeigu 80% lietuviu pries gejus, kodel isrinko grybauskaite? netikiu kad isrinko, viskas yra butiforija. aciu dar karta. tegu kitakart prasyti leidima del 1000 zmoniu nes noreciau palaikyti savo buvimu.
 
 
0 # Intelektualieje kairieji anarchistai homoseksualista ieichmann Y-m-d H:i
Na, ir vel formuojamas intelektualaus homoseksualisto ivaizdis :-) :-), ech, kad tai butu tiesa.
 
 
0 # paspaminsiuKostia Y-m-d H:i
o kodel dabar anarkyja.lt nebepyksta ant robocopu :-)?
 
 
0 # nuotraukų autoriaiburžujus Y-m-d H:i
Ei, kamon, gal nurodysit iš kur nuotraukas paėmėt?
Jei ne, tai prašau išimti.
 
 
0 # eilemis kovosime pries pederastusKostia Y-m-d H:i
!!! skelbiu konkursa .

Savo rankomis apginciau iskrypeli,
- Juk ir jis sutvertas Dievo.
O mano rankos pasiilgo kalasnikovo.
- Huamnizmas manyje komjaunuoliskas .
 
 
0 # Savanoriai ne visi debilai..savanoris Y-m-d H:i
Na tik nereikia visu savanoriu uz lochus nurasineti :-) Tarp musu daug protingu zmoniu, nepalaikanciu naciu ir to zmogaus su versio akim staugiancio nesavu balsu... :-)
Jei rimtai, savanoriuose yra gan nemazai geju, tik zinoma jie negali buti ten savimi ir turi slapstytis.. :-)
 
 
0 # sveikinam MiglęCupu lupu Y-m-d H:i
nargėlaitę su vardo diena. tikėsimės pamatyti ir dar labiau gražių nuotraukų
 
 
0 # GedaPetras Y-m-d H:i
Akivaizdi elementaraus isprusimo stoka, tiems gyvuliams prie tvoros.
 
 
0 # GedaPetras Y-m-d H:i
Akivaizdi elementaraus isprusimo stoka, tiems gyvuliams prie tvoros.
 
 
0 # pezatnu Y-m-d H:i
anarchistai savo pasisakymais ir publikuojamais straipsniais primena cirka paskutiniu metu, paimat pora foto is oro, paimat is oro kazkokius nepatikrintus faktus ir skelbiat kaip didziausia tiesa. va paziurekit kaip mes teisingai kalbam.. suda malat vyrai!
 
 
0 # krc- Y-m-d H:i
droziau net!
 
 
0 # analiniams anarchistamsBailiams ir tvoros su mentais anarchistinė laisvė : Y-m-d H:i
bailiai anarchistai kodėl neatėjote prie barikadų pasišnekėti? kasparėlis slabo?
 
 
0 # apie nepavykusį išpuolį prieš veteranų eitynesskino komentaras Y-m-d H:i
mes, skinai nuo Katedros puses visi atejom praktiskai is vieno ploto kur buvom vakare po pediku parado.Atejom tikedamiesi isvyst minia protestuotoju(m azesne nei pries tai buvusiam parade,bet ne ant tiek)apsidziaug em,kad policijos ne per daugiausia ir galesim gan saugiai sudalyvaut,lauk em bet kada pasirodancio papildymo,bet.. .jo taip ir nebuvo.Pikciaus ia,kad dauguma save laiko patriotais prie alaus,kompo ar per eisena,tada apgaunu save,manydamas, kad va,Lietuva turi jai neabejingu zmoniu,bet kai ateina laikas atlikt savo pareiga ju nelieka ne kvapo>>>> Man irgi liūdna pasidarė, kad prie alaus bokalo visi skinai, bet kai reikia eit kelt riaušes, tai jau nebe draugai :sad:
 
 
0 # (_._)Fock Y-m-d H:i
Tikri, gražūs, patriotiški vyrai! Man jau sustandėjo vienas tautiškas daikčiukas!
O bobos yra komuniaginis gaidys.
 
 
0 # xxxxxx Y-m-d H:i
Man taip gaila, kad per eitynes skinams nepavyko sudaužyt nė vieno homiko. Daugiau apdaužytų būtų greičiau normalūs pasidarytų xD
 
 
0 # Cho, choCho Y-m-d H:i
Kundrotas kaip puikiai gavosi. A įdomu, ko nebuvo jo užtarėjo Ozolo? Nors,... gal sirgo žmogus, tada suprantama.
 
 
0 # Labai gailaViktoras Butas Y-m-d H:i
Gaila tuo metu su reikalais buvau išvykęs užsienin
 
 
0 # ???? Y-m-d H:i
o kas tie lochai paskutinėje nuotraukoje?
 
 
0 # anarchjia sudarchijane tavo reikalas Y-m-d H:i
Tai jau dabar Lietuvos globalizmo kekses (anarchistai) vagia nuotraukas ir jas deda y savo dvokianty saita? :D oi kaip kietai... tai savo ysidekit, parodykit savo siltus santykius kuriuos rodet pyderam kovo 8 nesdami uzrasa "gejai jega", kur tada buvo jusu siknaskyles ir galai? :D tikrai ne ten kur reik , manau :D