Nepasitenkinimas valdžia prasiveržė Kubiliaus ir Grybauskaitės piešiniais ant asfalto (video)
aktyvizmas

kubilius ant asfalto        2010 m. gegužės 17-osios naktį Šiaulių rajone, ties Kairių gyvenviete, ant kelio Panevėžys-Šiauliai važiuojamosios dalies baltais dažais buvo užrašytos prezidentės ir premjero pavardės, nupiešti siluetai, vaizduojantys žmones be drabužių. Prie Prezidentės pavardės parašytas keiksmažodis.

 

Piešiniai ir užrašai buvo kuo skubiausiai nuvalyti. Koks įžeidžiantis žodis buvo parašytas prie Grybauskaitės silueto, – liko neaišku.

 

Gegužės 25 d. buvo sulaikyti Kairių miestelio gyventojai: 21 ir 19 metų broliai G. M. ir R. M., jų 21 metų draugas G. M. Vyresnysis iš brolių prisipažino nupiešęs ant asfalto abu atvaizdus ir po vienu iš jų užrašęs žodį „Kubilius”. Po kitu atvaizdu žodžius užrašė jo vienmetis draugas. Piešiant žmogaus siluetus, pasak draugelių, ant kelio, tarsi trafaretas, gulėjo jaunesnysis iš brolių bei 21 metų draugas.

 

Piešėjai sakėsi nieko įžeisti nenorėję ir jokių politinių motyvų neturėję. Tai esą darė prisiminę savo pažįstamą merginą, kurią pravardžiuodavo Grybaite.

 

Valdžios nuomone, šie piešiniai rimtai sutrikdė viešąją tvarką. Piešinius pastebėję vieni eismo dalyviai bandė įžiūrėti pristabdydami transporto priemones, kiti stojo į šalikelę ir skaitė.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 
a.lt info, 2010 05 26

 

 

Komentarai  

 
0 # .a.. Y-m-d H:i
grybaitė :DD
 
 
0 # o kaip juos pagavo ?Kostia Y-m-d H:i
???
 
 
0 # xyiasc Y-m-d H:i
Kaip kvaila ir primityvu!