Aukštojo mokslo reforma: Tapkite „Frygano stipendininkais“!
aktyvizmas

frygano stipendininkas 0        Fryganizmas – tai pirmasis etapas. Palaipsniui išmoksite „susikombinuoti“. Yra šimtai legalių būdų, ir komunarai juos žino: įvairiausių pašalpų fondai, nedarbingumo dėl sveikatos pinigai, studentų stipendijos, premijos už gimdymą (kurio gali ir nebūti), prekybininkų „iš po skverno“ praminti takai ir daugybė kitų būdų, atsirandančių kartu su skylėtais įstatymais.

 

Galima į tai reaguoti įvairiai – peikti kaip sukčiavimą arba ginti kaip privilegiją. Svarbu pastebėti, skleisti ir vystyti tai, kas nauja. Komunoje darbo klausimas nėra egzistencinis, jis funkcionuoja tik greta kitų, jau atrastų pajamų bei įplaukų koncepcijų. Negalima užmiršti naudingų specialybių, profesijų, pareigų, kurios visada praverčia.

 
Erazmus Marazmas
2010 06 10
 
frygano stipendininkas 2
 
frygano stipendininkas

 

 

Komentarai  

 
0 # patikslinimasa.s. amzinas studentas Y-m-d H:i
http://lt.wikipedia.org/wiki/Erasmus_programa
 
 
0 # kas čia?hhhh Y-m-d H:i
feisbuko reklama?
 
 
0 # hmJustelis Y-m-d H:i
Diogenas iš Laertės.
o fryganizmas tai šiaip ar taip
vienas gilesnių protestų prieš
kapitalistinę šiukšlių štampavimo sistemą, varomą "ekonomikos augimo".
 
 
0 # pankatv žiūrovas Y-m-d H:i
Prieš kelias dienas mačiau per kažkokį tv šou, kaip LTC veikėjas Panka karštai aiškino, kad žodžiai "susikombinuoti " ir "pavogti" reiškia tą patį.
 
 
0 # wtf?opit Y-m-d H:i
paprastai a.lt straipsniai būna daugiau-mažiau rišlūs. nesuprantu, kokia čia nesąmonė.

dar daugiau -- žmonės, komentuojantys draugų įrašus facebooke, paprastai nemano, kad jų žodžiai su pavardėmis bus valkiojami po visą internetą. facebookas šiaip ar taip yra privatumo miražas, tačiau vis tiek negražu taip elgtis.