Batų mėtymo tradicija tęsiama Graikijoje
aktyvizmas
alt       Mėtyti batus į aukščiausius valdžios pareigūnus tapo gražia tradicija įvairiose šalyse. Rugsėjo 11 d., šeštadienį, 49 metų gydytojas onkologas Stergios Pravazeris sviedė batą į Graikijos ministrą pirmininką George`ą Papandreou, dalyvavusį tarptautinės parodos atidaryme Salonikų mieste. Batas praskriejo pro šalį. Gydytojas buvo sulaikytas vyriausybės apsaugos darbuotojų.

 

Į policijos skyrių buvo nugabenta ir 15-metė jo duktė bei ūkininkas Stavros Vitalis, buvę kartu su gydytojų. Po kurio laiko visi jie buvo paleisti. S. Pravazeris vėliau davė interviu žiniasklaidai ir rodė automobilio bagažinę, prikrautą senų batų. Gydytojas pareiškė, jog ataka buvo „politinis aktas, nukreiptas prieš nežmonišką vyriausybės taupymo programą“.

 

Vėžio gydytojo S. Pravazerio ataka

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

 Pranešama, kad S. Pravazeris priklauso neseniai susikūrusiam kairiajam „Patriotinio fronto“ (PAM) judėjimui. Judėjimo svetainėje buvo raginama mėtyti senus batus į Graikijos premjerą jo vizito metu. Būtent dėl to mesdamas batą gydytojas sušuko „Išdavikas tu, o ne patriotas!“.

 

Rugsėjo 11 dieną Graikijoje vyko masinės protesto akcijos prieš skurdinančią valdžios ekonominę politiką. Protestuotojai buvo atžygiavę ir prie Salonikų parodų rūmų, kuriuose kalbą sakė Graikijos premjeras G. Papandreou. Demonstrantus pasitiko specialiosios policijos grandinės. Policija išvaikė protestuotojus garsinėmis granatomis ir ašarinėmis dujomis.

 

Policija išvaiko demonstrantus prie Salonikų parodų rūmų

 
Parengė pinčius
2010 09 12

 

 

Komentarai  

 
0 # Ne į temą,bet gan įdomus straipsnisflumen Y-m-d H:i
apie švediškas feministes,CŽV, pseudokairiuosi us ir kitus aktualius dalykėlius.

"Kas ir kodėl kaltina WikiLeaks įkūrėją seksualine prievarta" (straipsnis rusų kalba)
http://newsland.ru/News/Detail/id/557351/cat/94/
 
 
0 # Išgerkim iš tautiško pasipiktinimoTautininkas Visgėra Y-m-d H:i
"Rugsėjo 11 d., šeštadienį, 49 metų gydytojas onkologas Stergios Pravazeris sviedė batą į Graikijos ministrą pirmininką George`ą Papandreou"
Tai pasikėsinimas įvykdyti lietuvių genocidą! Visai pasiuto prakeikti bolševikiniai runkeliai. Kodėl prieš tokius protestuotojus nepanaudojami tankai ir aviacija? Kur žiūri Vyriausybė, LGGRTC Specialiųjų tyrimų skyrius, Liberalų sąjūdžio frakcija Seime ir spirituotų gėrimų gamintojai? Ech, nebėr, jau nebėr tokios tvarkos, laisvės ir lietuvybės, kokia buvo prie Adolfo. Tačiau bus, blya budu. Prisiekiu Vytauto barzda ir Mindaugo plike!
 
 
0 # LitvinijaComandante Y-m-d H:i
Reiktų ir pas mus surengt tokią "akciją". Į kokį Bubilių...