Londone prasideda anarchistų knygų mugė
aktyvizmas

  00anarchist-bookfair-poster-2010-green1       Šiandien Londono Queen Mary universitete prasideda vienas įsimintiniausių anarchistų kultūrinių renginių – anarchistinė knygų mugė. Dabar, kai Londone vyksta demonstracijos prieš biudžeto apkarpymus, kai Graikijoje, Ispanijoje ir Prancūzijoje tebesitęsia masiniai neramumai, kai visame pasaulyje griūva finansų rinkos, šios knygų mugės šūkis „iš naujo paverskime anarchizmą grėsmingu“ tampa aktualus kaip niekad.

 

       Šiemet į mugę atvyks žymūs autoriai, tarp kurių galėsite išvysti Parekono – dalyvavimo ekonomikos – idėjos autorių Michaelą Albertą, garsų marksizmo tyrinėtoją Wernerį Bonefieldą, savitai kapitalizmo krizę gvildenančią kompaniją Endnotes. Bus diskutuojama visam pasauliui aktualiomis temomis – apie finansinę krizę, pasipriešinimą jai, kapitalizmo ir valstybės siūlomas nykias perspektyvas ir radikalias alternatyvas.

 

       Bus kalbama apie įvairius dabartinius judėjimus – zapatistus, feministes, bet nepamiršti ir senieji luditai, asmenybės – Gandhi, Proudhonas, Gustavas Landaueris, kalbama apie karščiausius taškus – Graikiją, Palestiną, paliestos švietimo, kalėjimų, kooperatyvų temos.Vyks diskusijos apie primityvų komunizmą, anarchistinę moralę, meilę ir seksą. Visą dieną vyks filmų peržiūros, veiks vaikų kambarys.

 

       Mugė vyks šiandien, spalio 23. 10-19 val. Queen Mary Universitete , Mile End Road, metro stotelė - Mile End.

 

       Mugės tinklalapis

       Anarchija.lt

       2010.10.22.     

 

Komentarai  

 
0 # -.. Y-m-d H:i
KARLAS MARKSAS

BARUCHUI LEVIUI, LAIŠKAS CITUOTAS "REVIEW DE PARIS", 1928 BIRŽELIO 1, 574 PUSLAPYJE.

"Žydų tauta kaip visuma taps savo pačios Mesiju. Ji įgys pasaulinį viešpatavimą per kitų rasių žlugimą, per pasienių panaikinimą, per monrachijos pašalinimą ir per pasaulinės respublikos, kurioje žydai visur džiaugsis pilietybės privilegija, sukūrimą. Šioje Naujoje Pasaulio Tvarkoje Izraelio vaikai aprūpins visus vadovus nesusidurdami su jokia opozicija. Skirtingų pasaulinę respubliką sudarančių tautų valdžios nesunkiai paklius į žydų rankas. Tada žydiškiesiems valdovams bus paprasta visur pašalinti privačią nuosavybę, kad pasinaudoti valstybės resursais. Taip bus išpildytas Talmudo pažadas, kuriame yra sakoma, kad kai ateis Mesijo laikas, žydai savo rankose turės viso pasaulio turtą."