Prancūzijos streikininkai: „Jei jie mus toliau išnaudos – mes blokuosim ekonomiką“
aktyvizmas

prancuzu blokados 0       Šis tekstas buvo perskaitytas spalio 27 dieną per Prancūzijos nacionalinį radiją, kada tiesioginę šou transliaciją nutraukė keli į studiją atėję žmonės, protestuojantys prieš pensinio amžiaus padidinimą.

_________________
 

Jeigu šeimininkas reikalauja iš darbuotojų aukotis ir sutikti su sumažintais atlyginimus „vardan kompanijos išgelbėjimo“, vadinasi, jis priėmė sprendimą įmonę uždaryti. Jeigu dešinieji, kairieji ir žiniasklaida mums aiškina, kad turime dirbti ilgiau, kad „išgelbėtume mūsų pensinę sistemą“, jie praneša, kad jau suplanuotas jos krachas.

 

Mums sakoma, kad reikia dirbti dviem metais ilgiau. Bet mus ir taip per ilgai išnaudoja. Pavogto laiko mums niekas negrąžins.

 

Oficialiosios profsąjungos bando kontroliuoti judėjimą ir vaizduoti vienintelį protingą partnerį derybose su vyriausybe. Jos tikisi iš konfrontacijos nugriebti menkus trupinius, kad išlaikytų gerą įvaizdį. Profsąjungos derisi dėl mūsų grandinių ilgio, mes gi norime jas nutraukti.

 

Televizija, spauda, radijas – visi jie nuolat rodo tuos pačius paveikslėlius. Susikoncentravusi į naftos gamyklas arba Marselio šiukšlininkus, žiniasklaida nutyli pačias įvairiausias iniciatyvas, kurios vykdomos nuo rugsėjo pradžios: Sunkvežimių vairuotojų greičio sumažinimo akcija, prekybos centrų blokados, atsinaujinantys dėstytojų, geležinkeliečių, PSA automobilių gamyklos ir Prancūzijos nacionalinio radijo bendradarbių streikai, UPM (Sarkozy partijos), MEDEF (pramonininkų sąjungos) ir merijų biurų pogromai... Iš žiniasklaidos mes nesitikime nieko.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Valdžią turintys siekia skaldyti ir valdyti. Profsąjungos, politinės partijos ir šeimininkai skaldo mus į skirtingas kategorijas. Jie priešpastato vartotojus streikuojantiems, streikuojančius – tiems, kurie organizuoja blokadas, dirbančiuosius – bedarbiams, „laužytojus“ – protestų dalyviams. Jie griebiasi areštų, kratų ir konfiskacijų, kad sugriautų mūsų solidarumą. Per pastarasias 3 savaites jau areštuota 2500 žmonių, ryžtingiausi jų gavo iki 5 mėnesių kalėjimo.

 
Privalome nedalyvauti mus skaldančiame procese. Turime patys spręsti, kaip veikti ir organizuotis, nepriklausomai nuo valdančiųjų. Ketvirtadienį bus dar viena nacionalinio protesto diena. Eikime kartu, organizuokimės ir veikime nekreipdami dėmesio į instrukcijas. Skrajojantys piketai, blokados, sabotažas... Pasirinkime pačią efektyviausią ir teisingausią taktiką kovai prieš Valstybę bei Kapitalą ir prisiimkime už ją atsakomybę.
 

Mes jiems nieko neskolingi. Atėjo laikas išsiaiškinti. Jei jie mus toliau išnaudos – mes blokuosim ekonomiką. Streikai, blokados, sabotažas!

 
2010 10 28
 
prancuzu blokados

 

 

Komentarai  

 
0 # aaaaaaaaa Y-m-d H:i
tegul nusiprausia geriau
 
 
0 # finflumen Y-m-d H:i
Streikas baigiasi.Sarkoz y nugalėjo savo liaudį.
 
 
0 # c'est pas la fin du monde Juste un nouveau départ.flumen Y-m-d H:i
Keny Arkana ♪♫ http://www.youtube.com/watch?v=OU_sSl9URV0
 
 
0 # not finished yet .......balbesas Y-m-d H:i
http://libcom.org/blog/france-how-many-bridges-have-we-got-cross-we-get-beat-boss-28102010
 
 
0 # Girti balti žemaitukai jojaViktoras Butas Y-m-d H:i
Žmonės deginantys mašinas yra blogis, žmonės stabdantys savo, vienintelės tėvynės ekonomiką yra blogis. Aš irgi galvoju kas yra anarchistas. Tėvynės išdavikas ar ne? Tiksliau gerietis ar blogietis. Vėlinai žinai kai pagalvoji, kad jie blogietčiai ir pagalvoju, kad kai numirsiu žinau, kad tiesiai eisiu į pragarą, o jie visi bus su manim(Už ką man?)Tikiuosi jie bus danguj, pas savo jehove) Girtas kaip tapkė esu dabar šioj Lietuvoj. Parašau ir manau šiais metais nerašysiu. Tai svarsčiau, gereusius anime serialus. Kadangi Afro Samarujai neskaitau serialu tai.. Pirm vietoj ir širdyje bus visada Cowboy Bebob, o antroj Black Lagoon(dabar žiūriu ir prisiminu), tik čia šitam online sumaišyta srija iš antro į pirma saezona nukelta. Black lagoon. Manau serialas vertas konkurioti su Cowboy bebop http://www.crackdubz.com/2009/04/black-lagoon-episode-4.html
 
 
0 # Butai blaivykiskaka2 Y-m-d H:i
Gal išsiblaivyk ir tada rašinėk..
 
 
0 # continuebs Y-m-d H:i
Marseille dockers have gone back. 59 petrol tankers were stranded outside Marseille port this morning, now they're all charging into the harbour like the cavalry saving France from the striking Indians.

But the universities, having started blockading in earnest since just last Monday, are still blocking, and some have voted to blockade for the next week, including blockading the admin sections.