Lietuvos studentų pro(to)testas: Ar Stepas bus apdovanotas pomidorais ir kiaušiniais?
aktyvizmas

steponavicius jaunimo priesas       Socialiniame „Facebook“ tinkle susibūrusi grupė „Solidarūs Lietuvos studentai“ paskelbė studentų pro(to)testą. Visi bailiai siunčiami „kur nors“, o likusieji lapkričio 11 d., 15:00 val., kviečiami ateiti prie VU TSPMI rūmų (Vokiečių g. 10, Vilnius) ir „apipilti ministrą dovanomis pagal nuopelnus, pavyzdžiui, kiaušiniais ir pomidorais“.

 

„Solidarių Lietuvos studentų“ kreipimasis:

 

Studente, jei esi bailys/-ė, toliau nebeskaityk. O gal esi iš prisitaikėlių, veidmainių, pataikūnų karjeristų, silpnavalių, pasipūtėlių, melagių, tinginių, davatkų, išverstaskūrių, kvailių ar dogmatikų tarpo? Tuomet užuot toliau skaitęs, geriau eik sau „kur nors“...

 

Vis dar skaitai? Ir tikrai nenori būti tik eiline pilka plyta SIENOJE? Ir domiesi aukštojo mokslo reforma? Jeigu taip, tuomet ši informacija kaip tik TAU.

 

Lapkričio 11 d. 15 val. TSPMI (402 a.) įvyks diskusija, kurios metu bus pristatyta aukštojo mokslo reformos rezultatų analizė, įvertintos reformos įgyvendinimo sėkmės ir nesėkmės. Renginyje dalyvaus net vienas pagrindinių „reformos“ kaltininkų – LR Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius!

 

Tai puiki proga teisėtomis priemonėmis kūrybiškai atsidėkoti už „reformą“. Ministrui jau buvo įteikti dovanų ausų krapštukai – kad geriau girdėtų, akiniai – kad geriau matytų ir net kalinio uniforma su šūkiu „kokia reforma, tokia ir uniforma“. Šįkart ir vėl galima būtų apipilti ministrą dovanomis pagal nuopelnus: pavyzdžiui kiaušiniais ir pomidorais. Kiaušiniais – tam, kad ministras pagaliau išsilukštentų iš laisvosios rinkos dogmų, pagal kurias surežisavo lietuvišką aukštojo mokslo reformą. Pomidorais – tam, kad primintų kraują tų, kurie išvažiuoja iš Lietuvos dėl nepakeliamų studijų kainų ar paskolų sąlygų.

 

Atsineškite plakatų ir visko, ką sugalvosite. Kas, jei ne mes, apginsime studentų teises į mokslą?! Kas, jei ne mes, pareikalausime visiems vienodo studijų prieinamumo pagal gabumus?! Tik gaila, kad šis studentų pro(to)testas ne visiems įveikiamas!

 

Akcija „Skelbiame Studentų Pro(to)testą!“ socialiniame „Facebook“ tinkle

 
a.lt info
2010 11 10

 

 

Komentarai  

 
0 # DejaPesimistas Y-m-d H:i
Jus pasmergti pralaimet. Vaziuokit von is lietuvos lietuviai.
 
 
0 # xx Y-m-d H:i
sekantį galite paskaityti "ei, šūdžiau!". gražu tie kiaušinių mėtymai, bet jeigu manot, kad dėl to nesate viena/s iš prisitaikėlių, veidmainių, pataikūnų karjeristų, silpnavalių, pasipūtėlių, melagių, tinginių, davatkų, išverstaskūrių, kvailių ar dogmatikų tarpo, tada truputį fail.
 
 
0 # .x to deja Y-m-d H:i
eik tu gal miegoti, aš tai jau einu :*
 
 
0 # -Mefisto Y-m-d H:i
Su ta SIENOS metafora jie jau užkniso. Kūrybingas jaunimas, kūrybingas..
 
 
0 # Ak,flumen Y-m-d H:i
koks man šlykštus tas pūstažandis nuotraukoje !
 
 
0 # kodasH6Z Y-m-d H:i
man pats kreipimasis atgrasus. neva ateik ir atsikratysi minėtų šlykščiųjų epitetų (kuriais potencialiai buvai įtariamas, bet nepasidavei! ach...); būsi išventintas į drąsuolius, į neeilinę spalvotą plytą ir pan. po tokio žodinio srauto... )-:
 
 
0 # pranešaSLS Y-m-d H:i
Turime su liūdesiu konstatuoti, kad ne visi studentai išlaikė Studentų Pro(to)testą - įėjimą į TSPMI juosė studentų iškviesti policijos ekipažai, mat šie studentai išsigando, kad ministras bus apmėtytas kiaušiniais ir pomidorais.
 
 
0 # tai idomuasas Y-m-d H:i
youtube.com/wat ch?v=jmk0ls3I95 I