Lapkričio 20 d. rengiamas mitingas prieš grobuoniškas šildymo kainas
aktyvizmas

kubilius astuonkojis       Kitą šeštadienį, lapkričio 20 d., 13:00 val., V. Kudirkos aikštėje, prie vyriausybės rūmų organizuojamas mitingas prieš grobuoniškas šildymo kainas. Energetikos monopolijų savivalė yra viena aktualiausių Lietuvos ūkio problemų, todėl šis mitingas gali apjungti dideles visuomenės grupes ir tapti pirmuoju Lietuvoje, kuriame susirinks visi, t.y. partijos, profesinės sąjungos, gausus būrys nevyriausybinių organizacijų ir aktyvių piliečių.

 

Dabartinė padėtis: Sąskaitos už centrinį šildymą Lietuvoje siekia 80-90 proc. nuo minimalios algos dydžio; 690 tūkst. šalies gyventojų gyvena žemiau skurdo rizikos ribos.

 

Mitingo tikslas: Išreikšti gyventojų pasipiktinimą šilumą tiekiančių monopolijų diktatu bei joms pataikaujančių politikų elgsena; pareikalauti Vyriausybės ir esamų ir būsimų savivaldybių tarybų skubiai spręsti šildymo kainų problemą remiantis Ukmergės ir Prienų patirtimi.

 

Mitingo dalyviai: Politinės partijos, profesinės sąjungos, neformalūs jaunimo ir įvairių subkultūrų atstovai, toleranciją ir žmogaus teises ginančios organizacijos, žalieji, vartotojų gynimo organizacijos, nepartiniai politiniai judėjimai ir visi kiti aktyvūs gyventojai.

 

Nepageidaujami dalyviai: Fašistuojantys skustagalviai ir „violetinės minios“ aktyvistai.

 
Vieta: Vilnius, V. Kudirkos aikštė prie LR Vyriausybės.
 
Laikas: 2010 m. lapkričio 20 d., šeštadienis, 13:00 val.
 
Mitingo dalyviai registruojasi socialiniame „Facebook“ tinkle www.facebook.com
 
Mitingo organizatoriai
tel. 8 634 21034, 8 686 27469.
2010 11 12
 
kubilius astuonkojis

 

 

Komentarai  

 
0 # ?Arijas Y-m-d H:i
Kas ta "violetine minia"?
 
 
0 # //ip Y-m-d H:i
lai apsišika galvas su savo mitingais. Nuskriaustų myžnių sambūris, galvoja paklegės, pacypaus ir nupirks jiem Kubilius saldainį. Ir išvis ką tai bendro turi su anarchija.lt?
 
 
0 # zlol Y-m-d H:i
tai tipo skustagalviai moka maziau? reik al galva nusiskust, ciuju bishki efektyviau bus tada.