Gruodžio 2 d. – nemokamas koncertas „Rokas už profesines sąjungas“!
aktyvizmas

rokas uz profesines sajungas       „Rokas už profesines sąjungas“ – mažasis roko festivalis visiems pilietiškiems ir solidariems gyvos muzikos gerbėjams. Gruodžio 2 dieną, nuo 20:00 val., Vilniaus muzikos klube „Bermudai“ (Upės g. 6, po Baltuoju tiltu) sceną savo pasirodymais drebins „Skyders“, „Arbata“, „Tema“ ir „Requiem“ su Tomu Krivicku-Psichu. Įėjimas nemokamas.

 

Koncerto organizatoriai kviečia visus, neabejingus roko muzikai, ateiti palaikyti socialinę iniciatyvą, skatinančią dirbančius žmones ginti savo teises ir burtis į profesines sąjungas. „Jokios politikos, jokių varginančių kalbų, tik daug geros muzikos bei solidarių žmonių“, – sako renginio organizatoriai.

 

Susivieniję roko muzikantai tikisi atkreipti jaunimo dėmesį į nepriklausomas profesines sąjungas. Anot jų, tik nepriklausomos profesinės sąjungos mūsų šalyje gali užkirsti kelią darbo santykių pažeidimams, užtikrinti geresnį atlyginimą, ramias atostogas, darbo grafiko paisymą, viršvalandžių apmokėjimą ir būtinas socialines garantijas.

 

„Profesines sąjungas žmonės buria tam, kad apgintų save ir savo kolegas nuo darbdavio ar valdžios suktybių, melo ar išnaudojimo. Būtent nepriklausomų profesinių sąjungų dėka Vakarų Europoje, Kanadoje ar Australijoje žmonės pasiekė įspūdingų laimėjimų. Jei pavyko ten, kodėl nepavyks Lietuvoje?“, – retoriškai klausia vienas iš renginio organizatorių, grupės „Skyders“ lyderis Tomas Šileika.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Šiame renginyje pasirodys net keturios populiarios Lietuvos roko grupės: trečiąjį studijinį albumą ruošianti ir visada gera nuotaika trykštanti grupė „Arbata“, maištingi ir gerbėjus iš proto varantys „Skyders“, koncertinę ir kūrybinę veiklą atnaujinusi „blogiukų“ grupė „TEMA“ bei kultinė Lietuvos roko legenda - „Requiem“ su lyderiu Tomu Krivicku-Psichu.

 

Visus šiuos atlikėjus bus galima pamatyti Vilniuje, jau gruodžio 2 d., muzikos klube „Bermudai“. Renginio organizatoriai ruošia ir stilingą staigmeną vakaro svečiams. Jie primena, kad mažasis roko festivalis „Rokas už Profesines sąjungas“ yra nemokamas bei skelbia šūkį: „Kartu mes – jėga!“.

 

Organizatoriai, 2010 11 30

 

 

Komentarai  

 
0 # Valiuo !Sergei Y-m-d H:i
bu tian jug dainos " Liube" dainas ? taip mias kavuosym su fasyzmu ! as atiaisiu ir savo seseria pasiymsiu. Jy dirba pre sotes.
 
 
0 # WOWflumen Y-m-d H:i
"kultinė Lietuvos roko legenda - „Requiem“ su lyderiu Tomu Krivicku-Psichu."

Štai čia yra viršūnė!!! Ar jūs durniai, ar šiaip tauškiat bile ką?
 
 
0 # aaaaaaaaaa Y-m-d H:i
man patinka, kaip nupezusias, mirusias, niekam neidomias roko grupes kelia kaip dievukus :D
 
 
0 # geriauubagas Y-m-d H:i
geriau alaus ir skalbimo milteliu padalintumet.