Prekybos centrų eksproprijacija: „Viskas yra pavogta, viskas priklauso mums“
aktyvizmas

      turtinga valstybė vargšai žmonėsLapkričio 3 d. būriai bendražygių Labrini rajone esančiame AB Vassilopoulos prekybos centre ėmė produktus, kurių jiems reikėjo, už juos nieko nemokėdami. Vieni bendražygiai blokavo prie prekybos centro esančią gatvę, laikydami transparantus, dalindami atsišaukimų lapelius ir skanduodami šūkius, o kita grupė užsiėmė produktų ekspropriacija prekybos centre. Visi surinkti produktai vėliau buvo išdalinti greta prekybos centro kas savaitę vykstančiame turgelyje. Vos per kelias minutes atvykusiai policijai nepavyko sulaikyti nė vieno iš žmonių, dalyvavusių akcijoje.

 

       Naujiena apie įvykusią ekspropriacijos akciją nebuvo paminėta nė vienoje kontroliuojamos masinės žiniasklaidos priemonėje. Čia stebime "Tylos" doktriną, kuria vadovaudamasi žiniasklaida stengiasi nuslėpti bet kokią revoliucinę iniciatyvą. Tuo tarpu minėtos akcijos metu dalintų atsišaukimų lapelių tekstas skelbė:

 

        "Visada egzistuoja erdvė kantrybei, tolerancijai ir paklusnumui. Visada egzistuoja galimybė kiekvienam užsiimti savais reikalais, rūpintis savo paties išlikimu bandant plaukti pasroviui per dusinančią mūsų kasdieninio gyvenimo realybe, užsidarant mažuose savo pačių lizduose kiekvienam asmeniškai priimtinų vaistų prieglaudoje.

 

        Bet taip pat yra ir kitas kelias, kuriame žmonės, stovėdami petys petin, meta iššūkį jų gyvenimus kontroliuojančiai sistemai ir siekia ne geresnių vergystės sąlygų, bet visiško tos baisios sistemos panaikinimo. Tai yra tas kelias, kuriuo mes ėjome lapkričio 3 d. eksproprijuodami AB prekybos centro produktus ir išdalindami juos šalia esančiame vietiniame turguje".

 

        Iš http://en.contrainfo.espiv.net vertė Tomas Puidokas

        2010. 12. 25

 

        supermarketas

 

Komentarai  

 
0 # Puikuneo Y-m-d H:i
Puiki informacija Kalėdų dieną. Džiaugiuosi už graikus. Rods greit grius ta valstybė. Jie bus laisvi, laimingi ir turtingi, o mes ir toliau lenksim kuprą lelijoms.
 
 
0 # eksproprijacija , sakot?Monika Y-m-d H:i
Seriously? Blemba, negaliu, juokinga. Tai gal eikim dabar visi į prekybcentrius ir eksproprijuokim sau. Vogti, kaip supratau, pagal jus yra labai gražu ir faina. Kovotojai su sistema mat. lol.
 
 
0 # Monikaipinčius Y-m-d H:i
Nesupratai. Eksproprijuoti sau (t.y. vogti) gali kiekvienas liurbis, o vogti iš turtingųjų ir atiduoti vargšams (t.y. eksproprijuoti) - tik teisuoliai.
 
 
0 # "tik teisuoliai"AK-47 Y-m-d H:i
Jau greičiau netoliaregiai populistai.
 
 
0 # pinčiuiMonika Y-m-d H:i
Oi atsiprašau, bene būsiu apsivėplinus! Tegyvuoja vagys! (Tik vagiantys iš turtingųjų, aišku)
 
 
0 # dar apie Graikijos "Robinhudus"a.lt info Y-m-d H:i
Naujienų agentūros praneša, kad rugsėjo 4 d., ketvirtadienį, apie 50 neginkluotų žmonių, daugelis kurių buvo užsidėję juodus gobtuvus, Graikijos Šiaurėje įvykdė „vagystę vidury dienos“. Graikų anarchistai įsiveržė į prekybos centrą ir įvykdė labdaringą „vagystę“ – iš prekybos centro pačiuptus maisto produktus nemokamai išdalijo žmonėms. Tai pats naujausias kylančios infliacijos išprovokuotų „reidų“, skelbia daugelis pasaulio naujienų agentūrų. Vietiniai gyventojai ir žiniasklaida anarchistams prilipdė „Robinų Hudų“ etiketę.

http://www.anarchija.lt/aktyvizmas/3203-graiku-anarchistai-tustina-prekybcentrius-ir-dalija-maista-zmonems.html
 
 
0 # ???slovikas Y-m-d H:i
-
 
 
0 # ''Teisuoliams''Valkata Y-m-d H:i
O iš kur supermarketai viską gavo?
Pavogė iš mūsų ir milijonų kitų...
 
 
0 # mdalbajobas Y-m-d H:i
Tokios akcijos turi savo reprezentacine ir sokiruojancia verte kuri gali suzavetu ir paskatinti vienus zmones imtis konors, o kitus priversti teisuoliskai vel ir vel diktuoti valstybes elitu is dangaus nuleistas taisykles apie, bet kokio vagymo "bloguma" aisku uzstusuojant valstybini ir kapitalistini vagyma kuris jau atseit nesiskaito ir yra geras. Visi kas mano jog cia kazkoks kovos budas per kuri tiesiogiai bandoma nuversti kapitalizma tai nesuprantat esmes.