JAV kyla maištai prieš dešiniuosius: Viskonsino gyventojai užėmė valstijos senatą (video)
aktyvizmas
wisconsin-protest-february-2011       Tuo metu, kai visa progresyvi žmonija atidžiai seka arabų revoliuciją, įdomūs įvykiai klostosi pačioje reakcijos citadelėje – JAV. Kaip žinoma, rinkimus į kongresą ir JAV senatą neseniai laimėjo dešinieji pakvaišėliai respublikonai, vienas kurių yra Scottas Walkeris, tapęs Viskonsino valstijos gubernatoriumi.

 

Kadangi pati efektyviausia rinkos ekonomika padidino Viskonsino valstijos biudžeto deficitą iki 137 milijardų dolerių*, naujasis valstijos taigos šeimininkas ėmėsi aršiai taisyti padėtį. Žinoma, laikydamasis tradicijų, biudžeto deficitą jis ėmė mažinti ne savininkų, kuriems JAV valdžia sugeba sukišti milijardus dolerių, o visokių nevykėlių – mokytojų, socialinių darbuotojų ir netgi sarginių šunų – sąskaita. Walkeris, pažeisdamas veikiančius susitarimus, pasiūlė sumažinti medicininio draudimo dotacijas ir valstybės tarnautojų pensijų fondus bei uždrausti profsąjungoms sudaryti sutartis valstybės tarnautojų vardu.

 

Vasario 17 dieną visos tos nuostabios priemonės, pasiūlytos amerikiečių liaudies labui, turėjo būti išnagrinėtos valstijos senate, sujudo net profesionalios prostitutės – demokratai (14 iš 33 senatorių). Norėdami nusiplauti rankas, balsavimo dieną jie pabėgo už valstijos ribų. Tada į valstijos Kapitolijų įsiveržė valstybės tarnautojų minios (jų tūkstančiai!) – gydytojai, mokytojai, gaisrininkai bei kitokie neefektyvūs ir rinkai nereikalingi parazitai. Jie paragino pasiųsti gubernatorių paskui Mubaraką į erotinę kelionę pėsčiomis. Liaudis užblokavo visas administracijos įstaigas ir nesiskirstė tris paras.

 

Tuo tarpu Scottas Walkeris planuoja mobilizuoti nacionalinę gvardiją ir dėl viso pikto renka gaujas pakvaišėlių iš „Arbatos partijos“. Kalbama, kad protestai gali išplisti visoje šalyje, nes dabar į valdžią prasibrovė daug savivaliautojų, kurie tuščiai žodžių nešvaisto –panašius įstatymus nori priimti ir kitose šalies valstijose.

 

Įdomu, kad raginimai eiti į gatves, kaip šiandien įprasta, plinta socialiniais tinklais, o „Al Jazeera“ vaidmenį atrodo atlieka kanalas „Rusia Today“. Bet kuriuo atveju, dauguma vaizdų apie Viskonsino įvykius talpina būtent jis. Konspirologai gali džiūgauti – kruvinieji KGBilai smogė atsakomąjį smūgį, apmokėdami kruvinais rubliais maištą prieš teisėtą Amerikos valdžią.


_______________

* Viskonsino valstija JAV laikoma vienu iš rinkos reformų poligonu. Emigrantai iš Rusijos žino apie nuostabią „Viskonsino kovos su bedarbyste programą“, kuri diegiama ir Izraelyje. Žmonių įdarbinimas buvo paliktas privačioms kontoroms, kurios gaudavo pinigus iš valstybės nuo kiekvieno įdarbinto ar pasiųsto į kursus žmogaus. Atrodo, tą programą uždarė po to, kai keli neįgalieji buvo pasiųsti dirbti sunkiuosius darbus ir iškeliavo į kitą pasaulį, o laikraščiuose pasirodė straipsniai apie prezervatyvų užmovimo kursus. Žinoma, oficialiai buvo paskelbta apie milžinišką projekto sėkmę, kitaip ir būti negali.

 

http://haspar-arnery.livejournal.com vertė Evaldas Balčiūnas

2011 02 20

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Komentarai  

 
0 # .Satanyzmas Y-m-d H:i
Na, faina. Balsuokit už chaosatanistų partiją. Numeris 218.