Visa tiesa pratrūkusi akcija 2006-ųjų metų balandžio pirmosios rytą Klaipėdoje (fotoreportažas)
aktyvizmas

      Akcijos, protestai, demonstracijos ir kitokios eitynės, nešant plakatus ir vėliavas, yra didžiausias blogis, nes skleidžia melą, kursto liaudį, destabilizuoja padėtį, griauna šalies įvaizdį. Tačiau yra malonių išimčių. Klaipėdos jaunimo akcija, pasivadinusi „Viskas gerai, viskas puiku” išėjo į gatves skleisti grožio ir tiesos, kurti patrauklaus miesto įvaizdžio. Savo pačių ir savo tautos ateičiai neabejingi jauni žmonės labai atsakingai išreiškė savo ir valdžios požiūrį į dabartinę situaciją. Jų nešami plakatai skelbė: „Iš čia niekas neemigruoja”, „Čia nėra nelegalių statybų”, „Man dzin”, „Viešumui – ne!”, „AMB, mon amour”, „We just love you Uspskch”, „Pesimizmui ir pasyvumui – taip!”


      Jaunuoliai drąsiai žygiavo pagrindinėmis miesto gatvėmis, kartais net išgąsdindami bailesnius žmones, bijančius pažvelgti tiesai į akis. Kai kurie, šiek tiek drąsesni, sustabdydavo eiseną ir klausdavo, ar jos dalyviai tiki tuo, ką čia užsirašė. O, šventas naivume! Taip! Kai išliejama šitiek purvo ir pavydo, kai valdžia prilyginama tik kiaulėms prie lovio, turiu pastebėti, kad ši akcija – tai pozityvumo gležni daigeliai, tai gražus solidarumo gestas, tai labai graži išimtis. Man tikrai džiugu pranešti, kad šis negausus jaunimo būrys yra mūsų miesto ir šalies ateitis. Didelis jiems ačiū.

      Miesto meras
      2006.04.01


                      


                      


                      


                      


                      


                      


                      
 

 

Komentarai  

 
0 # juokingaŽ. Y-m-d H:i
Nu ir marazmą čia ponas meras užraitė :-) Kaip sovietiniais laikais.
 
 
0 # Kodel?Andrius Y-m-d H:i
Jo reakcija labai tipine.Jis pazvelge is savo kiaulides poziciju - ir pasake, kad ne tik valdzia, bet ir tie kas ja renka, yra kiaules.Kitaip ir buti negali.Ir jis teisus po velniu.