Kaip nutildyti okupacinės kariuomenės vadą? (video)
aktyvizmas
     „Irake ir Afganistane padėtis pagerėjo, reikia dėkoti generolui David Petraeus, kuris padarė neįsivaizduojama darbą ir, neabejoju, pakeite istoriją į gerą pusę. Amerika ten pastatė nemažai mokyklų bei atstatė Mosul universitetą. Visi trokšta gero, demokratinio gyvenimo toje vidurinių rytų šalaše, bet, deja, blogis ten labai labai isišaknijęs. Manau, mes turime būti kilnus žmonės ir prisidėti prie vieno besivystančio pasaulio, dirbti harmonijoje.” - tokius ditirambus okupacinės kariuomenės vadui suokia tūlas proamerikietiškos propagandos apkvaitintas lietuvis. Šiandien JAV senate kalbą rėžė pats JAV kariuomenės vadas Irake generolas Davidas Petraeusas. Suokė kaip įmanydamas...  ir susilaukė tinkamo atkirčio. Žiūrėkite, kaip viskas buvo:


                      Get Adobe Flash player


     anarchija.lt
     2008.04.08. 21:50

 

Komentarai  

 
0 # Ką jis ten šaukia?RB Y-m-d H:i
Bring them home? Nelabai supratau. Bet šiaip matos, kad chebrytė pakalus, matyt dažnokai su tokiais veiksmais susiduria. Man dar įdomu kokios bausmės susilaukia tokio veiksmo dalyviai. Aną savaitgalį ėjau pro prezidentūrą ir visai netyčia užsiroviau ant vėliavos pakėlimo (turbūt) ceremonijos. Nu tos, kur pasipūtę ir susireikšminę kareivos atlikinėja kokius tai, turbūt valstybinės svarbos, ritualus su vėliava. Kai ėjau šalia iki begalybės įsitempusių kareivukų rikiuotės draugiškai paklausiau: ko jūs tokie įsitempę, atsipalaiduokit . Nebuvo reakcijos, tik nejaukiai krustelėjo vyresniojo korpusas. Tada man dingtelėjo, kad visai įdomu būtu sugadinti tuos militaristinius ritualus. Pvz. skanduojant "atiduokit vėliavą ir valstybę žmonėms" arba užpildyti erdvę chaotiškai važinėjančiais dviračiais, arba kiek atokiau surengti alternatyvią vėliavos pakėlimo ceremoniją. Gal kas žinot kokią bausmę gali pripaišyti tvarkos saugotojai, kurių ten matėsi ne vienas.
 
 
0 # Visiškas fašizmas :)Edgaras Y-m-d H:i
Ko gero būtum supakuotas ir gautum parų :-) Bet tai anaptol ne pati baisiausia bausmė už savo laisvės išreiškimą. Bet galima padaryti kur kas geriau. Tarkim, mielą pasisedėjimą gamtoje ant audeklo užtiesalų. Spėkit, ką naudotume kaip patiesimą? :-) Atspėjot. Nebūtinai Lietuvos vėliavą, bet, pvz, kokios JAV dar taip pat - čia tam, jog labai tautiečiai neįsižeistų. Visa kompanija sukristų ant jų, sudėtų atsineštas gėrybes: maistą, gėrimus. O kažkas iš kompanijos tokią iškylą, žinoma, jog nufilmuotų. Vaizdus sumestų į videogaga, youtube ar dar kokią kitą video klipų talpinimo sistemą. Skaldalėlis garantuotas. Bet tai tik nuomonės išraiška. Nejau už ją baudžiama... :sad:
 
 
0 # Dėl Lietuvos vėliavos kėlimo ceremonijosznakorius Y-m-d H:i
Pirmas komentaras tikrai nerimtas.