Graikija: Pasaulinės revoliucijos manifestas
aktyvizmas

graikijos revoliucija

A. Korporacinė valstybė, kurioje mes gyvename

 

Mūsų planetą laiko apgulusios korporacijos. Jas valdantys žmonės (t.y., ta neurotikų nusikaltėlių mažuma) Valstybę naudoja kaip instrumentą, kad galėtų iki maksimumo padidinti savo finansinius išteklius, įgyvendinti savąjį totalios valdžios troškimą ir išlaikyti postmodernųjį pramoninės produkcijos aparatą, vadinamą Žemės planeta.

 

Nekyla abejonių, kad būtent bankai kontroliuoja Valstybes (o ne atvirkščiai), tačiau šiuo momentu, mums pasyviai stebint, kapitalizmo gimtinėje jam nukrito kaukė: JAV valdžia remia panikuojantį korporacijų režimą ir ruošia armiją „galimiems socialiniams neramumams artėjančios krizės akivaizdoje“.

 

Valstybės stengiasi išlaikyti žmones susiskaldžiusius ir tingius – taip jie greičiau varžysis tarpusavyje nei sukils prieš akivaizdų žmonijos priešą. Valdantieji auklėja individus, mokydami juos skirti save nuo kitų žmonių, įskiepydami jiems tokias „vertybes“, kaip tauta, lytis, sėkmė, vartojimas, sveikata, grožis ir sveikas protas. Taip atsiranda elgesio formos, pastebimos visame pasaulyje ir daugiau mažiau žinomos mums visiems: nacionalizmas, rasizmas, konsumerizmas, seksizmas, sveiko kūno, tinkamo amžiaus ir išvaizdos kultas.

 

Valstybėms nepavyktų ant mūsų kūnų išdeginti tokių bjaurių žaizdų, jei nebūtų policininkų, medicininio ir edukacinio režimo, korporacinės žiniasklaidos, religijų ir įvairaus plauko biurokratijos.

 

Žmonės nebėra būtybės su ypač išryškėjusiu „ego“, juose slypi heterogeniškų tapatybių mišinys. Proletaras – musulmonas. Gerbiama namų šeimininkė – lesbietė. Depresijos kankinamas studentas. Seksistas – komunistas. Klestintis japis, jautrus ekologinėms problemoms. Moteris – nacionalistė. Susiskaidymas į tūkstančius gabaliukų trukdo jiems pamatyti, kas juos nustumia į išnaudojamųjų klasę. Svarbiausia, kad tai trukdo jiems įgyti kolektyvią savimonę, tapti pasauliniu neoproletariatu. Neoproletariatas – tai visi tie planetos žmonės, kuriems kasdienybė skendi tamsoje, depresijoje, visi  tie, kurie patiria pažeminimą ir belaikę mirtį. Toks proletariatas, bent jau jo kiekis, auga.

 

Sukonstruotų tapatybių kerojimas sudaro sąlygas „kultūriniams karams“ visose planetos visuomenėse (o taip pat ir trans-nacionalumui), kur tapatybės varžosi viena su kita, o nugali Režimas: kuo labiau gerbiamas bus pilietis, tuo griežtesnio saugumo jis reikalaus.

 

Korporacinės Buržuazinės Demokratijos diktatūra užtikrinama, kai užgniaužiamas bet koks pasipriešinimas valdžiai: socialinio pasipriešinimo branduolį iščiulpia politinės partijos, profsąjungos ir kiti mirtimi dvokiantys politiniai organai. Jie nedvejodami, netgi per dažnai, „demokratizuoja“ atskiras planetos teritorijas, malšina išsilaisvinimo judėjimus, ignoruoja apsisprendimo teisę (JAV tai daro Irake, Izraelis – Palestinoje, Graikija – Makedonijoje).

 

Jie nedvejodami siaubia Žemės gamtą, nušluoja ištisas ekosistemas, padaro mus svetimais gamtai, gadina mūsų kūnus prastu maistu. Visa tai vardan progreso, mokslo, civilizacijos.

 

Civilizuotas pasaulis – tai valdžios modelių mišrainė. Mes įsitikinome, kad pasiekėme tokią gyvenimo kokybę, be kurios praeityje gyvenome daug geriau.

 

Laiminant medicininiam režimui kylantis gyventojų skaičius ir mažėjantis mirtingumas tiesiog didina algas gaunančių vergų skaičių, o jų gyvenimo kokybę priverčia smukti iki absoliutaus minimumo.

 

Gyvenimas mieste atitolino žmones nuo gyvenimo patirties, tyrinėjimo ir mokymosi iš gamtos reiškinių; jis sužlugdė fizinės erdvės patirtį ir padarė juos pažeidžiamus anksčiau kasdieninėmis laikytų patirčių (fizinio darbo, išgyvenimo laukinėje gamtoje) akivaizdoje.

 
 

B. Pasaulinė revoliucija turi būti nukreipta prieš civilizaciją

 

– Mūsų organizavimosi katalizatorius – pasaulinis tinklas. Kviečiame visus įniršusiuosius ir maištinguosius prabilti tinkle, pranešimais prisidėti prie kontrinformacinės žiniasklaidos, kurti savo blogus, kolektyvinių diskusijų vietas, „nulaužti“ isteblišmento ir kapitalistų puslapius.

 

– Kviečiame visus pasaulio dirbančiuosius diskusijoms apie organizavimąsi darbo vietose, siūlome jiems palikti profsąjungas, užimti gamybos vietas ir imti tvarkyti jas horizontalia tvarka, organizuotai, konsensuso būdu.

 

– Kviečiame visus aukštųjų mokyklų ir universitetų studentus užimti savo pastatus ir nustumti į šalį visų politinių partijų pakalikus; pasinaudokime tonomis vaizduotės ir humoro, teorinių idėjų ir praktikos bei paverskime šiuos pastatus anarchistinio gyvenimo ir socialinio veiksmo branduoliais.

 

– Kviečiame visus, slegiamus klinikinės depresijos naštos. Kartu atmeskime farmacinių kompanijų brukamus chemikalus ir kurkime planus, kaip sunaikinti civilizaciją, kuri maitoja mūsų smegenis.

 

– Kviečiame visus migrantus ir dalinamės jų įniršį – isteblišmentas pavertė juos žmonėmis be vietos, dabar jie gali sugriauti juos svetimais padariusią civilizaciją.

 

– Kviečiame visus mokslininkus palikti Mokslo režimą, autonomiškai ir kolektyviai tyrinėti naujus nesunaikinamos energijos – saulės, vėjo ir geoterminius – šaltinius.

 

– Kviečiame visus žmones, kurie užmiršo, kad gali įvykti revoliucija, eksproprijuoti tai, kas priklauso jiems ir kiek įmanoma sabotuoti gamybą. Mes ištversime – mes to verti.

 

– Kviečiame visus buržuazinius menininkus nustoti eikvoti savo vaizduotę buržuaziniams kūriniams ir prisijungti prie mūsų kovos, savo vaizduote prisidėti prie Pasaulinės Revoliucijos!

 

– Kviečiame visus ūkininkus ir žemės ūkio darbininkus kolektyvizuoti savo gamybą ir nustoti gaminti perteklių kapitalui. Išmokykime savo bičiulius, kaip išgyventi ūkininkaujant autonomiškai.

 

– Mėsos gamyba turi būti nedelsiant uždrausta, o gyvuliai išlaisvinti. Mėsėdžiai – žudikai.

 

Kviečiame visus anarchistus, komunistus ir libertarus nesiliauti maištavus, ir toliau skleisti kontrinformaciją. Tai labai svarbu.

 

Sabotuodami ir patys organizuodami gamybos procesus, patys gamindamiesi maistą, eksproprijuodami egzistuojančius išteklius, kurdami autonomines zonas miestuose ir planuodami energijos alternatyvas, galime paversti pinigus nereikalingais. Galime sukurti anarchistinės kultūros židinius, kurie dėka kontrinformacijos internete sklis karšto vasaros vėjo greičiu.

 

Bet kokias valstybių pastangas mus sustabdyti sutiksime maištu prieš skurdą, depresiją ir atskirtį. Nepaleisime laiko iš rankų!

 

Tegu Atėnų gruodžio sukilimas duoda įkvėpimo viso pasaulio revoliucionieriams.

 
Pasaulio žmonės, vienykitės!
 

Vardan anarchijos ir libertarinio komunizmo!

 
Vardan laisvės!
 
Vardan begalybės!
 
Vardan pasaulinės revoliucijos!
 
 
Vertė kp
 
2009.01.05.          

 

Komentarai  

 
0 # *mindangan Y-m-d H:i
dar visa laimė, kad paskui išsilpusio proto dalbojobus ne visi eis, o tie kas eis, tai tik nx
 
 
0 # ohošiaip žmogas Y-m-d H:i
Pritariu, tikrai ne visi eis (ačiū Dievui). Jau vien ko vertas kvietimas:"Mėso s gamyba turi būti nedelsiant uždrausta, o gyvuliai išlaisvinti. Mėsėdžiai – žudikai" Labai politinis ir dvelkiantis laisve... O tie šūkautojai įdomu skaičiavo kiek reikia negyvulinio maisto, kad užtikrinti maitinimasį žmonijai? Antra, tą bardaką, kurį daro Graikijoj pacientai, vadinantys save kovotojais už laisvę, pavadinti sukilimu gerokai per drąsu... Galima sutikti, kad kapitalizmas tikrai "chrenova" santvarka, tačiau jis, kaip ir bet kokia kita santvarka bus išstumtas kažkokios kitos santvarkos, o sukilimą (revoliuciją), o ypač jos padarinius mes jau matėm...
 
 
0 # ?ma Y-m-d H:i
keistis reikia, tik gal ne taip. as uz autonomija, laisve ir mesos bei pinigu atsisakyma :-)
 
 
0 # pralinksminotvargo bitinas Y-m-d H:i
gerai kad nors kas per pasaulinę krizę randa jėgų linksminti liūdnuosius aktyvistus. davai susimetam po litą ir nusiūskim autoriui prisirpusį melioną
 
 
0 # dar kartą perskaičiauvargo bitininkas Y-m-d H:i
man atrodo dabar, kad šitą straipsnį pats parašė Kasparas. žinom ir atsimenam Kasparai koks tu esi neprilygstamas šmaikštuolis ir gabus pokštininkas. ir braižas čia visai kaip tavo. neblogai pavarei. nekiekvienas taip jumoro prilaiko :-)Revolioucija neprapuls, kol mes kovojame
 
 
0 # oj vamzdiec apsimirsiuFock Y-m-d H:i
Kasparas nevalgo mėsos :-))))) ką tikiesi apgauti? Čia kaip su nekaltu prasidėjimu beveik.
 
 
0 # :DDwohahah Y-m-d H:i
blemba , is kur tokios zoles galima gauti, kad tokie chaliunai prasidetu:DD
 
 
0 # to wohahahFock Y-m-d H:i
Prisijunk prie anarchistų ir sužinosi. Aš kiek klausiu - nesako. Religinė anarchistų bendruomenės paslaptis.
 
 
0 # .ž Y-m-d H:i
O kaip tas policininkas kurį sužeidėt su automatu?
 
 
0 # atsakasLamayuru Y-m-d H:i
"Mėsos gamyba turi būti nedelsiant uždrausta, o gyvuliai išlaisvinti".

O kur dėti tuos tūkstančius išlaisvintų gyvulių? Manau, paleisti į miestus.
 
 
0 # rekaspariokas jaunesnysis Y-m-d H:i
Vienas linksmiausių tekstų kuriuos per pastaruosius mėnesius teko skaityti:-) Kažkas turi neprastą humoro jausmą:-)
 
 
0 # 2atsakasVilma-Fiokla Y-m-d H:i
nu jo, su tuo karviu islaisvinimu, tai komiskai biski, kaip pabandai isisvaizduot:-)
 
 
0 # !!achtung Y-m-d H:i
fiokla, tu ka? tau "A" fiurerio isakai komiski atrodo?... nzn nzn.. kuom cia tau baigsis dabartinej organ-izacijoj. ..
 
 
0 # visa valdzia vaizduotei!postanarchija.lt Y-m-d H:i
et bah voila: kai anarchija prabyla anarchistiskai. ..

bet pirmiausia - ismokti mastyti pliuralistiskai (ir transversaliai! ) NE MONOLITUI!

drebekite VIENASRIEGIAI [komentatoriai] !
 
 
0 # :DDir vel Y-m-d H:i
sakiau kad istrins :DD. fiureriui nepilnavertisku mo kompleksas progresuoja.. :D
 
 
0 # briedashm Y-m-d H:i
na taip, tekstas, jei pakeistum kai kuriuos žodžius į "arijai", "vienintelė tiesa" ir pan, būtų puikus fašistų manifestas :-)
kas ne su mumis - tas prieš mus, naikink klasinius priešus, tegyvuoja revoliucija. kažkur girdėta ir visi žinome kuom baigėsi
 
 
0 # idiotaieuro Y-m-d H:i
Keista nejau graikijoje tiek beprotnamiu, ir visi vienu metu durnius paleido. Dalbajobiskesni u ideju ir nesamoniu neteko skaityti.