Dviratininkų akcija „Mes už Tibeto laisvę” - 04.20
aktyvizmas
      Šį sekmadienį, balandžio 20 d.,Tibeto laisvės rėmimo judėjimas Vilniuje rengia dviratininkų akciją “Mes už Tibeto laisvę”. 14 val. nuo Vilniaus Katedros pajudėję dviratininkai iš pradžių vyks prie prezidentūros, po to prie Kinijos Liaudies Respublikos ambasados, Lietuvos Respublikos Seimo rūmų, galiausiai atvyks ir akciją užbaigs prie Užupio Angelo apie 17 val.

      Dviračių akcija siekiama atkreipti Lietuvos visuomenės ir politikų dėmesį į Tibeto problemą bei paraginti šalies prezidentą nevykti į Pekino olimpinių žaidynių atidarymą, kadangi Kinijos valdžia ir toliau laikosi represinės politikos tibetiečių atžvilgiu ir nepereina prie dialogo su Tibeto dvasiniu ir politiniu lyderiu Dalai Lama.

      Visi neabejingieji Tibeto likimui bei žmonių ir tautų teisėms, norintys dalyvauti šioje akcijoje, kviečiami su savo dviračiais rinktis prie Vilniaus Katedros sekmadienį 13 val. 30 min.

      http://freetibet.lt
      2008.04.18

                     

 

Komentarai  

 
0 # Naivūs žmonėsRaitelis Y-m-d H:i
Štai kaip naivūs žmonės tampa eiliniais įrankiais kažkieno rankose..
Šiaip jau iš anksto suplanuotas kelių šimtų banditų su keletu vienuolių siautėjimas Lchasoje ir jų pradėtos gyventojų žudynės nerodo visų likusių tibetiečių siekio tapti "nepriklausomai s".
 
 
0 # KeistaHGS Y-m-d H:i
Lietuviai per daug sau leidžia. Visos tos pasakos apie Tibetiečių tautos nora tapti nepriklausomais tėra Buržuazinės žiniasklaidos sukurpta pasaka norint supriešinti pasaulį Kinijos atžvilgiu ir jai pakenkti. Visi protestai yra organizuojama CŽV ir Dalai lamos. Gaila, kad tokie lengvatykiai, kaip lietuviai skuba rodyti savo neišprūsimą.
 
 
0 # Nei naivu,nei keista.RB Y-m-d H:i
Komentaruose nusišnekėta, tik tingiu aiškinti elementarius dalykus. Eikit knygų skaityt.
 
 
0 # ?tavo tevas Y-m-d H:i
"neišprūsimą" sakai ane? gal tai tu čia neišprusęs ir padlaižiauji kinijos diktatūrai :/
 
 
0 # HmHGS Y-m-d H:i
Na, matai man padlaižiauti nebūtų jokios naudos. Taigi sakau tai kas aiškiai matosi. Jei manai kitaip negu sakau tai gal pagrįstum?
 
 
0 # .Raitelis Y-m-d H:i
"Komentaruose nusišnekėta, tik tingiu aiškinti elementarius dalykus. Eikit knygų skaityt."

Kaip išsamiai atsakyta :-)
 
 
0 # FilmukasRB Y-m-d H:i
yra čia:
http://youtube.com/watch?v=LjCpVnoNgBM