Antifa.lt: Vilniaus neonaciai rengiasi pirmajam „Anti-Antifa“ koncertui
ivykis

Tiesiai_sviesiai_naciu_grupe_0„Antifašistinės Lietuvos“ portalas informuoja apie neonacių koncertą, kuris rengiamas 2011 m. balandžio 30 d., 19:00 val., Savanorių pr. 44, Vilniuje. Šis koncertas, kuriame gros dvi „White Power“ skinų grupės– „Baltas triukšmas“ ir „Tiesiai šviesiai“ – bus tiesiogiai nukreiptas prieš neseniai susikūrusį Lietuvos antifašistų judėjimą.

 

Koncerto afišoje puikuojasi „ANTI-ANTIFA“ užrašas ir liūdnai pagarsėjusi „Good Night, Left Side“ emblema. Antifa.lt nuomone, neonaciai ne tik klausysis muzikos, bet ir tarsis dėl konkrečių veiksmų gegužės 1-ąją. Tokius jų ketinimus rodo ne tik pasirinkta koncerto data, bet ir portalo patriotai.lt pasirodę raginimai gegužės 1-ąją išeiti į gatves ir „pasipriešinti raudoniesiems“:

 

Antifa.lt informuoja, kad balandžio 30-osios koncertą organizuoja vadinamasis „Vilniaus autonominis pasipriešinimas“, kurio emblemoje pavaizduota iš antifašistų pasivogta simbolika – ratu apibrauktos dvi vėliavos: juoda anarchistų ir raudona komunistų.

 

„Autonominis pasipriešinimas“ – šiuo metu Vakaruose pati madingiausia neonacių judėjimo etiketė, deklaruojanti naują strategiją – autonominį nacionalizmą, kaip modifikuotą senojo nacionalsocializmo versiją. Lietuvos neonacių kursas autonominio nacionalizmo link buvo nubrėžtas 2010 m. metų pabaigoje portale patriotai.lt paviešintame programiniame E. Girskio straipsnyje „Nauja strategija – autonominis nacionalizmas”.

 

Daugiau informacijos ir foto: Antifa.lt

2011 04 27

 

anti-antifa_2011_04_30

 

Komentarai  

 
0 # Nacionalanarchi stasNacionalanarchistas Y-m-d H:i
Šis koncertas, bus tiesiogiai nukreiptas prieš neseniai susikūrusį Lietuvos antifašistų judėjimą.
Ne nu jau kai parašo tai tik po lapais slėptis :D
 
 
0 # kekekekebzimbzim Y-m-d H:i
Jaučiu, kad visur skelbdami apie tą koncertą, neonaciams daugiau naudos padarėt, nei žalos :-) Tiesiog daugiau jų apie jį sužinojo ir daugiau susirinks. Ar kas nors jiems bandys priešintis? Abejoju :-)
 
 
+1 # ssaa Y-m-d H:i
pavydi homoanarkistai skinams kad ju daugiau ir palaikyma turi didesni. Mazai kas nori is normaliu zmoniu tapt iskrypeliu raudonskuriu
 
 
0 # Pirmyn:D Y-m-d H:i
Pirmyn su malatofkem, paziuresim kas isdris tai padaryt :D :D :D bla bla bla pirst ir tiek is jusu
 
 
+1 # ŠventėAlgis Y-m-d H:i
Net keista pasidarė, kad apie tokį koncertą sužinojau iš anarchistų, bet svarbiausia sužinojau, dėkui :D
 
 
0 # yzx Y-m-d H:i
labai juokinga, kad ties ju labai "originalia" autonominio "nacionalizmo" veliava yra zenklas "good night left side" su akivaizdzia neapykanta, o tai is karto paneigia "vertybes" kurias deklaruoja ta "nacionalizmo" atsaka.
 
 
0 # Ohohoho!flumen Y-m-d H:i
Va čia tai bent snukiai! Mamma mia! Nu, ir ką su tokiais daryt?! Bandziūgos. Juos reikia draust, mušt, toleruot? Štai pamatai tokius ir suabejoji, ar anarchija apskritai įmanoma, kai žemelėj tokie išsigimėliai gyvena.
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
autoniminis nacionalizmas yra:
http://anarchija.lt/teorija/860-tautiniai-anarchistai.html
tai jis pasireiskia labai paprastai, saukia, kad sunaikins kapitalizma, taciau kiekviena tauta turi gyventi tik su savo tautieciais ir savo teritorijoje.
jei tiketi wiki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Autonomous_nationalists
tai is vis autonominiai nacionalistai tik rengiasi kaip kaire ir dar keli simboliai pasisavinti
 
 
+1 # >>>flumen Y-m-d H:i
Straipsnis reikalingas - reikėtų visai pasaulio žiniasklaidai išplatint.
 
 
0 # NAutonominis Y-m-d H:i
Ačiū už informacija. Gal reiks sudalyvaut.
 
 
0 # Žiū, ką „Baltoji karštinė“ kliediflumen Y-m-d H:i
Plaukia upemis lavonai su ispjaustytais pilvais
O is pilvo kyso peiliai su lietuviskais zenklais
Oi-lyle oi-lyle oi-lyle oi-lyle dainuok linksmai
Oi-lyle oi-lyle oi-lyle oi-lyle dainuok linksmai

Zeme Lietuvos palaiste isgamu krauju
Jau senovei pamirsti veidai soks dainuos garsai

http://www.youtube.com/watch?v=EWc5Vut4qls
 
 
0 # To FlumenPovilas Y-m-d H:i
Ha-ha, flumenai. Ką ten preitam straipsni kledėjai apie geltonsnapius? Patc negeresnis, kompiuteriu žiurke.
 
 
0 # NaciaiGintarasK Y-m-d H:i
Reiktų neonacius shudais apmėtyt per tą koncertą. Aš už!
 
 
0 # skirta FlumenComandante Y-m-d H:i
Flumen, ar galėtum apibūdinti savo pažiūras? :-) Nes kolkas kiek skaitau komentarus, tai vis pasimetu.
 
 
0 # GintaruiKA-N Y-m-d H:i
Gali užsukt, asmeniškai pasistengsiu, kad nemokamai praeitum, dar tą žvairį šveplą gal net praleis, taip pat nemokamai:-)
 
 
0 # anarcho-komunis teiPilietis Y-m-d H:i
Na, jei jau anarchokomunist ai gali skelbtis "gyvenimo nuskriaustų žmonių gynėjais", tai gal ir naciukams laikas pašmaikštauti - irgi kieno nors gynėjais pasiskelbti :D
NONSENSAS !

Kokie visgi BUKI ir SUVAIKĖJĘ yra radikalai iš abiejų pusių...
 
 
0 # Apgailetinianarchoradikalistas Y-m-d H:i
Hahaha :D nevikeliai naciukai su savo skyleta ideologija ir klysa praktika vagia is visiskai jiem priesingu ideologiju ir judejimu idejas. Patys parodo, kad visiskai nesugeba ne galvot patys tik is kitu pizdina ir kelia vejus dar kazkokius.
 
 
0 # Aš jau susimaišiaukonblery Y-m-d H:i
Ei, chebra. Davai dabar kuriam Anti-anti-antif a judėjimą. Čia bus jis nukreiptas prieš tuos, kurie yra prieš tuos, kurie prieš fašizmą."Vilnia us neonaciai rengiasi pirmajam „Anti-Antifa“ koncertui" - o tai neužteko vien tik "fašistų koncertui"? Ar čia jūs norit pasijaust tokie reikšmingi ir įsipynę į fašistų gyvenimą, kaip įsipynes vanduo į upę. Ė, čia poetiškai pavariau. Ė, o nuo kada už savo judėjimą naziai daro koncus. Maniau, kad čia pankai taip daro. Nustebau.
 
 
+1 # anarchoantifomsanarchoantifoms Y-m-d H:i
Apsišikėliai pavydite kad mes koncertan eisim? patys tai negalit ateit, o kaip dauguma iš jūsų norėtų :-)))
 
 
0 # Fuck antifaBUNKERIS Y-m-d H:i
Jus ubageliai dvasiu,apniuchi ntais ir aprukitais smegenais.Patis esat susmirde sudpankiai,tole rastai.Paciu dukras po 30 metu dulkins mongoloidai per siknas ir vaikus apipjaustines.T ada pastaugsit kaip sunis.Kas dedasi jau daugeli E.S.saliu.
 
 
0 # HeilHeil Y-m-d H:i
Taip ir matau ryt "didvyrių" anarcho antifašistų būrius kurie protestuoja visame mieste, prikrautom kelnėm iš baimės ir vos pamatę kokį trumpiau kirptą žmogelį tuoj skuodžia vieni kitus lengdami ir taip pasiekia naują Lietuvos bėgimo su kliūtimis rekordą :D
 
 
0 # GintaruiKA-N Y-m-d H:i
Na tai pasiimk plytą ir ateik koncertan, taigi sakau, nemokamai praeisi:-)
Galėsi išsipasakot kaip tau sunku, jei kažkokie vaikiukai sudaužo buduliuojančius Vilniaus kacapus..
O ką jau su ta plyta ten veiksi toliau, pažiūrėsim:-)
 
 
0 # Fuck antifaBUNKERIS Y-m-d H:i
Antifa antifa nei ezys ir nei varla.Interneti niai kariai cha cha cha.
 
 
0 # Dviems pesantis? Y-m-d H:i
Pagalvokit, vaikai, kas jus kirsina, kam tai naudinga? Atmetus ideologijas ( butent ta ir kvieciu atlikti), lieka zmoniu priespriesa.
Visa tai skirta atitraukti nuo tikroves, kartu su gejais, politikais, baznycia ir panasiai.
Jus norite buti i tai panasus?
Tai pamirskite savo sukius, Anti visokius ir fa.
 
 
0 # lukashenka@gmail.comA-N Y-m-d H:i
galima būtų pritart, bet patys antifa pradėjo internetinias kovas, vadindami bet ką, kas nepatinka fašiu ar naciu. Absoliučiai gi priešinga stovykla Patriotai.lt tokiais vaikų žaidimais neužsiema, kas atskleidžia antifa intelektualumą. Dar vienas pvz-rusakalbiai buduliokai pikete prieš homikų eiseną homofobais tol buvo, kol nenukeliavo seimo langų daužyt. Tada patapo kovotojais už laisvę ar ką ten. Dabar vėlgi tema apie "nazi" koncertą. Plakate jokių svastikų, jokių nacistinių šūkių, įdomumo dėlei patys per saugų atstumą gali ateit paskaičiuot kiek nacių fašių skustagalvių ateis. Nemanau,kad daug suskaičiuos:-)
Kartą jau skelbė kovotojai prieš fašizmą savo puslapyje apie nazi grupę Diktatūra. Gal patys turėtų pradžioj paklausyt ką tie groja, tada jau bliaut apie fašizmą. Tas pats ir su vaikais,skinuka is,kurie ruskius sumušo. Mažai kas, o ypač tokie špingalietai,iš drįstų pult tokias ruskas mordas,tik besiginant tai galima buvo padaryt, netikit,prasiei kit geru oru vakare pro Vilniaus miegamuosius rajonus. Fa7izmą jei ir rasit,tai tik rusišką:-)
taip kad jei antifašiai taip nori žemintis prieš kitas tautas, gali žemint save, bet patyli už kitus,ty mus, "nacius fasius":-)
Su mąstančiais žmonėm atviras diskusijoms,ne "intelektualiai s svieto lygintojais":-)
 
 
0 # CHILDREN OF THE HOLOCAUSTflumen Y-m-d H:i
http://www.youtube.com/watch?v=xxZ9U8NHIWo&feature=related
 
 
0 # graži dainaA-N Y-m-d H:i
Turi gal empėTRYS?
 
 
0 # Naudinga infoViktoras Butas Y-m-d H:i
Gal ir reiks nueiti. Senai buvau kur nors išėjas pasikultūrinti, apart strip klubų.
 
 
0 # "anarchistams"lietuvis Y-m-d H:i
Bet man tai juoką keliat. Stumiat ant tų fašistų - "žemas intelekto koeficientas" ir pan., o patys pagal visiškai idiotišką ideologiją gyvenat... Prisiskaitot protingų knygų, kur daug "didelių" žodžių (taip, yra gerų knygų anarchizmo tema, kurias rašė protingi žmonės), bet tai kad jūs patys neišsilavinę idiotai ir galvojat, jog kažką suprantat, dėstot savo demagogijas, cituojat kitų mintis/teorijas , ir vaidinat belenkokius "profesorius".. . Kai parašysit disertacijas anarchijos tematika, apsiginsit daktaro laipsnius, tai vat jau tada ir kažką aiškinkit, ir galėsit iškelti savo intelektą aukštai aukštai (kaip Hitleris, arijų rasės principu, kuriuo jūs, "anarchistai", šiuo atveju ir naudojatės), virš "bukų neonacių". Debilizmo profesoriai atsirado... Visų jūsų intelekto koeficientus sudėjus man rodos vidutinis nesigautų...
 
 
0 # !!!!slavik Y-m-d H:i
virai!!! fashyztai puola. ajnam kovoty!!!
 
 
0 # Anti AntifaAnti - Antifa Y-m-d H:i
nu ką sėdėjot vakar prisišike kelnes ir bijojot į miestą išeit? O mes smagiai pašėlom puikiam koncerte kai tuo tarpu jūs sraiges į kelnes raitės :-)
 
 
0 # PareiškimasAutonome Nationalisten Y-m-d H:i
Tai kodėl neatėjot sudalyvauti, mes buvom ir "bromą" jums paruošę, bei kitų siurprizų? O jūs tik policiją siundyt tesugebat, kovotojai matai prieš sistemą... :D
 
 
0 # kas zinokas zino Y-m-d H:i
kaip praejo koncertas, gal kas zino?
 
 
0 # VISIEMSAdministratorius Y-m-d H:i
Visas anarchija.lt ir antifa.lt kolektyvas tupėjo krūmuose ir iš baimės triedėm, bijojom tų piktųjų nacių :sad: teko svaigintis klijais "moment".
 
 
0 # anti-antifaanti-antifa Y-m-d H:i
kas ten buvo, nesuprantu
ar mientai buvo?
 
 
0 # anti-antifaanti-antifa Y-m-d H:i
Tai tuomet renginys buvo sudas, gerai kad ir nejau
gaidziai anarchistai
 
 
0 # BaisuGintarasK Y-m-d H:i
Proto invalidai - fašistai rašinėja į komentarus :D
 
 
0 # GintaruiKA-K Y-m-d H:i
Pydaraste, ko neatėjai su plyta, būtum savo apie analinės angos galimybes daugiau sužinojęs:-)
 
 
0 # jo joNazis Y-m-d H:i
butume ta visa plyta tau i anga sukise :-)
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
latentiniai homonaciai, ne veltui yra knyga pink swastika.
gerai, kad a.lt netrina, tegul liaudis pamato tikraji patriotizmo veida.
 
 
0 # AntifamsAntifoms Y-m-d H:i
Užsipiskit jūs antifašistai sušikti, bailiai esat tad sėdėkit ir tylėkit, o kokie visi drąsūs buvot "sustabdysim" "įsiveršim" "uždarysim" kažkuris loxelis net padegt žadėjo, kūšius pasidekit nevykėliai ubliudkai
 
 
0 # Va va bla blaNa na Y-m-d H:i
Tai jus cia bla bla pirst pliast, darysim, deginsim, smirdinsim :D o antisistem tik mentus kviete kuri yra sistemos grandis :D , nors tai nenuostabu, juk jums viskas zemai kabo "ANARCHIJA" :D juoku dariai, net padoriai svastikos nupieset nesugebejot, kiti zmones nesuprato prie ko naciai ir kazkoks heroglifas :D :D Jus suprantat tik ka patys norit suprast :D o anarchija mokat piest?
 
 
0 # tuo metu anarchistai klausydami proletariatoŠuns širdis Y-m-d H:i
http://www.youtube.com/watch?v=mkga4LPI8Ok&feature=related
 
 
0 # Fuck antifaBUNKERIS Y-m-d H:i
Nieko jie nesupranta tik is klino i burna.Ir spigauti (apniuchintais) smegenais kaip bezdziones.(Mes gejai!!!!!)
 
 
0 # KOKTEL MOLOTOVNACIAI DEGA Y-m-d H:i
http://www.youtube.com/watch?v=F03agRNlyCw

koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov
koktel molotov